گزارش تمرین امروز تراکتور سازی/ اولین حضور سرمربی سائلام

گزارش-تمرین-امروز-تراکتور-سازی-اولین-حضور-سرمربی-سائلام

وبسایت رسمی برنامه نود - تمرین امروز تیم تراکتور سازی با حضور سرمربی جدید این تیم برگزار شد.

به گزارش وبسایت نود، معارفه سرمربی جدید تراکتورسازی از ساعت 14 در سالن کنفرانس باشگاه تراکتورسازی آغاز شد و بازیکنان نیز از ساعت 14:15 در زمین تمرین حضور یافتند که تمرین از ساعت 14:30 در زمین چمن اختصاصی تراکتورسازی پیگیری شد. 

هادی محمدی از ساعت 14 در زمین تمرین حاضر شد و تمرینات اختصاصی خود را با نرم دویدن به دور زمین آغاز کرد.

ژوزه مندز برزیلی، مربی دروازه‌بانان تراکتورسازی که پیش از این همراه با یحیی گل‌محمدی راهی تراکتورسازی شده بود در تمرین امروز سرخ‌پوشان حضور دارد و نکاتی را به مربی دروازه‌بانان جدید تراکتورسازی منتقل کرد. آن‌ها دقایقی پیش از آغاز تمرین با یکدیگر به گفت‌وگو پرداختند.

نکته جالب تمرین امروز حضور دو مربی دروازه بانان بوده و مهرداد طهماسبی، ژوردی آلمیدا، فرزین گروسیان و مهدی محمدیان به عنوان 4 دروازه‌بان در حال تمرین هستند .

ارتوئرول سائلام، سرمربی جدید تراکتورسازی از ساعت 14:30 وارد زمین تمرین این تیم شده و با هوادار معلول تراکتورسازی، عکس یادگاری گرفته و پس از دقایقی در جمع بازیکنان تیمش حاضر شد. 

در این تمرین هر 4 دستیار ارتوئرول سائلام حضور دارند و تمرین این تیم زیر نظر دستیاران سرمربی جدید تراکتورسازی برگزار می‌شود. ژوزه مندز و علیرضا پژمان نیز که از ابتدای فصل به عنوان مربی در این تیم حضور دارند نیز در این جلسه تمرینی حاضر شده اند. 

پیش از این اعلام شده بود که تمرین امروز پشت درهای بسته برگزار خواهد شد ولی پس از دقایقی از شروع تمرین، هواداران این تیم مجوز حضور در سکو ها را پیدا کردند.

مصطفی آجورلو که پس از آغاز این تمرین وارد ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی شده بود که دقایقی با سرمربی ترکیه ای این تیم به گفتگو پرداخت.

20441

اختصاصی

نظرات ۲

  • تی تی

    آسیا آماده باش که تیم قهرمان با پرشورها داره میاد

    • شاهان

      قهرمان؟ قهرمان کجا دقیقا؟نکنه منظورتون جشن نایب قهرمانی رو میگید همون سال که بعد از منچستر دوم شدید رو عرض میکنم.اول یک بار قهرمان لیگ بشید بعد فکر کنید باشگاه فوتبال دارید.

برچسب ها