مورینیو و ونگر انتقال سانچز به منچستریونایتد را تایید کردند

مورینیو-و-ونگر-انتقال-سانچز-به-منچستریونایتد-را-تایید-کردند

وبسایت رسمی برنامه نود - سانچز راهی منچستر شده است.

به گزارش وبسایت نود، سانچز که در دیدار مقابل کریستال پالاس در ترکیب 18 نفره آرسنال حضور نداشت، طبق اعلام ونگر لندن را ترک کرده و راهی منچستر شده تا مراحل نهایی انتقالش را تکمیل کند. انتظار می رود این انتقال تا 48 ساعت آینده نهایی شود. ونگر درباره شرایط سانچز چنین گفته است:

وسوسه شدم تا سانچز را در این بازی به میدان بفرستم ولی همان طور که میدانید بحث حضور او در منچستریونایتد مطرح است، ضمن این که نمی توان در عین حال که به منچستر سفر می کنید، فوتبال هم بازی کنید! بنابراین او را در ترکیب قرار ندادم. انتظار دارم به زودی انتقال وی رسمی شود، ولی من کسی نیستم که آن را اعلام کنم. این روزها بحث در قراردادها و توجه به جزییات خیلی بیشتر شده است.

مورینیو هم بعد از دیدار مقابل برنلی در مورد سانچز چنین گفت:

انتظار دارم این انتقال به زودی رقم بخورد، یا رقم می خورد یا هرگز اتفاق نمی افتد. ما به جذب سانچز خیلی خیلی خیلی نزدیک هستیم، البته اگر الان انتقال وی نهایی نشود، دیگر رقم نمی خورد. ولی من خوشبین هستم می دانم که سران باشگاه تمام تلاش شان را می کنند و می توانند موفق شوند.

1878

اختصاصی

نظرات ۲

 • مجتبی هیدجی

  فقط یکی مثل مورینیو هست که بازیکنای تاپی مثل دیبروینه،صلاح،لوکاکو و.... رو از دست بده
  الانم که میخیتاریان...
  نمیدونم فازش چیه
  با اینکه دوسش دارم و بخاطر طرفدار چلسی و یونایتد شدم

  • محمدیونایتد

   اول از همه که میختاریان مثل قبل بازی نمیرسه بهش.شایدتو سیستم مورینیوجانداره پس بره براش بهتره. درثانی یه بازیکن تاپ واز دست میده امابجاش با کی معاوضه میشه؟درتاپ بودن سانچزشک داری؟

برچسب ها