ونگر: انتقال سانچز به اندازه فن پرسی دردناک نیست

ونگر-انتقال-سانچز-به-اندازه-فن-پرسی-دردناک-نیست

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی آرسنال اعتقاد دارد فروش الکسیس سانچز به منچستریونایتد به اندازه انتقال رابین فن پرسی باعث رنجش هواداران آرسنال نخواهد شد. 

به گزارش وبسایت نود، آرسن ونگر در آستانه معاوضه الکسیس سانچز با هنریک مخیتاریان عنوان کرده جدایی سانچز به اندازه پیوستن رابین فن پرسی به منچستریونایتد در سال ۲۰۱۳ دردناک نیست. 

ونگر به نقل از Sky Sport به خبرنگاران گفته:

هواداران ما می دانند سانچز قراردادش را تمدید نمی کند و این موضوع را قبول کردند. ضمن اینکه این یک معاوضه خواهد بود و ما در مقابل بازیکنی در اختیار خواهیم گرفت برای همین جدایی سانچز به نسبت انتقال فن پرسی کمتر ناامید کننده است. ما بازیکنی را از دست می دهیم اما در مقابل بازیکن خوبی را در اختیار می گیریم. 

فن پرسی یکی از نخستین بازیکنان بزرگی بود که تصمیم گرفت تا پایان دوران قراردادش در یک تیم بماند و سپس به تیم دیگری برود. این اتفاق در آینده بیشتر رخ می دهد چون دستمزدی که بازیکنان در این شرایط از باشگاه جدید خود دریافت می کنند بسیار زیاد است. 

ما فن پرسی را زمانی که در تیم ذخیره های فاینورد بود به خدمت گرفتیم و تلاش زیادی برای پیشرفت او کردیم و برای همین جدایی اش دردناک بود. نکته آزار دهنده دیگر این است که شما می دانید این بازیکنان در تیم های جدید خود موفق خواهند شد. فن پرسی بازیکن بزرگی بود و تفاوت را برای یونایتد رقم زد. 

۲۰۳۱

 

اختصاصی

نظرات ۲

  • متین ارسنال

    سانچز بهترینه...

  • آرسنال

    وقتی خبر ترک فن پرسی رو شنیدم شکه شدم ، یه تمام کننده فوق العاده ، اگه فن پرسی نبود الان منچستر هنوزم فکر قهرمانی بیستم تو لیگ بود

برچسب ها