بایرن مونیخ 4-2 وردربرمن؛ پیروزی باواریایی ها در شب درخشش لواندوفسکی و مولر

بایرن-مونیخ-4-2-وردربرمن؛-پیروزی-باواریایی-ها-در-شب-درخشش-لواندوفسکی-و-مولر

وبسایت رسمی برنامه نود - بایرن مونیخ توانست در خانه مقابل وردربرمن به پیروزی برسد.

به گزارش وبسایت نود، دو تیم بایرن مونیخ و وردربرمن از هفته نوزدهم بوندس لیگا در ورزشگاه آلیانز آرنا به مصاف هم رفتند. 

در نیمه اول تیم مهمان جسورانه تر بازی کرد و می توانست در دقیقه هشت توسط مکس کروسه به گل برسد اما ضربه سر این بازیکن به تیرک دروازه اولرایش برخورد کرد. اما وردربرمن از حملات خود دست نکشید و در دقیقه بیست و پنج توسط گاندورف به گل اول دست پیدا کرد. شاگردان هاینکس با آرامش بیشتری بازی را دنبال کردند و موفق شدند در دقیقه چهل و یکم روی ارسال ژروم بواتنگ و ضربه زیبای مولر به گل تساوی دست پیدا کنند تا نیمه اول را بازنده به رختکن نروند. 

در نیمه دوم شاهد بازی بسیار زیبا و پر گلی بودیم. دو تیم حملات زیادی را طراحی کردند ولی این تیم میزبان بود که توانست در دقیقه شصت و سوم روی ارسال خامس رودریگز از نقطه کرنر و ضربه سر لواندوفسکی به گل دوم دست پیدا کنند. اما یازده دقیقه بعد نیکلاس سوله به اشتباه دروازه خودی را گشود تا بازی به تساوی کشیده شود. خوشحالی مهمان تنها سه دقیقه طول کشید و باواریایی ها بار دیگر روی ارسال مولر و ضربه سر لواندوفسکی به گل پیروزی دست پیدا کردند. در دقیقه هشتاد و چهار نیز پاس بسیار زیبای خامس رودریگز در محوطه جریمه به مولر رسید و این بازیکن موفق شد برای بار چهارم دروازه وردربرمن را باز کند تا این بازی با نتیجه 4-2 به پایان برسد.

بایرن مونیخ با این پیروزی اختلاف خود را با تیم دوم جدول به عدد شانزده افزایش داد.

4416

اختصاصی

نظرات ۲

  • Arsenal

    من موندم اینایی که میگن لیگ فرانسه بی کیفیته و یک تیم داره چطور به لیگ المان میگن جذاب وقتی که ۶ سال متوالی بایرن قهرمان لیگ کسل کنندشون شده ولی پارسال موناکو قهرمان شد تو لیگ فرانسه میگن لیگ تک قطبی و کسل کننده

    • Bayern

      نه که لیگ ایتالیا یوونتوس ۶ سال متوالی قهرمان نشده

برچسب ها