اسماعیل شریفات، گلزنی برای استقلال های لیگ برتر

اسماعیل-شریفات-گلزنی-برای-استقلال-های-لیگ-برتر

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم سابق استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان در هفته بیستم موفق شد برای سومین استقلال در ادوار مختلف لیگ برتر گلزنی کند.

به گزارش وب سایت نود، اسماعیل شریفات مهاجم جدید تیم استقلال خوزستان، در هفته بیستم اولین گل را برای این تیم به ثمر رساند تا به آمار جالبی دست یابد. شریفات که از ابتدای رقابت های این فصل در ذوب آهن اصفهان بازی کرد، در نیم فصل از این تیم جدا شد و به استقلال خوزستان پیوست. شریفات 10 بازی برای تیم اصفهانی انجام داد و فقط یک بار موفق به گلزنی شد. این مهاجم 29 ساله تا کنون در سه تیم لیگ برتری با نام استقلال بازی کرده و در هر سه استقلال هم موفق به گلزنی شده است.

شریفات اولین گل لیگ برتری خود را با پیراهن استقلال اهواز در هفته دوم از نهمین دوره لیگ برتر در دیدار برابر پرسپولیس به ثمر رساند تا این بازی با نتیجه تساوی یک بر یک تمام شود. وی در دو فصلی که در استقلال تهران توپ زد، آمار قابل قبولی نداشت و فقط 3 بار در مسابقات لیگ برتر گلزنی کرد. و در هفته بیستم فصل جاری، شریفات تک گل استقلال خوزستان را وارد دروازه پارس جنوبی جم کرد تا نام او به عنوان گلزن در سه تیم استقلال در تاریخ لیگ برتر ثبت شود.

در ادوار مختلف رقابت های لیگ برتر، چهار تیم با نام استقلال حضور داشته اند. تیم های استقلال رشت، استقلال خوزستان، استقلال اهواز و استقلال تهران چهار تیمی هستند که با نام استقلال در لیگ برتر حضور داشته و از بین آنها، دو تیم استقلال خوزستان و استقلال تهران سابقه قهرمانی دارند. اسماعیل شریفات فقط برای استقلال رشت بازی نکرده است. وی در ادوار مختلف لیگ برتر ایران، تا کنون 19 گل به ثمر رسانده است. 

 

 

 

 

 

 

2081

اختصاصی

نظرات ۲

  • محمدپارسا

    خاطره انگیز ترین گلش تو دربی بود ک ده دقیقه 3 گل جام حذفی تو وقت اضافه زدیم و بازوبند گرفت از دست شاه فرهاد
    چ گریه ای میکردن پس پسیا چ تونل هایی افتتاح میکرد حقیقی خخخخخ

  • ss 4 atisheh

    اسی مسی شریفات ....

برچسب ها