واکنش سبایوس به ادعای سرمربی بتیس؛ در رئال مادرید خوشحالم!

واکنش-سبایوس-به-ادعای-سرمربی-بتیس؛-در-رئال-مادرید-خوشحالم

وبسایت رسمی برنامه نود - کوئیکه ستین، سرمربی تیم رئال بتیس اخیراً اظهاراتی در مورد وضعیت روحی دنی سبایوس در رئال مادرید داشت که هافبک اسپانیایی به سرعت واکنش نشان داد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، سرمربی بتیس گفته بود که سبایوس ناراحت به نظر می رسد و انتقال به سانتیاگو برنابئو همیشه بهترین تصمیم برای بازیکنان جوان نیست.

حالا هافبک تیم رئال مادرید از طریق صفحه رسمی اینستاگرام خود، با انتشار عکسی نوشته است: "خوشحالم!" او شب گذشته در جریان پیروزی 1-0 مقابل لگانس در کوپا دل ری به میدان رفت. ستین در کنفرانس مطبوعاتی خود گفته بود:

گاهی اوقات، وقتی 21 ساله هستید، تصمیماتی می گیرید که درست نیستند. مورد مشابهی را در سبایوس می بینم، که از انتقال به رئال مادرید هیجان زده بود اما حالا چهره ای غمگین دارد. پول را فراموش کنید، برای شما بازی کردن و رشد بهتر است. همه ما مطمئناً اشتباه می کنیم.

1771

 

اختصاصی

نظرات ۳

 • بارسا

  واقعا سبایوس هم مثل خامس و خیلی از جوانهای دیگه تو رئال حروم شد .....
  بارسا فراتر از یک باشگاه

  • AA

   اولا کجا حروم شدن
   دوما اره شما خوبین با دمبله تون .حداقل مامث شما اینقدر برای جوونا خرج نکردیم

  • hs

   فعلن باشگاه داور شده بازیکن خراب کن دمبله بدبخت انره گومز یادش بخیر اردا توران یک زمان یک تنه باعث شد اتلتیک جلو رعال ببره الان رفته ترکیه یا همون سمدو که شده نیمکت نشین سال بد هم میشه ارزو رفت مثل گومز نیمار که میدونست با مافیا مسی حتی پاس گل هم بده به اسمه مسیه یا خلی از بزرگان فوتبال مریخی و فیگو که امدن رعال یا دیدن انریکه وقتی تو رعال بود چه جوری بود تا وقتی که رفت داور

برچسب ها