شفر: هواداران فرصت‌های زیادی را در این دیدار دیدند/ امیدوارم مهاجم خارجی‌مان خوش‌شانس‌تر از مهاجمان فعلی باشد

شفر-هواداران-فرصتهای-زیادی-را-در-این-دیدار-دیدند-امیدوارم-مهاجم-خارجیمان-خوششانستر-از-مهاجمان-فعلی-باشد

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: در بازی با پدیده فرصت‌های زیادی خلق شد.

به گزارش وبسایت نود، وینفرد شفر در نشست خبری بعد از دیدار تیم‌های پدیده مشهد و استقلال تهران که با نتیجه بدون گل به پایان رسید، گفت: فکر می‌کنم بازی خوبی مخصوصا برای هواداران بود و فرصت‌های زیادی خلق شد. نیمه اول سه چهار موقعیت خوب داشتیم که نتوانستیم تیدیل به گل کنیم. پدیده هم این شانس را داشت.

وی درباره از دست رفتن پنالتی این تیم اظهار داشت: امید ابراهیمی یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ایران است. اینکه پنالتی از دست داده، مهم نیست، چون ممکن است در فینال جام جهانی هم یک بازیکن پنالتی از دست بدهد.

شفر درباره اینکه تیمش در هفته‌های اخیر کمتر گل زده،‌ عنوان کرد: داریوش شجاعیان و محسن کریمی را در اختیار نداشتیم و این شانس را به جابر انصاری دادم که جای علی قربانی بازی کند. شانس برای گلزنی داشتیم، اما برخی مواقع دیر حرکت می‌کردیم یا حریف خوش شانس بود که دروازه‌اش باز نشد. بازیکن جدید ما فردا می‌آید, امیدوارم از مهاجمان ما خوش‌شانس‌تر باشد و موقعیت‌هایش به گل تبدیل شود.

سرمربی استقلال گفت: شاید تیم امروز مقابل ما با 12 بازیکن بازی می‌کرد. در لحظات آخر شانس بسیار خوبی داشتیم بازیکنان حریف توپ را به وسط انداختند که بازی جوانمردانه نبود.

شفر همچنین در نشست خبری پس از این مسابقه گفت: بازی با نتیجه بدون گل به پایان رسید. ما در نیمه اول فرصت‌های کافی برای گلزنی داشتیم. در نیمه دوم تیم حریف یک شانس بزرگ و خوب داشت. مشکل ما این بود وقتی توپ را از دست می‌دادیم، در وسط زمین مشکل داشتیم اما حریف ما خیلی مواقع می‌خواست با پاس بلند به دروازه ما برسد. در نیمه دوم بهتر بودیم. زمانی که علی قربانی به زمین آمد، توپ را به خوبی نگه می‌داشت و به سایر بازیکنان پاس می‌داد و برزای هم شرایط مشابهی داشت.

وی ادامه داد: امیدوارم در بازی بعدی وقتی چنین شانس‌هایی داریم کمی خوش‌شانس‌تر باشیم. بازیکن جدید ما فردا می‌آید و باید ببینیم چقدر زمان می‌خواهد تا در تیم جدیدش جا بیفتد. می‌بینید تمام تیم‌ها مقابل ما، 50 درصد بیشتر از سایر دیدارها انرژی می‌گذارند. همه تیم‌ها می‌خواهند تیم اولی باشند که ما را شکست می‌دهند و این یک احترام و یک نکته مثبت برای شما است که همه تیم‌ها می‌خواهند شما را شکست دهند. خیلی نکته مهمی بود که دو بازیکن مهم و خوب خود یعنی داریوش شجاعیان و محسن کریمی را به علت مصدومیت از دست داده بودیم و امروز در اختیار نداشتیم.

سرمربی استقلال درخصوص پنالتی از دست رفته تیمش اظهار داشت: چه کاری می‌توان انجام داد؟ این توپ یا گل می‌شود یا از دست می‌رود. دفعه قبل یک پنالتی زدیم که پس از برخورد به تیر دروازه گل شد و داور این گل را اعلام نکرد، اما امروز توپ وارد دروازه حریف نشد و مسئله‌ای هم ایجاد نشد. به خاطر یک فرد روی نیمکت تیم حریف خوشحال نیستم. یک فرصت خیلی خوب ضد حمله برای ما ایجاد شد، اما یک نفر که روی نیمکت پدیده نشسته بود، توپ را به زمین انداخت. شاید می‌خواست بازی کند و فکر می‌کرد اگر قرارداد دارد، چرا نباید بازی کند.

شفر درباره داوری بازی گفت: خط‌ نگه‌دار و داور وسط بسیار خوب بودند. شاید درباره بعضی چیزها صحبت کنیم، اما داوری خیلی خوب بود.

وی در واکنش به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه عصبانیت شفر نکته دیگری را نشان می‌داد، تصریح کرد: آیا شما آلمانی متوجه می‌شوید؟ بحث من اصلاً درباره داور نبود بلکه با بازیکنان استقلال درخصوص پاس‌های بلند تیم پدیده و کار با هافبک‌ها صحبت می‌کردم.

سرمربی استقلال در پاسخ به خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه کیفیت پایین زمین چه تأثیری در بازی داشت، اظهار داشت: این مشکلی برای هر دو تیم محسوب می‌شد. توپ به صورت عادی روی زمین حرکت نمی‌کرد و به خاطر پستی و بلندی زمین، مسیر توپ تغییر می‌کرد.

شفر درباره کنار گذاشتن سجاد شهباززاده و اینکه آیا به نظر او مهاجم جدید استقلال می‌تواند به این تیم کمک کند،‌ گفت: مشخص است که او می‌تواند به ما کمک کند. حسن بیت‌سعید قبل از اینکه به استقلال بیاید در تیم استقلال خوزستان یکی از بهترین‌ها بود، اما در استقلال شرایط تیم پیشین خود را نداشت. همین بازیکن الآن به فولاد رفته و در این تیم گلزنی  می‌کند. شهباززاده هم همینطور است، او پسر بسیار خوب و شخصیت خوبی دارد، اما برخی از مواقع یک باشگاه تصمیم خوبی برای یک بازیکن نیست و باید تیم خود را عوض کند تا شاید در آینده با شرایط بهتری به تیم خود برگردد. الآن هم شهباززاده به قطر رفته است و من به او تبریک می‌گویم. شهباززاده شانس زیادی در استقلال نداشت. بازیکن جدید ما هم یک بازیکن در رده بالای لیگ رومانی بود و مطمئن هستم می‌تواند به ما کمک کند.

وی ادامه داد: ما یک جای خالی دیگر هم داریم و فکر می‌کنم یک بازیکن دیگر هم نیاز داریم. امروز دو بازیکن ما به دلیل مصدومیت بیرون بودند و به این شکل در لیگ قهرمانان با مشکل مواجه می‌شویم. ضمن اینکه مطمئنم علی قربانی را هم می‌توانیم به شرایط بهتری برگردانیم. او پسر بسیار خوبی است و امروز بازی را خوب نگه داشت و یک سانتر خوب هم برای برزای انجام داد. روز گذشته هم گفتم ما در تیم‌مان بازیکنان بسیار خوبی داریم. یادتان است که بعد از بازی با سایپا همه از قربانی حمایت کردند. ما بازیکنانی با روح بسیار خوب داریم. این برای کار تیمی خیلی مهم است که همه بازیکنان روح تیمی مشترک دارند. هر بازیکنی که در تیم من در تمرینات خوب باشد همیشه شانس بازی دارد. بهترین بازیکن نیست که در یک بازی باعث برد می‌شود،‌ بهترین تیم است که باعث پیروزی می‌شود.

سرمربی استقلال درباره اینکه مشکل تیمش را در جند بازی اخیر چه چیزی می‌داند، گفت: ما خیلی شوت نمی‌زنیم. یک اشتباه در بازی با سایپا روی کرنر انجام دادیم. چند دقیقه پیش از کرنری که منجر به گل شد، توپ دست ما بود و بهتر بود آن توپ بلند بزنیم تا به هتل کنار ورزشگاه برود! ما آن توپ را نزدیم و پاسکاری کردیم، همان توپ تبدیل به کرنر شد و همان کرنر دروازه ما را باز کرد. ما نسبت به گذشته پرش داشتیم و چند بازی را با نتیجه 3 بر صفر بردیم و الآن همه انتظار دارند ما دوباره همه مسابقات را همانطور ببریم. به نظرم ما عملکرد خوبی داشتیم و موفق بودیم.

20441

نظرات ۵۸

 • ناصر

  ینی داره میگه اگه مهاجم خارجی بیاد
  همه ی مهاجما نیمکت نشین میشن

 • کاکو شیرازی

  امیدوارم هر چه زودتر مهاجم خارجی و هافبک بیاد
  از وقتی انصاری رفت از زمین استقلال جون گرفت ...

  • ابراهیم666666

   همیشه بهانه برا ناکامی دارین اونم تنوه بهانه؛پارسال مدافع نداشتین پیرار سال مربی خوب نداشتین دور رفت امسال مشکل بدنسازی و میک درموت بود دور برگشت مهاجم ندارین و بالاخره زمین ثامن فقط برا ششتقلول کج تشریف داره

 • فرید

  از تیم های مشهدی غیر بازی جوان مردانه چیز دیگه ای انتظار نمیره..
  خورشیدی تو شمع هم نبودی

  • سينا

   خورشيدي براتون پنالتي ميزد خوب بود؟؟؟

 • rma_rza

  آقای شفر
  شما حذفی رو برای استقلال بگیر
  لیگ فدای سرت
  لیگ برای استقلال از زمان منصوریان تموم شد و کسی از تو انتظار نداشت بیای تیمو برسونی صدر جدول
  یه مهاجم خوب هم بگیر که دیگه مجبور نشیم انصاری و قربانی رو تحمل کنیم

  • باربد

   اگه انتظاری هم ازش داشته باشید کاری نمیتونه براتون بکنه ، پرسپولیس کبیر قهرمان شده
   برای سهمیه بجنگید و باکری خوندن برای سرورتون باعث شادی ما بشید

  • محمدجواد

   برسونه صدر خخخخخخ
   ارزو بر جوانان عیب نیست

  • البرز

   @باربد
   هروقت تیمت رنگ فینال اسیا رو دید بعدش بیا زیر پست سرورت کامنت بذار

  • وحید

   میگم فقط مراقب باشین لیگ رو کلا از دست ندین سال دیگه دسته یک باشین خخخخخ

 • رهی

  از وقتی اومده تیم خوب شده انتظار معجزه ازش نداریم ولی به قائدی بازی بده

 • فریدتاجی بارسایی

  همیشه تو مشهد قضیه توپ جمع کن ها بوده و خواهد بود
  و داور بازی هم خیییییلی ضعیف بود هرچه 50 50 بود رو به سود پدیده سوت زد پنالتی رو که صددرصد باید تکرار میکرد جراتشو نداشت حداقل پنج شش دقیقه باید وقت اضافه میگرفت که بازم جراتشو نداشت و میخاست بازی زود تموم بشه
  نه به داور بازی دیروز پیروزی که تا گل رو نزدن سوت نزد و نه به این داور که حتی وقت تلف شده پنالتی رو نگرفت چه برسه به کل نیمه

  • Mohammad.b

   تیمی که پنالتیشو گل نکنه،لیاقت پیروزی و کسب ۳ امتیاز رو نداره"

  • رادمهر پرسپولیسی

   خجالت خوب چیزیه اصلا مگه پنالتی بود؟!!!!!برو یقه امید پناتیمی رو بگیر

  • حسین ص بهشهر

   در جواب فرید کاجی ،خود پنالتی چی داداش،اصلا پنالتی بود که میخواست تکرار کنه ؟

  • Reza

   اولا پیروزی نه و پرسپولیس ثانیا داور کاملا برا شیشتقلال سوت زد اون‌پنالتی بود گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟

  • قلب ابی.

   محمدتروخداب حرفی ک زدی فکرکن بااین حرفت بیشترتیم خودتوزیرسوال بردی اخه.والامن حوصله ندارم یکی بره بشینه تعدادپنالتی های خراب شده پرسپلیس روبشماره اعلام کنه اونوقت معنی لیاقت رومحمدیادمیگیره.

 • صدرا پرسپولیسی

  شما به مساوی هات برس
  دوستان استقلالی ، بی جامی درد نیست
  بلکه سوزش است

  • دو ستاره تو آسیا حسرت ۵ تا خورده از خربین الهلالیا

   آره مثل آسیا
   ما مثل شما طاقت ۱۰ سال رو نداریم برای همین اسپند روی آتشیم چون کلاس تیم ما با چاله میدونیا فرق داره :))

  • سجاد

   پس تندیس طلایی طولانی ترین سوزش تعلق میگیرد به .... به دلیل ۹ سال آه و حسرت

  • حسام

   بدو برو در خونه خودتون بازی کن

  • 4 + 2 = 6 از الهلال خوردیم

   فعلا شما به کمک بعضی ها از باخت فرار می کنید و به تساوی می رسید!!!!!!! اونوقت مقصر داور میشه!!

  • طارمی اسطوره پرسپولیس

   مراسم انفالوکنان اسطوره تموم شد دیگه, نه???

 • سارینا

  کابوس 16 دست بردار نیست

  ادمین.سلام

  • جواد **لیوانغربی**

   حق داری!!!!! احتمالا سن شما قد نمیده!!!!!! چند سال پیش عدد 24 برای شما ها یک بختک شده بود !!!!!! منتهی الان برای 4پولی3ی ها 24 مقدس شده!!!!!! خخخخخخخخخخ

 • Ali

  آقای شفر داری راه منصوریان را ادامه میدی رو آوردی به جابر انصاری و امثالهم. بازی با سپاهان یادته استقلال باید تهاجمی بازی کن اینجور فوتبال بدرد نمیخوره. همش هافبک دفاعی ریختی تو زمین. خواهشا به جوانها مثل قائدی و برزای باری بده.

 • davood

  مربی فعلی که خوش شانستر از مربی قبلیه.
  اصلا این حرفارو ول کن... داوری که براشون پنالتی نگیره خوش شانس نیست..
  مربی بخواد.هوادار بخواد.داور بخواد
  .........تا خدا نخواد ........

برچسب ها