رسمی؛ هنریک مخیتاریان با قراردادی بلندمدت به آرسنال ملحق شد

رسمی؛-هنریک-مخیتاریان-با-قراردادی-بلندمدت-به-آرسنال-ملحق-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - هنریک مخیتاریان به باشگاه آرسنال پیوست.

به گزارش وبسایت نود، بالاخره بعد از کش و قوس های فراوان، انتقال هنریک مخیتاریان به آرسنال نهایی شد. در ازای انتقال مخیتاریان به آرسنال، سانچز که تنها شش ماه از قراردادش باقی مانده بود، راهی منچستریونایتد شد. رسانه های انگلیس اعتقاد دارند این انتقال یک معاوضه کامل است و مبلغی بین دو باشگاه رد و بدل نخواهد شد. آرسنال قیمت سانچز را ۳۵ میلیون پوند برآورد کرده بود و یونایتد نیز برای فروش مخیتاریان همین مبلغ را درخواست کرده است، بنابراین معاوضه کامل صورت گرفته است.

مخیتاریان که قراردادی بلندمدت با آرسنال امضا کرده است در مورد حضورش در تیم ونگر چنین گفته است:

خوشحالم که انتقال نهایی شد و اینجا هستم. این رویایی است که برایم به حقیقت پیوست، بازی کردن برای آرسنال همیشه برایم یک رویا بود. برای تاریخ سازی در این تیم، همه کار خواهم کرد.

ونگر درباره حضور مخیتاریان چنین گفت:

هنریک بازیکن بسیار کاملی است، او موقعیت خلق می کند، در دفاع خوب است و بازیکنی متعهد است. باید بگویم او بازیکنی است که کیفیت های بسیار زیادی دارد.

مورینیو هم با تقدیر از تلاش های مخیتاریان، از عملکرد وی بابت یک سال و نیم حضورش در منچستریونایتد به خصوص در مسیر قهرمانی در لیگ اروپا، تقدیر کرد.

آرسنال در عین حال از تلاش های سانچز در سه سال و نیم حضور این بازیکن قدردانی کرد. سانچز در 166 بازی برای آرسنال، 80 گل زد. او همراه آرسنال دو بار قهرمان جام حذفی شد.

1878

اختصاصی

نظرات ۷

 • jd.dri

  حیف شد از یونایتد رفت ...
  شک ندارم تو آرسنال مثل رورهای اوجش تو دورتموند می درخشه و جای خالی سانچز رو هم پر می کنه ...

 • man city

  بد ارین انتقال تاریخ....

 • 3☆☆4

  خیلی ب کار آرسنال میاد
  امیدوارم ژوزه پشیمون نشه

 • Erkin

  کاش میومد اینتر

 • عشقه منچستریونایتد

  خوب انداختیمش به آرسنال خخخ

  • آرسنال

   داداش ننداختین همه میدونیم سانچز از میخیتاریان بهتره ولی سانچز شش ماه قراداد با آرسنال داشت و میخیتاریان چند سال قرار داد داشت و این دلیلی بود که قیمتشون رو برابر کرده،

  • Sohrab

   عزیز برو جزئیات قراردادو بخون میفهمی آرسنال چه بردی کرده واقعا یونایتد نمیدونم چرا همچین کاری کرد واقعا ونگر تو اینجور مسائل پوست کلفتو حرفه ایه

برچسب ها