تعامل بین کادرفنی تیم ملی و ذوب‌آهن؛ موافقت با درخواست قلعه‌نویی

تعامل-بین-کادرفنی-تیم-ملی-و-ذوبآهن؛-موافقت-با-درخواست-قلعهنویی

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن و کادرفنی تیم ملی طبق توافقی که انجام دادند، در خصوص حضور ملی‌پوشان در مرکز PEC به توافق رسیدند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، ماجرای عدم حضور ملی‌پوشان تیم فوتبال ذوب‌آهن در تمرینات ریکاوری این هفته کمی با حاشیه همراه بود و مصاحبه رشید مظاهری، دروازه‌بان ملی‌پوش ذوبی‌ها نیز ابهام در این خصوص را بیشتر کرد، اما ظاهراً این اتفاق به دنبال تعامل امیر قلعه‌نویی با کادرفنی تیم ملی صورت گرفته است.

با توجه به اینکه ذوب‌آهنی‌ها هفته آینده (10 بهمن‌ماه) باید در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا به مصاف آیزوال هند بروند، قلعه‌نویی در تماسی با کادرفنی تیم ملی درخواست می‌کند بازیکنان این تیم دو هفته از حضور در تمرینات ریکاوری در مرکز PEC به دور باشند تا با حضور در تمرینات ذوب‌آهن به هماهنگی بیشتری برسند.

درخواست قلعه‌نویی مورد بررسی قرار می‌گیرد و با آن موافقت می‌شود که از همین‌رو به بازیکنان ملی‌پوش ذوب‌آهن اعلام می‌شود این هفته نیازی به حضور آنها نیست و تمرینات خود را در تیم باشگاهی‌شان انجام بدهند. تعاملی که باعث شد امیر قلعه‌نویی نیز از کادرفنی تیم ملی تشکر کند و ملی‌پوشان ذوب‌آهن نیز پس از دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا با صلاحدید کادرفنی تیم ملی دوباره در تمرینات حضور پیدا خواهند کرد.

 

2051

تسنیم

نظرات ۴

 • حمید

  خود کیروش الان کجاست؟؟
  مگه نمیگفت حتی ی روزم نباید از دست بدیم؟،
  البته کیروش فک میکرد برانکو مخالفت میکنه با برنامش
  که زهرشو بریزه. و بگه با من همکاری نکردن.
  ولی رو دست خورد.

 • منصور اجلی

  این نوع تعامل استوار باشه همیشه.

 • رسول

  اینجور چیزها رو فقط تو فوتبال آماتور گونه ایران میبینیم یعنی چه هفته ای یه جلسه ریکاوری یه ماه دیگه بازیها فشرده بشه و بازیهای آسیایی شروع شه تکلیف استقلال و پرسپولیس که بیشترین ملی پوش رو دارن چی میشه قطعا به ضررشون میشه

  • عادل

   اسمش ريكاوريه ! يعني باز گرداندن عضلات و ذهن به آرامش لازم ! طبيعتأ كي روش بهتر از هر كسي مي دونه كه چه موقع بازيكنان بايد بر اساس شرايط پيش رو از ريكاوري تيم ملي جدا باشند و كي فشار بايد بيشتر بشه و كي كمتر !! اگر من و شما آماتور هستيم ، قطعأ كي روش حرفه ايي ترين مربي حال حاضر كشوره ! پس بهتره با تراوشات ذهني خودمون آرامش موجود رو بر هم نزنيم ! وقتي قلعه نوعي حرفه ايي صحبت كرد پاسخ حرفه ايي هم از كي روش گرفت !!

برچسب ها