درخواست عجیب تیم انصاری‌فرد و حاج‌صفی از فیفا

درخواست-عجیب-تیم-انصاریفرد-و-حاجصفی-از-فیفا

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه المپیاکوس آتن نامه‌ای به فیفا ارسال کرد که واکنش مقامات فدراسیون فوتبال یونان را نیز به دنبال داشت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت اسپورت اف‌ام یونان، باشگاه المپیاکوس آتن اعتمادی به داوران وطنی ندارد و از فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) خواسته که داوران خارجی را برای بازی‌های آینده این تیم در سوپر لیگ یونان برابر تیم‌های آاِک، پائوک و آترومیتوس برگزیند.

باشگاه المپیاکوس که 2 ملی‌پوش ایرانی شامل کریم انصاری‌فرد و احسان حاج‌صفی را در اختیار دارد، نامه رسمی خود را به فیفا ارسال کرده و از آنها برای انتخاب داوران خارجی در هفته‌های آینده سوپر لیگ یونان کمک خواسته است.

رسانه یونانی همچنین نوشت: با توجه به واکنش مقامات فدراسیون فوتبال یونان بعید به نظر می‌رسد که فیفا بخواهد با این درخواست باشگاه المپیاکوس آتن موافقت کند.

تیم المپیاکوس امشب (یکشنبه) در چارچوب هفته هجدهم سوپر لیگ یونان میزبان زانتی است. کریم انصاری‌فرد و احسان حاج‌صفی در فهرست 21 نفره المپیاکوس برای این بازی قرار گرفتند.

 

2051

تسنیم

نظرات ۳

  • cnm

    تو ایرانم داوران پیش زمینه دارند و بی طرفانه نمیتونند قضاوت کنند نمونش بازی گسترش و پرسپولیس ! حسینیم هر داوری که به نفع پرسپولیس سود نزنه رو تهدید میکنه !

  • mohammad

    والا درخواستشون درست بوده...مثله لیگ خودمون داوران دوسالی هست از زمانی که برانکو اومده یه طرف غش کردن!!

  • رامین

    کاری که پرسپولیس باید انجام بده با این وضع داوریا .

برچسب ها