بازیکنانی که بالاترین رقم فسخ قرارداد را دارند؛ بنزما و رونالدو در صدر لیست

بازیکنانی-که-بالاترین-رقم-فسخ-قرارداد-را-دارند؛-بنزما-و-رونالدو-در-صدر-لیست

وبسایت رسمی برنامه نود -مقایسه رقم فسخ قرارداد بازیکنان به معنی مقایسه ارزش آنها نیست چرا که به طور مثال در تیمهای انگلیسی قرار دادن رقمی به عنوان رقم آزادسازی بازیکنان مرسوم نیست اما در تیمهای اسپانیایی این اتفاق  رایج است.

به گزارش وبسایت نود، در سالهای اخیر مشخص کردن ارقامی نجومی برای رقم فسخ قرارداد بازیکنان در تیمها تبدیل به امری رایج شده است. آخرین نمونه پیکه است که رقم فسخ در قرارداد جدیدش  به 500 میلیون یورو رسیده است. پاریسن ژرمن با پرداخت 222 میلیون یورو به بارسلونا در تابستان گذشته، رقم فسخ قرارداد نیمار را پرداخت تا به نوعی دوباره بحث رقم فسخ قرارداد بازیکنان داغ شود. زمانی که در قرارداد بازیکنی مبلغی به عنوان رقم فسخ قرارداد گذاشته می شود، آن بازیکن می تواند بدون کسب اجازه و مذاکره با باشگاهش و با پرداخت آن مبلغ از باشگاه جدا شود.

بارسا در تابستان چاره ای به جز تماشای جدایی نیمار نداشت. بازیکن برزیلی می خواست از زیر سایه مسی خارج شود و با 222 میلیون یورو تبدیل به گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال شد. پس از آن ماجرا به نظر می رسد که بارسا از اشتباهش درس گرفته و رقم فسخ قرارداد بازیکنانش را مبلغی دست نیافتنی تعیین کرده است. روز پنجشنبه اعلام شد که رقم فسخ قرارداد پیکه به 500 میلیون یورو رسیده است. به همین بهانه رکورد داران رقم فسخ قرارداد در فوتبال دنیا را مرور می کنیم:

یک میلیارد یورو، رونالدو و بنزما
عجیب نیست که بدانیم رقم فسخ قرارداد هیچ بازیکنی در دنیا به اندازه کریستیانو رونالدو نیست: یک میلیارد یورو. بازیکنی که پنج دوره توپ طلا برده و در حال حاضر در مورد افزایش دستمزدش هم با رئال به توافق نخورده است. البته این که رقم فسخ قرارداد بنزما هم مثل او یک میلیارد یورو باشد کمی عجیب است. کریم در این فصل در لالیگا پنج گل زده و خیلی بعید است که باشگاهی در خیالاتش هم بخواهد یک میلیارد یورو برای خرید وی بپردازد. رقم فسخ قرارداد آنها به حدی است که می توان با این قیمت کل یک باشگاه فوتبال را خرید!

هفتصد میلیون یورو، مسی، ایسکو و آسنسیو
مسی اخیرا قراردادش را با بارسلونا تمدید کرده است. رقم فسخ قرارداد ستاره آرژانتینی در قرارداد جدیدش به 700 میلیون یورو رسیده است. رقم فسخ قرارداد مسی به رونالدو نرسید اما غیرممکن است که باشگاهی حاضر شود چنین مبلغی را چه برای مسی چه برای دو جواهر اسپانیایی رئال یعنی ایسکو و آسنسیو بپردازد.

500 میلیون یورو، گرت بیل، پیکه، مودریچ، کروس، سبایوس
قرارداد جدید پیکه باعث شد که این مدافع در کنار چهار هافبک رئال مادرید قرار بگیرد. مدافع بارسلونا قراردادش را برای چهار سال و نیم دیگر تمدید کرد.به نظر می رسد که رئال بیش از بارسا به تکرار نشدن ماجرای نیمار اهمیت می دهد و به همین خاطر رقم فسخ قرارداد بازیکنانش را این قدر زیاد تعیین کرده است. گرت بیل، گران ترین بازیکن تاریخ رئال در کنار مودریچ، کروس و سبایوس رقم فسخ قرارداد پانصد میلیون یورویی را دارند.

400 میلیون یورو، عثمان دمبله و کوتین

دمبله و کوتینیو که به عنوان جانشین نیمار با مبالغی نجومی به بارسلونا ملحق شدند و دو خرید گرانقیمت تاریخ بارسا هستند، رقم فسخ قرارداد 400 میلیون یورویی در قراردادهایشان دارند، نکته ای که این دو را دست نیافتنی می کند. در حال حاضر خیال بارسا در مورد این دو راحت است چرا که بعید به نظر می رسد تیمی بخواهد 400 میلیون یورو برای خریدنشان هزینه کند.

1140

اختصاصی

نظرات ۶

 • ناصر

  آخه بنزما سقف قیمتش 40 میلیون یورو هم نمیتونه باشه
  اون وقت 1میلیااااااااارد یورو رقم فسخ قرارداشه؟؟؟

  • بارسا

   به نظرم یک میلیارد برای بنزما منطقی هست البته یک میلیارد ریال خخخخخخ .....
   بارسا فراتر از یک باشگاه

 • علی بارسا

  هههههههه
  بنزما یک میلیارد یورو.................
  بابا خیال رئالی ها راحت کلا کریم رایگان هم بذارن کسی نمیاد قرارداد این فسخ کنه .

 • پیرنالدو بازنشسته

  بنزما و پیرنالدو یه میلیارد..! بابا این دوتا از سر نخواستنشون دعواست ۱۰ میلیون هم‌ بزارن کسی نمیخرتشون .بارسلونا از روی ارزش واقعی بازیکن قیمت گذاری میکنه نه از روی جک و مسخره بازی

  • Hala Madrid

   منظورت از قیمت واقعی، رقم فسخ قرارداد نیمار بود که به زور ازتون گرفتنش؟!

 • بارسلونا❤

  خنده‌دارتریین بازیکنای دنیا ، رقم فسخشون بالاترینه خخخخخخخخ
  این باشگاه زعال عجب کارایی میکنه :))

برچسب ها