رجب‌زاده: پرش خوبی داشتیم و الان زمان بُردن ماست

رجبزاده-پرش-خوبی-داشتیم-و-الان-زمان-بُردن-ماست

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: الان زمان بردن ذوب‌آهن است و نتیجه‌گیری تیم ما باید ادامه داشته باشد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، مهدی رجب‌زاده در مورد شرایط ذوب‌آهن و نتایج خوب این تیم در هفته‌های اخیر اظهار داشت: خوشحالم که نیم‌فصل دوم را خوب شروع کردیم و توانستیم تا حدودی امتیازهای از دست رفته را جبران کنیم. تیم ما با چند برد پیاپی پرش خوبی داشت، ولی باید بگویم که الان زمان بردن ذوب‌آهن است و نتیجه‌گیری تیم ما باید ادامه داشته باشد.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در ادامه افزود: الان به جایگاه خوبی رسیده‌ایم به همین دلیل باید این بردها را ادامه دهیم و اعتقاد من این است که می‌توانیم خودمان را به رده دوم جدول برسانیم.

وی در مورد اینکه آیا مشکلات مالی ذوب‌آهن برطرف شده است، خاطر نشان کرد: آقای آذری، اعضای هیئت مدیره و همچنین کارخانه ذوب‌آهن تلاش می‌کنند تا شرایط مالی باشگاه را بهبود ببخشند. البته بازیکنان ذوب‌آهن هم تمرکزشان را از دست نداده و نمی‌دهند. ما می‌خواهیم از لحاظ فوتبالی همچنان بهترین عملکرد را داشته باشیم.

رجب‌زاده همچنین با اشاره به تقابل تیمش با حریف هندی در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما ابتدا به بازی مقابل استقلال خوزستان فکر می‌کنیم و سپس آماده بازی با حریف هندی خواهیم شد. مطمئنم بازی سختی در پیش خواهیم داشت و کار ما اصلاً آسان نیست. با این حال امیدوارم که سد از این تیم عبور کرده و وارد مرحله گروهی لیگ قهرمانان شویم.

 

2051

تسنیم

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها