تیم هایی که با پنالتی گل نمی زنند؛ نقطه بدون گل برای آبی پوشان

تیم-هایی-که-با-پنالتی-گل-نمی-زنند؛-نقطه-بدون-گل-برای-آبی-پوشان

وبسایت رسمی برنامه نود - استقلال تهران در دقایق پایانی دیدار با پدیده مشهد بهترین فرصت گلزنی را از دست داد تا این تیم در کسب پیروزی ناکام باشد.

به گزارش وب سایت نود، در لیگ برتر هفدهم هدر دادن ضربات پنالتی بیش از سال های گذشته به چشم می آید و تیم های لیگ برتری پنالتی های زیادی را از دست داده اند. استقلال تهران هم از این قاعده مستثنی نبوده و در هفته بیستم برابر پدیده مشهد صاحب یک ضربه پنالتی شد که امید ابراهیمی هافبک آبی پوشان این فرصت خوب را از دست داد. آبی پوشان در رقابت های این فصل هنوز از روی نقطه پنالتی گلزنی نکرده اند؛ در طی بیست هفته رقابت های این فصل، استقلال دو بار صاحب ضربه پنالتی شده که هر دو پنالتی را امید ابراهیمی از دست داد. اولین پنالتی استقلال در این فصل در هفته یازدهم برابر نفت تهران برای تیم این به دست آمد که ضربه امید ابراهیمی به گل تبدیل نشد؛ البته در آن صحنه استقلالی ها معتقد بودند که توپ از خط دروازه رد شده اما داور بازی چنین تشخیصی نداشت. بنابراین، هر دو پنالتی این فصل استقلال توسط امید ابراهیمی از دست رفت و آبی پوشان تا کنون از نقطه پنالتی موفق به گلزنی نشده اند.

به جز استقلال تهران، همنام خوزستانی هم در این فصل از روی نقطه پنالتی به گل نرسیده است. البته مورد استقلال خوزستان کمی متفاوت است؛ قهرمان لیگ برتر پانزدهم تنها تیم این فصل از رقابتها به حساب می آید که تا کنون هیچ پنالتی به سود این تیم اعلام نشده و این تیم صاحب ضربه پنالتی نشده است. 

 

 

 

 

 

 

2081

اختصاصی

نظرات ۲

 • فوتبالی

  من که از ترکیبه شفر سر در نمیارم
  هرچند الان جاش نیست
  ولی بجای نورافکن میتونست برزای باشه
  بجای جابر هم باز همون علی قربانی
  من که میترسم از بازی های لیگ قهرمانان با این وضعیت

 • زانيار

  داوری به ضرر پرسپولیسه ولی به نفع دوچرخه سواران .
  راستی وزیر پرسپولیسی هم امروز توپ گرفت نذاشت پنالتی 6تقلال گل بشه :)

برچسب ها