دروازه‌بان فولاد: در نیم‌فصل از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد داشتم

دروازهبان-فولاد-در-نیمفصل-از-چند-تیم-لیگ-برتری-پیشنهاد-داشتم

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: در نیم‌فصل از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد داشتم، اما خوشحالم که دوباره قراردادم را با فولاد تمدید کردم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، احسان مرادیان در مورد تمدید قراردادش با فولاد خوزستان گفت: من خودم را مدیون مردم خوزستان می‌دانم و از اینکه در باشگاه فولاد هستم، احساس خوبی دارم. در نیم‌فصل از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد داشتم که از لحاظ مالی هم پیشنهاد خوبی به من دادند، ولی دوست داشتم در فولاد بمانم. من به این باشگاه و مردم خوزستان وابسته هستم و امیدوارم روزهای خوبی را در آینده تجربه کنم.

وی در مورد رقابتش با حامد لک، دروازه‌بان اول فولاد خوزستان خاطر نشان کرد: حامد دروازه بان تیم ملی است. ما با یکدیگر رفاقت داریم و یک رقابت سالم هم بین ما دو نفر وجود دارد. اینکه چه کسی بازی می‌کند به تصمیم کادر فنی مربوط می‌شود، ولی به نظر من موفقیت فولاد از همه چیز مهم‌تر است. ما دوست داریم خوشحالی مردم خوزستان را ببینیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال فولاد خوزستان در پاسخ به این پرسش که «آیا تیم فولاد می‌تواند امسال سهمیه آسیا بگیرد؟»، اظهار داشت: ما بازی به بازی جلو می‌رویم و می‌خواهیم این نتایج خوب را ادامه دهیم. امیدوارم که سهمیه آسیا بگیریم، چون لیاقت رسیدن به این عنوان را داریم.

مرادیان با اشاره به شکست‌ناپذیری تیم فولاد خوزستان در 14 بازی پیاپی تصریح کرد: خوشحالم که از هفته پنجم به بعد شکست نخوردیم و امیدوارم تا آخر لیگ نبازیم.

 

2051

تسنیم

نظرات ۱

  • 3☆☆4

    امیدوارم دروازه‌بان فیکس تیم بشه چون لیاقتش بیشتر از لکه

برچسب ها