واتسکه: هنوز مذاکرات خود را با آرسنال برای فروش اوبامیانگ شروع نکرده ایم

واتسکه-هنوز-مذاکرات-خود-را-با-آرسنال-برای-فروش-اوبامیانگ-شروع-نکرده-ایم

وبسایت رسمی برنامه نود - واتسکه رییس باشگاه دورتموند اعلام کرد که باشگاه آرسنال هنوز هیچ تماسی برای جذب اوبامیانگ با ما نداشته است. 

به گزارش وبسایت نود، دی مارتزیو ژورنالیست معروف دنیای فوتبال صبح امروز (یک شنبه) اعلام کرد که اوبامیانگ با توپچی ها به توافق شخصی کامل رسیده است. قرارداد او سه سال و شش ماه است و هر سال ده میلیون پوند دریافت می کند. او در ادامه گفت تنها مذاکرات آرسنال با دورتموند باقی مانده است. حال واتسکه رئیس باشگاه دورتموند مدعی شد که آرسنال پیشنهاد اول خود را ارسال کرد، اما هنوز مذاکراتی در این خصوص نداشته ایم. او در این باره گفت:

ما با مدیر فنی باشگاه آرسنال آقای گازیدیس در تماس بودیم و او مایل بود که به مذاکره بپردازد. به هر حال هنوز هیچ اتفاقی رخ نداده است. 

کیکر روز گذشته اعلام کرد که دورتموند برای اوبامیانگ مبلغ هفتاد میلیون یورو درخواست کرده است و پیشنهاد اول توپچی ها با مبلغ پنجاه میلیون یورو رد شده است. 

4416

اختصاصی

نظرات ۱

  • رسول

    واقعا دورتموندداره خیلی موزی گری میکنه بایدبگم یه احمق مثل بارتومئو پیداشد هرچی میخواستن سردمبله ازبارسا دوشیدن وحالا همین کارروهم دارن با ارسنال میکنن تواین جورمواقع بلیدقیدخریدبزنن

برچسب ها