برایتون 0-4 چلسی؛ طعم شیرین یک برد مقتدرانه

برایتون-0-4-چلسی؛-طعم-شیرین-یک-برد-مقتدرانه

وبسایت رسمی برنامه نود - چلسی مقابل برایتون به پیروزی قاطع 4-0 رسید.

به گزارش وبسایت نود، چلسی بعد از چند بازی ناکامی، دوباره به روند برد بازگشت و در زمین برایتون به یک پیروزی ارزشمند رسید تا سه امتیاز شیرین را کسب کند.

در اولین مسابقه این هفته لیگ برتر، برایتون در خانه خود پذیرای چلسی بود. آبی های لندن در غیاب پدرو و موراتا، شروع بسیار خوبی داشتند. دقیقه 3 بود که حرکت تمرین شده دیدنی بازیکنان چلسی با ضربه هازارد گل اول را برای تیم کونته به همراه داشت. فشار چلسی در دقایق ابتدایی ادامه پیدا کرد و یک بار دیگر آن ها روی یک حرکت ترکیبی تماشایی به گل رسیدند، این بار باتشوایی ساخت و ویلیان با یک ضربه تمام کننده دقیقه 6 بازی را 2-0 کرد.

بعد از گذر از دقایق ابتدایی، برایتون جلو کشید و فرصت های خوبی به دست آورد که کابایرو چند واکنش عالی نشان داد. البته داور هم در دو صحنه می توانست برای برایتون پنالتی اعلام کند که این کار را انجام نداد. نیمه دوم هم برایتون شروع خوبی داشت ولی باز هم دروازه بان چلسی مانع گلزنی حریف شد تا این که در 15 دقیقه پایانی، ضدحملات چلسی دو گل دیگر را برای ان ها به ارمغان آورد.

دقیقه 77 هازارد روی یک حرکت دیدنی موفق شد با یک بغل پا، بازی را سه بر صفر کند. در نهایت هم موزس بود که روی پاس موسوندا توانست در دقیقه 89 بازی را 4-0 کند. چلسی با این برد، 50 امتیازی شد.

1878

اختصاصی

نظرات ۲

  • Chelsea fc

    خدایا شکرت.
    واقعا با 2-5-3 به جایی نمیرسیم.

  • ali madrid cr7

    واقعا که این هازارد فوق العاده اس اینگار باتوپ جادو میکنه خدا کنه به رئال بزرگ بیاد تاهم بازیه بهترین بازیکن تارخ فوتبال بشه هلا رونالدووو هلا مادرید.

برچسب ها