85 بازی حضور روی نیمکت پرسپولیس؛ برانکو با کنار زدن دایی، رکورددار شد

85-بازی-حضور-روی-نیمکت-پرسپولیس؛-برانکو-با-کنار-زدن-دایی-رکورددار-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی کروات پرسپولیس تهران با حضور در بازی هفته بیستم رقابت های لیگ برتر، به بالاترین حدنصاب مربیان این باشگاه برای حضور در لیگ برتر دست یافت و در این زمینه رکورددار شد.

به گزارش وب سایت نود، برانکو ایوانکوویچ که در اواخر لیگ برتر چهاردهم هدایت پرسپولیس را بر عهده گرفت، تا بازی امروز تیمش برابر گسترش فولاد، 85 بار به عنوان مربی روی نیمکت پرسپولیس نشست و با پیشی گرفتن از علی دایی، به تنهایی رکورددار حضور در لیگ برتر در باشگاه پرسپولیس شد. پیش از این علی دایی که در دو مقطع سکان هدایت سرخپوشان را در دست گرفت، در مجموع 84 بازی را به عنوان مربی پرسپولیس روی نیمکت این تیم حضور داشت. و امروز برانکو ایوانکوویچ که هفته گذشته به رکورد علی دایی رسیده بود، از او سبقت گرفت تا به تنهایی در این زمینه رکورددار شناخته شود.

پس برانکو ایوانکوویچ و علی دایی، مربی مطرح و سرشناس تاریخ پرسپولیس، یعنی علی پروین، دارای بیشترین حدنصاب حضور به عنوان مربی پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر است. علی پروین در رقابت های لیگ برتر در مجموع 74 بازی مربی پرسپولیس بوده و بنابراین، در جایگاه سوم این رده بندی قرار می گیرد.

البته حضور برانکو روی نیمکت پرسپولیس از این جهت با دو مربی دیگر متفاوت است که برانکو فقط در یک مقطع مربی پرسپولیس بوده و تمام 85 بازی حضور او روی نیمکت سرخپوشان، به صورت متوالی بوده که از این نظر در باشگاه پرسپولیس رکورددار محسوب می شود. این در حالیست که هم علی دایی و هم علی پروین در دو مقطع در ادوار مختلف لیگ برتر مربی پرسپولیس بودند و آمار حضور آنها مربوط به دو مقطع زمانی در لیگ برتر است.

 

 

 

 

 

2081

اختصاصی

نظرات ۶

 • حمید استیلی

  رکوردار فقط من:|

 • مینی بوس ابی۴۴۴۴۴۴

  ایشالله تا ۸۵۰تا بازی برانکو با ما باشه

 • دختر پرسپوليسي

  جنتلمن مثل برانكو

 • احسان

  اصلن رکوردی مونده نزده باشیم..خخ

  • پیمان نصیری

   توهم زده ها

 • محمد

  اینقدر ۴پولیس بزرگه که یه مربی با دو سال و خرده ای رکورد دار حضور در نیمکت شده
  # تیم سوم پایتخت کیه ؟؟ ۴پولیس تهرانیه

برچسب ها