حربه فیروز کریمی مقابل پرسپولیس؛ دورهمی پیرمردها

حربه-فیروز-کریمی-مقابل-پرسپولیس؛-دورهمی-پیرمردها-و-جوانها

وبسایت رسمی برنامه نود - فیروز کریمی با گل دقیقه پایانی سیامک نعمتی، نتوانست نامش را به عنوان دومین مربی شکست‌دهنده برانکو ثبت کند.

به گزارش وب‌سایت نود، اگر سوت پایان بازی یک دقیقه زودتر زده می‌شد فیروز کریمی مرد برنده بازی با پرسپولیس لقب می‌گرفت. دومین مربی لیگ که موفق شده بود برانکو را شکست دهد. با این حال گل دقیقه پایانی همه چیز را برای فیروز کریمی نقش بر آب کرد. دقایقی که به دلیل وقت تلف کردن و اخراج بازیکن گسترش فولاد بدست آمد و در همان دقایق هم تیم فیروز کریمی ضربه خورد. یکی از نکات جالب وعجیب تیم کریمی در این بازی تعداد بازیکنان بالای سی سال این تیم بود. نکته‌ای که می‌توانست به ضرر گسترش‌فولاد باشد اما برعکس شد و تجربه این بازیکنان به داد فیروز کریمی رسید.

لیست بازیکنان بالای سی سال گسترش‌فولاد

فرناندو دخسوس:33 سال

آندرانیک تیموریان:35سال

میلادزنیدپور31سال

عزیز معبودی:30سال

اسماعیل فرهادی:35سال

محسن حسینی:32سال

البته با وجود این تعداد بازیکن بالای سی سال باز هم میانگین سنی تیم گسترش فولاد رقم عجیبی نبود. این مساله به دلیل حضور بازیکنان بسیار جوان در کنار باتجربه‌های لیگ بود. بازیکنانی که یا بسیار جوان بودند یا مانند نریمان‌جهان با وجود جوان بودن تجربه بسیاربالایی در لیگ برتر داشتند. ترکیب جوان‌ها و پیرمردهای لیگ جواب داد و یک امتیاز را برای فیروز کریمی در ورزشگاه آزادی به ارمغان آورد. گل دقیقه پایانی پرسپولیس را هم نمی‌شود به پای سن بالای تیم و کم‌آوردن آنها در دقایق پایانی نوشت بلکه روی اشتباه دروازه‌بان و تیزهوشی نعمتی و البته وقت‌های اضافی بازی بدست آمد.

 

 30388

اختصاصی

نظرات ۷

 • زانيار

  خسوس با مشت میزنه تو صورت منشا داور اصلا کاری نداره ولی رادوشویچ که شادی بعد از گل رو انجام میده داور بهش کارت میده !!!!

 • دختر پرسپوليسي

  فيروز ضد فوتبال اخه اين چه تركيبي بود آبرو فوتبال ايران و ميبريد بخدا ١١نفر دفاع؟؟؟
  ادمين بچاپ ممنون

 • ایدا سادات 25بهمن 1380

  اتوبوس پارک کرده بودچرا جلوی ششیتقلال اتوبوس پارک نمی کنه همه تیم ها جلو پرسپولیس اتوبوس پارک می کنند

 • 6تایی هستن

  حقتون دیگه الکی وقت تلف نکنید

 • کامران

  اقا فیروز هم دلش خوش باشد مربی هست .باید به جز دایی وقلعه نویی تمام مربیان ایرانی رو عوض کنند با ارایه این نوع فوتبال فوتبال ایران به فنا میرود روی تیمهای عربی رو سفید کردن بخدا

 • ماجد

  اگه با فکر بازی میکردند و خودخواهی بابایی و اشتباه احتمالی اعلام آفساید نبود، دو سه تا میخورد. بازی دخسوس به چشم اومد. شوت آخر رو هم داشت میگرفت که خورد به دفاع.

 • ''........

  ذرخشان و استیلی هم با این بازیکنا قهرمان میشن! برانکو کار خاصی نکرده..تو فصلی که سپاهان استقلال تراکتور افتضاح بودن!

برچسب ها