برانکو: اگر 17 اتوبوس جلوی‌ ما بگذارند، ما باید موقعیت‌ها را گل کنیم/ مصدومیت کمال ربطی به تمرینات تیم ملی ندارد

برانکو-اگر-17-اتوبوس-جلوی-ما-بگذارند-ما-باید-موقعیتها-را-گل-کنیم-مصدومیت-کمال-ربطی-به-تمرینات-تیم-ملی-ندارد

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: ربطی ندارد که در هر مسابقه حریفان چند اتوبوس مقابل ما قرار می‌دهند، خودمان باید موقعیت‌هایمان را تبدیل به گل بکنیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین پرسپولیس در جمع خبرنگاران، گفت: وضعیت خوب است ما در صدر جدول هستیم و با تیم دوم 12 امتیاز فاصله داریم. بازیکنان سرحال هستند اما نارحتیم که مقابل گسترش برنده نشدیم.

 

از 16 موقعیت فقط 2 گل زده‌ایم

وی افزود: موقعیت‌های بسیار زیادی مقابل گسترسش فولاد داشتیمT انتقاد من از هافبک‌ها و مهاجمان تیم بود که باید از آن همه موقعیت گل می‌زدند. ما در دو بازی اخیر 16 موقعیت ایجاد کردیم که فقط 2 گل زدیم که آن هم در دقایق پایانی بوده است. این مسئله من را ناراحت می‌کند. البته خیلی نمی‌توانم انتقاد کنم چرا که بازیکنانمان تلاش می‌کنند و مقابل گسترش‌فولاد هم بازی خوبی انجام دهند. در این بازی 73 درصد مالکیت توپ برای ما بود. در برخی از زمان‌های بازی بالای 80 درصد موقعیت داشتیم. در چنین بازی‌هایی باید برنده شد اما گاهی این اتفاق می‌افتد. خوشبختانه امروز هم تمرین کردیم. همه بازیکنان هم سالم هستند و صادق محرمی هم بدون مشکل کار کرد. فقط کمال کامیابی‌نیا مصدومیت دارد. 

اشتباه کامیابی‌نیا طوری نبود که کنارش بگذاریم

برانکو در پاسخ به این سؤال که شایعه شده او کامیابی‌نیا را محروم کرده و خواسته به تمرین نیاید، عنوان کرد: نه او فقط مصدوم است.با این مصدومیت خودش بزرگترین ضرر را دید. پاداشش را از دست داد. تیم ملی را از دست داد، چرا که آماده نیست. باشگاه هم او را جریمه خواهد کرد اما خطای او طوری نبوده که بخواهیم این بازیکن را کنار بگذاریم.کامیابی‌نیا با 200 درصد توان تلاش می‌کند و حیف که او مصدوم شد. واقعا در شرایط آمادگی به سر می‌برد. 

جریمه کمال بخشیده‌شدنی نیست

سرمربی پرسپولیس در رابطه با اینکه آیا احتمال دارد جریمه مالی کامیابی‌نیا بخشیده شود، تصریح کرد: خیر، بخشیده نمی‌شود. کامیابی‌نیا پاداشی که استحقاقش را داشت را می‌گیرد. او در تمرینات و بازی‌ها خیلی با کیفیت است. واقعا حیف شد که این مصدومیت برایش به وجود آمد. او با ربیع‌خواه به هماهنگی زیادی رسیده بودند. کامیابی‌نیا تا به اینجا 3 گل به ثمر رسانده و به عنوان هافبک دفاعی وضعیت خوبی دارند.

کارت‌های زردی که در خدمت باشگاه نباشد، مشمول پاداش نمی‌شوند

برانکو در پاسخ به این سؤال که خیلی از بازیکنان تیمش کارت زرد بی‌مورد می‌گیرند و این مسئله خیلی به پرسپولیس ضربه زده و آیا امکان دارد برای این افراد هم جریمه‌ای در نظر گرفته شود، اظهار داشت: ما اساسنامه داریم و بر اساس آن عمل می‌کنیم. کارت‌های زردی که در خدمت باشگاه نباشد باعث می‌شود که بازیکن از پاداش محروم شود اما کارتی که در خدمت باشد جریمه ندارد. در مورد داوری هم حرفی نمی‌زنم چرا که فردا نگویند او دائم گله می‌کند. داور مقابل ما فقط دو اشتباه مرتکب شد که بسیار کلیدی بود.

یک اتوبوس یا دو اتوبوس؛ همه مقابل چنین سیتمی به مشکل برمی‌خورند

وی در رابطه با دفاع اتوبوسی حریفان پرسپولیس و اینکه چرا پرسپولیس در این وضعیت دچار مشکل می‌شود، عنوان کرد: هر تیمی در دنیا مقابل این نوع دفاع کردن به مشکل می‌خورد. ما باید خودمان را آماده این وضعیت کنیم و با آرامش و تمرکز به بازی ادامه دهیم. مقابل مشکی‌پوشان و گسترش 16 شانس گلزنی داشتیم. دیگر فرقی نمی‌کند یک اتوبوس باشد یا دو اتوبوس. ما باید از موقعیت‌هایی که ایجاد کردیم گل می‌ساختیم. منشا در 6 قدم در حالی که گلرحریف روی زمین افتاده بود توپ را به گل تبدیل نکرد. بعد از آن فرشاد احمدزاده، علی علیپور و بار دیگر خود منشا موقعیت به دست ‌آوردند. اگر ما موقعیت‌مان را گل کنیم آن وقت 17 اتوبوس هم جلوی ما بگذارند.

فرصت ها که از دست می‌رود، ناراحت می‌شوم

وی در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه در ایران بیشتر تیم‌ها روبروی پرسپولیس بسته بازی می‌کنند و در حال حاضر آسیا را داریم که ممکن است تیم‌ها هجومی بازی کنند آیا برنامه‌ای برای دو تاکتیک مختلف دارید یا خیر، گفت: به هر حال حرف شما درست است. بیشتر تیم‌ها مقابل پرسپولیس بسته بازی می‌کنند اما به به دنبال این هستیم تا تمرینات زیادی انجام دهیم، موقعیت‌های مختلفی را تمرین می‌کنیم تا بتوانیم مقابل هر سیستمی بازی کنیم. مطمئنا در آسیا تیم‌ها هجومی بازی خواهند کرد. ما در دو بازی آخرمان مقابل مشکی پوشان و گسترش فولاد تبریز خیلی خوب بازی کردیم از عملکرد و بازی بچه‌ها راضی هستم اما از اینکه موقعیت‌ها را از دست می‌دهیم ناراحت هستم. 

پانادیچ به خاطر مریضی پدرش کنار ما نماند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درمورد حضور پانادیچ دستیار وی در پدیده مشهد گفت: او دو سال پیش بابت مریضی که پدرش داشت بعد از عمل جراحی شرایط بهتری به دست آورد. همان زمان تصمیم گرفتم دستیار جدیدی جایگزین پانادیچ کنم. او نتوانست به خاطر مشکلات پدرش با ما کار کند. اما در حال حاضر شنیدم که به پدیده مشهد رفته،‌ما رفیق هستیم،‌برایش ارزوی موفقیت می‌کنم،‌ من نمی‌توانم وقتی کسی را به تیم اضافه کردم بیرون بیندازم. ما هیچ مشکلی نداریم و امیدوارم در پدیده موفق ظاهر شود. 

بشار رسن کمک زیادی به پرسپولیس می‌کند

برانکو درخصوص حضور بشار رسن نیز گفت: مطمئنا حضور بشار به تیم پرسپولیس کمک می‌کند و خوشحالم که به تیم اضافه می‌شود. من فکر می‌کنم تیم ملی عراق نتیجه خوبی را مقابل ویتنام کسب نکرد. امیدوارم با حضور بشار تیم پرسپولیس بهتر ظاهر شود. 

مصدومیت کمال ربطی به تمرینات تیم ملی ندارد

وی در پایان درخصوص اینکه بعضی‌ها معتقدند مصدومیت کمال کامیابی‌نیا به خاطر فشار تمرینات ریکاوری تیم ملی است گفت: ممکن است بعضی وقت‌ها تمرینات روی بازیکنان تاثیرات برعکسی داشته باشد اما آنطور که من دیدم و می‌دانم تمرینات ریکاوری تیم ملی بسیار با برنامه‌ریزی و علم است. بهترین امکانات در اختیار ملی‌پوشان قرار دارد، امیدوارم همینطور با برنامه کار کنند و فکر نمی‌کنم دلیل مصدومیت کمال کامیابی‌نیا ربطی به این موضوع داشته باشد. من فیلم تمرینات ریکاوری تیم ملی را دیدم و معتقدم با بهترین روش ملی‌پوشان ریکاوری می‌کنند. 

 

 

 

 

 

 

2081

 

فارس

نظرات ۴۴

 • زانيار

  هرتیمی جلوی پرسپولیس هجومی بازی کنه 4 تا میخوره

  • پنج الغرافه یا چهار الهلال ده نفره

   ترمز کن ترمز کن . خونسرد باش

  • مهدی

   مخصوصا الهلاال

  • سيامك

   اين كامنتاي شيشتقلاليا مثل اينه كه طرفداراي رئال سوسيداد بيان زير پست طرفداراي بارسلون از باختاي تك و توك سرورشون اونم تو جام باشگاهها توسط تيماي ديگه بنويسن و باهاش پز بدن و شاد شن!!! شاد باشين اينجوري براي اعصابتون خوبه از شيشتقلال كه آبي گرم نميشه براتون

  • شیش تای پرسپولیس یاشیش تای العین

   جواب بالایی ...زانیاز4تایی 95رابرای این شیشتقلولی یادآوری کردهههه

  • pouriya

   خوشحالم مثل تیمی که پیروزی های عرب هارو میکنه دستاویزش برا کری خونی ...... همین پیارسال بود 4 تا خوردید بستون نبود همین دوماه پیش دربی رو باختید همین الان 17 امتیاز عقبید باز بستون نیس؟؟؟؟؟؟؟؟ میری تارخچه عربارو مینویسی؟؟؟؟؟؟

 • یوسف پرسپولیسی

  ما به برانکو افتخار میکنیم درود بر غیرتت مرد بزرگ

 • hamed

  ممنون از مستر برانکو که با حرفای پخته حاشیه پرسپولیس و تیم ملی رو جمع کرد که تضاد دوتا مربی بزرگ کشور از این که هستیم هم دورترمون میکرد

 • صدرا پرسپولیسی

  بله پس چی
  ما پرسپولیسیم
  بایرن مونیخ ایران
  رقیبی هم نداریم
  استقلالیام برن با مساویاشون حال کنن
  تنها فرقشونم با قبل اینه که داچعلی نیست مساوی هاش باعث اخراجش بشه

 • علی بارسا

  برانکو جان درسته تیم شما بهتر بازی میکنه ولی دیگه نه اینقدر که فکر میکنین همه تیما جلوی شما دفاع میکنن و شما شدین بارسلونا و باقی لیگ شده ایبار و مالاگا. همین گسترش مگه موقعیت های کمی داشت؟؟؟
  تازه موقعیت های شمام جلوی گسترش بیشتر از رو سانتر بود گلتون هم با برخورد به مدافع گسترش و خوشانسی رفت تو دروازه و گرنه باخته بودین .

  • Ami r

   شما که تیمت با هدیه پنالتی هم نتیجه نمیگیره سکووووت

  • سلام بر ادمین

   گسترش کلا دو تا موقعیت داشت داش علی
   میگی سانتر سانتر ببخشید پرسپولیس ۲۳ سانتر تیم شما ۱۸ تا فرق چندانی نداره
   در ضمن پرسپولیس کم از عمق با مسلمان علیپور احمدزاده امیری حمله نکردا
   میتونی بازیو ببینی چون مطمئنا ندیدی ک میگی گسترش کلی موقعیت داشت و انقدر از تاکتیک ضدفوتبال حمایت میکنی

 • مستاجر خدا

  ابرو فوتبال ایران در خطره با این بازیها
  گسترشی ها حتی کناره ها رو هم ول کرده بودن تا تجمع ۶ قدم سنگین تر شه
  توی عمرم ندیدم

  • سجاد

   استاد چلسی با دی متئو با این تاکتیک قهرمان اروپا شد ؛با منطق شما آبروی فوتبال انگلیس برده !! اعتماد به نفستو عشقه

 • aDvin @ ReD

  سلام
  عشقی اقای برانکو . . من همیشه دربی های پرسپولیس و استقلال رو نگاه میکردم و پدرم پرسپولیسی بود البته خودم هم طرفدار پرسپولیس بودم اما فقط دربی ها رو نگاه میکردم . از موقع شما اومدی یک بازی هم نشده که از پرسپولیس نگاه نکنم . شما کاری کردی که خیلی ها که مثل من که زیاد فوتبال نگاه نمی کردند بیان و بشینند پای فوتبال و از همه بازی های پرسپولیس لذت ببرند

  انشاالله که امسال هم تیم رو قهرمان کنی
  موفق باشی

  ....

 • محمد

  ایول خود برانکو جواب ۴ پولیسیا رو داد ...خخخخخخ
  # خود زنی

  • پرسپولیسیم تا ابد

   شما استقلالیا هنوز دنبال مقصرای خارج از تیم و باشگاه تون بگردین تا ما قهرمان میشیم با این خودزنی. سال بعد شاید بفهمی برانکو منظورش چیه.

  • 6666

   125

 • اندی

  مرسی پروفسور عزیز
  برانکو بدون شک بهترین سرمربی تاریخ لیگ برتر ایرانه

 • پرسپولیس

  دمت گرم پروفسورخیلی اقایی

برچسب ها