ونگر: معاوضه سانچز با میختاریان تا ۲۴ ساعت آینده نهایی می شود

ونگر-معاوضه-سانچز-با-میختاریان-تا-24-ساعت-آینده-نهایی-می-شود

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی آرسنال خبر پیوستن ستاره تیمش به منچستریونایتد را تایید کرد.

به گزارش وبسایت نود، آرسن ونگر در نشست خبری امروز خودش تایید کرد که معاوضه الکسیس سانچز با هنریک مخیتاریان تا ۲۴ ساعت آینده نهایی خواهد شد. 

ونگر به نقل از Sky Sport به خبرنگاران گفته:

معاوضه سانچز و مخیتاریان به احتمال زیاد نهایی می شود اما شرایط هر لحظه ممکن است تغییر کند. هیچ چیزی در بازار نقل و انتقالات قطعی نیست. من به مخیتاریان علاقه دارم و دستمزدش مشکل ساز نخواهد شد. ما تمام تلاش مان برای حفظ سانچز را کردیم. شرایط در تابستان مثل الان بود. تنها در صورت جذب جانشین با فروش او موافقت می کردم. 

نمی خواهم در مورد پیشنهاد مالی یونایتد به سانچز نظری بدهم. به یونایتد احترام می گذارم چون با درآمد خودشان به بازیکنان پول می دهند و خودشان می دانند چگونه پول شان را خرج کنند. منچستریونایتد از نظر مالی وضعیت بسیار خوبی دارد و مشکلی با خرج کردن شان ندارم. 

فکر نمی کنم سانچز به خاطر پول به یونایتد می رود. سانچز حرفه ای است و من مشکلی با ذهنیت او نداشتم. او دیروز با تیم تمرین کرد . تا لحظه آخر به ما تعهد داشت. 

در مورد اوبامیانگ حرفی نمی زنم چون این مسائل بهتر است در پشت پرده انجام شود. غیر از جدایی سانچز هیچ انتقال دیگری قطعی نیست. 

۲۰۳۱

 

اختصاصی

نظرات ۴

 • 3☆☆4

  والله ک با خرید مخیتاریان سود میکنید

 • شیاطین سرخ

  انتقال سانچز ب یونایتد انتقال خوبیه همچنین رفتن میخیتاریان هم ب خودش کمک میکنه هم ب یونایتد البته باید از رفتنش ناراحت باشیم چون اون دوسال گذشته بهترین بازیکن بوندسلیگا بود و قسمت ناراحت کننده قضیه هم همینجاست ک بهترین بازیکن بوندسلیگا زیر دست مورینیو اینقدر افت کرده و در عوض ی بازیکن معمولی مثل دیبروینه این چنین اوج گرفته
  ولی چیزی ک از همه چیز مهمتره اوج گرفتن دوباره یونایتده ک با مورینیو و سبکش بعید بنظر میرسه خصوصا ناتوانی تیم تو بازپس گیری توپ و عدم پرس شدید کاری ک سیتی و سایر تیمهای مدعی خوب انجام میدن حتی لیورپول

  • سروش

   دوست عزیز نمیدونم واقعا یونایتدی هستی یا نه ولی مثل اینکه کلا فراموش کردی تیم تا قبل از اومدن مورینیو چه وضعی داشت . شاید یادت رفته که لیگ قهرمانان برامون شده بود یه ارزو و حتی یک سال که به زور با گرفتن رتبه چهارم رفتیم با اقای فنخال تو اسان ترین گروه چجوری حذف شدیم که الان اینجوری داری میگی . درضمن دقیقا ناراحتی مورینو از میخیتاریان این بود که توی پرس تیمی شرکت نمیکرد . یونایتدی که به نظر شما تو باز پسگیری و پرس ضعیفه تا حالا تحت هدایت مورینیو تو هیچ رقابتی بیشتر از ۲تا گل نخورده اما سیتی و لیورپولی که شما ازشون تعریف میکنی هم فصل پیش و هم این فصل ۴تا ۴تا گل میخورند .همین مورینیو که انقدر از نظرت بیخوده جلوی لیورپول تو انفیلد دفاعی کار کرد تا بلایی که لیورپول به سر سیتی اورد سر تیمش نیاره و تساوی رو به خوردن ۴تا گل ترجیح دادا . شما هم اگه میخای انقدر قدر نشناس باشی و از سبک مورینیو خوشت نمیاد و سیتی رو دوست داری برو و طرفدار سیتی شو . فقط نمیدونم پارسال کجا بودی که از گواردیلا تعریف کنی وقتی نتونست حتی یه فنجون قهوه برای سیتی بیاره چه برسه به جام

 • آرش

  مخیتاریان میاد که هم پست اوزیل هست نه سانچز، تو منچستر هم نشون داد تو پست وینگر کارایی نداره و برعکس تو پست شماره ده و پشت مهاجم، شدیداً مستعد و تواناست، از طرف دیگه هم اوبامیانگ اگه بیاد تو پست مهاجم نوک هم لاکازت هست هم ژیرو هم ولبک هم یه بازیکن جوون یعنی آکپوم... کجا میخواد بزاره این خریدای جدید رو !؟!
  انگار قرار هست که ونگر خودش پرونده خودش رو ببنده... حیف واقعاً، زمانی آرسنال ونگر تو کل اروپا کابوس بود واسه بقیه تیمها !

برچسب ها