«کازان» در تسخیر ایرانی‌ها در بازی ایران و اسپانیا

کازان-در-تسخیر-ایرانیها-در-بازی-ایران-و-اسپانیا

وبسایت رسمی برنامه نود - یک نشریه معتبر اسپانیایی خبر داد بیشتر تماشاگران دیدار تیم‌های ایران و اسپانیا در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ ایرانی‌ها خواهند بود.

به گزارش وبسایت نود ، روزنامه «مارکا» اسپانیا گزارش داد در حالی که کمتر از پنج ماه تا شروع مسابقات جام جهانی 2018 روسیه باقی مانده، آمار نشان می‌دهد که آرژانتینی‌ها و مکزیکی‌ها بیشتر از هر کشور دیگری بلیت‌ بازی‌های جام جهانی را تا به این لحظه تهیه کرده‌اند، این در حالی است که بخش کمی از اسپانیایی‌ها بلیت‌های جام جهانی را گرفته‌اند.

بر اساس این گزارش تیم ملی اسپانیا در سه بازی اول خود در مرحله گروهی جام جهانی 2018 همانند تیم میهمان خواهد بود. هواداران ایرانی تقریباً ورزشگاه کازان که در تاریخ 20 ژوئن 2018 (30 خرداد 97) میزبان دیدار اسپانیا - ایران خواهد بود را در اختیار خود گرفته‌اند. با توجه به اینکه کازان در منطقه‌ای واقع شده که تأثیر زیادی از دین اسلام در آن دیده می‌شود و در کشوری که امکانات در دسترس ایرانیان است، هواداران تیم تحت‌هدایت کارلوس کی‌روش اکثریت جایگاه‌های ورزشگاه 45 هزار و 379 نفری کازان آره‌نا را در اختیار خود خواهند داشت.

«مارکا» در پایان نوشت: انتظار می‌رود در بازی اسپانیا با مراکش تعداد هواداران مراکش در شهر کالینینگراد نسبت به اسپانیایی‌ها بیشتر و تعداد هواداران اسپانیا و پرتغال در شهر سوچی (محل برگزاری بازی دو تیم) نیز برابر باشد.

تیم‌های ملی اسپانیا، پرتغال، ایران و مراکش در گروه B جام جهانی 2018 با هم همگروه هستند.

 

1004

اختصاصی

نظرات ۸

 • مستاجر خدا

  این و متوجه نشدم
  مگه هر کس اول خرید کنه میتونه همه رو بخره؟
  مگه سهمیه ایی نیست؟درصدی
  میزبان جام درصد ثابت نداره؟

 • ۶تایی ها هوهو

  من موندم اون یک دیسلایک روکی زده واقعابایدبه عنوان روانپریشان ترین دنبال گرسایت معرفی شود
  ممنون ادمین

  • میلاد اس

   شک نکن مستاجر خداست

 • محمدپارسا

  چون فاصلش با ایران کمه هیچی ولی چون سردار اونجا بازی کرده و میکنه میتونه جو فوق العاده ای رو جلو بقیه تیم ها حداقل جلو مراکش رقم بزنن

 • 666666

  داخل مریخ هم برگزار بشه ایران طرفدار داره......

  • محمدرضا

   احسنت

 • علی

  اگر بخواهید واقع بینانه به قضیه نگاه کنید، اسپانیایی ها بازی ایزان و مراکش رو بازی های جذابی نمیدونن و یه جورایی برد خودشون رو تو این دو بازی حتمی میدونن و بخاطر همینه که بلیط رو نخریدن

 • توفان

  طبیعیه. در کشورهای اروپایی کمتر کسی فکر حذف در مرحله مفدماتی را به سرش راه می ده و بخش عمده انان که فصد سفر و در عین حال دیدن بازی های ملی را دازند برای دورهای بعدی برنامه ریزی می کنند !

برچسب ها