عمران‌زاده:فکر و ذکر ما این است که مشکی‌پوشان را در لیگ حفظ کنیم/ مدیران استقلال به جباری بی احترامی کردند

عمرانزادهفکر-و-ذکر-ما-این-است-که-مشکیپوشان-را-در-لیگ-حفظ-کنیم-مدیران-استقلال-به-جباری-بی-احترامی-کردند

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم فوتبال مشکی پوشان مشهد گفت: تمام فکر و ذکر ما در نیم فصل این است که تیم را در لیگ حفظ کنیم و همه دنبال این هستیم که سهمیه جوانان مشهد در لیگ برتر حفظ شود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، حنیف عمران‌زاده در خصوص آخرین وضعیت مشکی‌پوشان گفت: اوضاع تا قبل از بازی آخر ما خوب بود و بعد از باختی که مقابل پرسپولیس متحمل شدیم همقسم شدیم نفت تهران را شکست بدهیم. حتی در دقیقه 2 گل زدیم و این نتیجه 4 بر یک می‌شد به نفع ما باشد.

وی در خصوص ناراحتی مدیران باشگاه گفت:خانواده عباسی چون از جیبشان هزینه می‌کنند حق دارند که ناراحت باشند، وقتی تیم ما همان اول گل زد ما در دقیقه 32 گل مساوی را خوردیم و افت روحی کردیم. از شانس ما چون تیمی جوان داریم به یکباره گلهای بعدی را دریافت کردیم.

عمران‌زاده در خصوص اینکه عنایتی کم تجربه بود و شاید به همین دلیل بازی را واگذار کردند گفت: این مساله کاملا فوتبالی بود، عنایتی سالها است در این فوتبال حضور دارد و سال قبل در صبای قم هم مربیگری کرده است و این باخت ربطی به تجربه مربیان ندارد. ما در مقابل فولاد و ذوب‌آهن خیلی خوب بازی کردیم ولی در این بازی در عرض چند دقیقه تیم ما متلاشی شد و در حالی که در نیمه دوم آمده بودیم گل ها را جبران کنیم در ضد حملات گلهای بعدی را دریافت کردیم.

وی در خصوص اینکه چرا بازی‌های تیم های مشهدی در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار نمی‌شود گفت:ورزشگاه امام رضا یکی از مدرن‌ترین ورزشگاه‌های خاورمیانه است. با بازیکنان تیم که حرف می‌زدم می‌گفتند در بازی با نفت آبادان 17 هزار نفر به ورزشگاه آمده بودند. چمن این استادیوم به بازیکن لذت می‌دهد ولی بازی در ورزشگاه ثامن با آن کیفیت خیلی سخت است.از طرف دیگر مسافت تا ورزشگاه ثامن خیلی زیاد است، جان مردم در خطر است، وقتی برای بازی های ما به جز استقلال و پرسپولیس 300 نفر به ورزشگاه می‌آیند چرا بازی در این استادیوم امام رضا برگزار نمی‌شود. فکر می‌کنم بازی این هفته ما با تراکتورسازی در ورزشگاه امام رضا برگزار شود البته اگر در دقایق آخر منتفی نشود چون قرار بود بازی پدیده و استقلال هم در ورزشگاه امام رضا برگزار شود اما در دقایق آخر منتفی شد!

عمران‌زاده تاکید کرد: وقتی به کشوهای عربی می‌رویم و زمین چمن آنها را می‌بنیم انگیزه پیدا می‌کنیم و اگر دقت کرده باشید همیشه تیم های ایرانی در کشورهای عربی خوب بازی می‌کنند.امیدوارم که بازی های ما هم در این استادیوم برگزار شود.

وی در ادامه تاکید کرد: تمام فکر و ذکر ما در نیم فصل این است که تیم را در لیگ حفظ کنیم. ما همه دنبال این هستیم که سهمیه جوانان مشهد در لیگ برتر حفظ شود. اگر این تیم سقوط کند خیلی از جوانان مشهد نابود می‌شوند.

مدافع سابق استقلال در خصوص اینکه آیا به جباری بی احترامی شد گفت: صد در صد به او بی احترامی شد چون او مصدومیت‌های زیادی در استقلال متحمل شد، اسطوره بودن این نیست که یک نفر فوت کند و بعد به او لقب اسطوره بدهند. اول به او گفتند سر تمرین نیا، بعد به او گفتند چرا سر تمرین نمی‌آیی؟!جباری رک است و شما هم خیلی رک به او می‌گفتید تو را نمی‌خواهیم.من، طالب لو و برهانی با استقلال قرارداد نداشتیم ولی ما را در لیست مازاد گذاشتند، این رفتار خنده دار بود،حتی در کانال باشگاه استقلال حتی یک تشکر از ما نکردند، بعد ها که در کنار هم بودیم من به هم تیمی‌هایم گفتم خدا را شکر حداقل یک آرزوی موفقیت برای ما کردند.

وی تاکید کرد: این بی انصافی است لحظه آخر با بازیکن فسخ قرار داد شود، اسم مجتبی جباری بزرگ است و او زحمات زیادی برای استقلال کشیده است، وقتی مدیران استقلال این رفتارها را می‌کنند چه انتظاری دارند که با آنها خوب برخورد شود.

عمران‌زاده در پایان در پاسخ به این سوال که ‌آیا استقلال با شفر موفق می‌شود گفت:صد در صد موفق می‌شود.

 

 

 

 

 

 

 

2081

 

فارس

نظرات ۴

 • Ami r

  با بودن بازیکنی مثل تو هدفی جز سقوط ندارن

 • محمدیونایتد

  اینکه تیمی بازی یک هیچ برده رو چهاریک ببازه وبه بی تجربگی مربی ربط نداشته باشه ازاون جملات بود که چندنفری تو کشور بیشترقادر نیستند بیانش کنن.عنایتی برای سیاهجامگان خوبه مربی جوانی است و حرف گوش کن اصولا باجناب عباسی مربیان زیادی نمیتونن کارکنند. امادرموردسقوط سیاهجامگان بایدواقع بین باشیم دوفصل لب مرزی و گذروندن نشون میده مشکلات خیلی پیچیده ترازاونی است که گفته میشه. سیاهجامگان قطعا سه یا چهارهفته قبل از پایان لیگ سقوطش قطعی خواهدشد. مگربه لطف معجزه. که گمان نمیکنم خدا تاحالا برای تیمی بیش از دوبارمعجزه کرده باشه

 • javaaaaaaaaad

  سال نود و پنج همه دیدن داربی رو
  ........
  .........
  حنیف عمران زاده دنبال مهدی بدووووو
  آی بدو آی بدوووووو

  • علیرضا

   اخه کی میخواین واسه خودتون کسی بشین .دیدین رو پیرن استقلال ستاره هس رفتین جام ولایت اینارو جم کردین ستاره زدین .و... حالا هم که دنبال فرهاد بدو رو تقلید میکنین .خجالت بکشین خجالت داره .اگه اینم نزاشتن جز دیدگاه ها واقعا بی عدالتیه هرچی دلشون میخواد میگنی پرسپولییا ما هرچی جواب میدیم دیدگاهمونو نمیزارین

برچسب ها