بابایی: نیم‌نگاهی به کسب سهمیه لیگ قهرمانان داریم

بابایی-نیمنگاهی-به-کسب-سهمیه-لیگ-قهرمانان-داریم

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز مدعی شد این تیم نیم‌نگاهی به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا خواهد داشت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، پیمان بابایی در مورد بازی تیمش برابر نفت تهران در هفته بیست‌ویکم لیگ برتر گفت: آنها در این سه هفته نتایج خوبی گرفته و متحول شده‌اند. نفت بازیکنان خطرناک و باتجربه‌ای دارد و بدون شک بازی سختی خواهیم داشت. با این حال میزبان هستیم و چون در چند بازی خانگی امتیازهای حساسی را از دست دادیم باید در این مسابقه برنده شویم.

وی در مورد تساوی تیمش برابر پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما بازی سختی برابر قهرمان لیگ داشتیم، اما مقابل آنها به خوبی مقاومت کردیم. ما فاصله زیادی با برد نداشتیم، ولی متأسفانه در دقایق آخر به دلیل اینکه 10 نفره شدیم، فشار زیادی روی دروازه ما ایجاد شد و در نهایت گل مساوی را دریافت کردیم. نکته مهم این است که ما مقابل پرسپولیس کم نیاوردیم و پتانسیل‌مان را نشان دادیم.

مهاجم تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در پایان اظهار داشت: گسترش فولاد موقعیت نسبتاً خوبی در جدول دارد و از لحاظ فنی رشد کرده است. ما نیم‌نگاهی هم به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا داریم و برای رسیدن به این هدف تلاش خواهیم کرد.

 

 

 

 

 

2081

 

تسنیم

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها