افاضلی: بازیکنان باعث رخ دادن یک معجزه در نفت شدند

افاضلی-بازیکنان-باعث-رخ-دادن-یک-معجزه-در-نفت-شدند

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: از لحاظ ذهنی بازیکنانم تمرکز بیشتری روی فوتبال دارند و این مسئله باعث شد تا یک معجزه در نفت رخ بدهد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، هومن افاضلی درباره عملکرد چشمگیر تیم نفت که در سه بازی اخیرش 7 امتیاز گرفته، گفت: باید بگویم مهمترین اتفاقی که برای بازیکنان نفت در این چند وقت افتاد این بود که غرورشان زنده شد و خوشبختانه به لحاظ ذهنی تمرکز بیشتری روی فوتبال داشتند و کمتر به مسائل حاشیه‌ای فکر کردند. این مسائل باعث شد تا در نفت معجزه‌ای رخ دهد.

وی در پاسخ به این سؤال که نقش خودتان را در این معجزه چقدر پررنگ می‌دانید، گفت:‌من هم یکی از کسانی بودم که به همراه سایرین به بازیکنان نفت کمک کردم اما مهمترین اتفاق را بازیکنان تیم رقم زدند و باید قدردان آنها باشیم.

سرمربی تیم نفت تهران در مورد اینکه آیا می‌توان از حالا پیش‌بین کرد که این تیم در لیگ برتر باقی خواهد ماند یا خیر، اظهار داشت: ما نتایج خوبی گرفتیم اما هنوز به صورت کامل از منطقه خطر دور نشده‌ایم. باید تا جایی که امکان دارد در بازی‌های پیش رو امتیاز بگیریم و تمرکز خودمان را حفظ کنیم تا با ادامه این روند از منطقه سقوط دور شویم. البته زمانی که به نفت آمدم تردیدی نداشتم که سقوط نمی‌کنیم چرا که پتانسیل تیم بسیار بالاست واین را به بازیکنان هم گفتم. ما الان بهترین زوج لیگ برتر را در خط دفاعی‌مان داریم. بنگر و نصرتی بسیار خوب کار می‌کنند و به خوبی در زمین تیم را هدایت می‌کنند. سایر بازیکنان هم از نظر شخصیتی فوق‌العاده بالا هستند و مطمئنم که در پایان لیگ از اینی که هستیم، بهتر خواهیم شد.

افاضلی در باره اینکه آیا می‌توان امیدوار بود در 10 بازی باقیمانده نفت بتواند سهمیه آسیایی بگیرد، تصریح کرد: فکر می‌کنم برای اینکار کمی دیر شده و اگر در اواسط نیم‌فصل اتفاقاتی رخ داده بود و شرایط مدیریتی تغییر می‌کرد می‌توانستیم این کار را انجام دهیم. البته جا دارد از مدیران قبلی نفت تشکر کنم. همچنین باید از علی کریمی و دستیارانش، حمید درخشان و همکارانش و همچنین آتیلا حجازی و کمک‌هایش قدردانی کنم که در شرایط سختی تیم را تحویل گرفته و مدیریت کردند. شاید اگر آنها هم در حال حاضر در تیم نفت حضور داشتند نتایجی به مراتب بهتر از ما می‌گرفتند.

وی درباره دیدار این هفته نفت در تبریز مقابل گسترش‌فولاد گفت: آنها بسیار تیم خوبی هستند و می‌دانیم بازی سختی در تبریز در انتظار ماست. ما البته برای سه بازی اول یک جور دیگر برنامه‌ریزی کرده بودیم و برای بازی بعد به گونه‌ای دیگر برنامه‌ریزی خواهیم کرد. الان همه رقبا تیم نفت را به گونه‌ای دیگر می‌بینند و این مسئله شرایط را برای ما سخت‌تر و مسئولیت ما را سنگین‌تر خواهد کرد. تیم نفت صاحب هویت و ریشه است و سال گذشته هم شاهد بودیم که درجام حذفی قهرمان شدند. در این تیم پتانسیلی نهفته است که ما تلاش می‌کنیم آن را شکوفا کنیم. جا دارد که از مسئولان وزارت نفت، مالکان باشگاه و همچنین بازیکنانم که در این سه بازی شخصیت واقعی خود را نشان دادند یک بار دیگر قدردانی کنم. 

 

2051

فارس

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها