سانچز: از کودکی رویای بازی در منچستریونایتد را داشتم

سانچز-از-کودکی-رویای-بازی-در-منچستریونایتد-را-داشتم

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره جدید منچستریونایتد اذعان کرده از کودکی رویای بازی در این تیم را در سر داشته است. 

به گزارش وبسایت نود، الکسیس سانچز که سابقه بازی برای بارسلونا را در کارنامه دارد پس از ترک آرسنال و پیوستن به منچستریونایتد عنوان کرده از کودکی رویای بازی در این تیم را در سر داشته و می خواهد زیر نظر ژوزه مورینیو فاتح جام های زیادی شود. 

سانچز به وبسایت رسمی منچستریونایتد گفته:

از بچگی رویای بازی در منچستریونایتد را داشتم و این را چون الان اینجا هستم نمی گویم. خانواده ام می دانند که از بچگی طرفدار یونایتد بودم و حتی یک بار با سر الکس فرگوسن در این مورد صحبت کردم. منچستریونایتد باشگاه بسیار قدرتمندی است و بزرگترین باشگاه انگلیس محسوب می شود. در این باشگاه می توانم به همه موفقیت ها دست یابم. می خواهم با یونایتد فاتح همه جام ها شوم. با حضور در یونایتد رویایم به حقیقت پیوست. 

ژوزه مورینیو به من که چقدر برای تیم و برنامه های او مهم خواهم بود و خودم هم احساس کردم که باشگاه واقعا خواهان جذب من است. بازیکنان گاهی اوقات باید توسط باشگاه و هواداران احساس دوست داشته شدن بکنند و این در تصمیمم نقش داشت. مورینیو در هر کشوری بوده پیروز شده و دوست دارد موفق شود. 

بازیکنانی چون رونالدو، کانتونا و بکام پیراهن شماره ۷ را بر تن کردند و همین موضوع باعث می شود شما پیش خودتان خیال پردازی کنید. رویایم به حقیقت پیوسته و می خواهم بهترین عملکردم را ارائه دهم و جام های زیادی با یونایتد ببرم. 

۲۰۳۱

 

اختصاصی

نظرات ۸

 • سلطان CR7

  ای ادم دو رو
  حالا که رفتی تیم رقیب منچستر شد ارزوت ؟

  • تیمی با نماد چند حلقه!!!

   استاد بالا رو بخون بعد پیام بذار از صداقت!!! داره میگه خانواده م میدونند و قبل ها به سر الکس فرگوسن گفته بودم یعنی فرگوسن شهادت دروغ میده؟!!!!!

 • آرسنال

  معمولا برسر خیلی مسائل مثل دستمزد ، مکان تیم ، هوادارا و مویریت تیم و بخصوص مربی تیم بازبکنا نمیتونن برن تیم محبوبشون بازی کنن، امیدوارم حالا که رفتی تیم محبوبت موغق باشی و هوادارای آرسنال فراموش نمیکنن که دوتا از جام حذفی های اخیر که آرسنال برد تأثیر زیادی داشتی و تا آخرین روز قراردادت تلاش کردی ، امیدوار بودم که بمونی ولی خوش حالم که به احتمال زیاد اوبا میانگ میاد

 • Zaza

  رویای خیلی هاست این پیراهن سرخ زیبا... خوش اومدی به تئاتر رویاها...

 • محمود

  خوش اومدی

 • آرسنالی

  اگر باشگاه بریستول پول بیشتر از یونایتد پیشنهاد میداد رویات از بچگیات این بوده که تو بریستول بازی کنی
  این حرفا واسه تو نیست ببر بذار سر جاش
  )چاپ کنید تروخدا)

 • محمدپارسا

  خوش اومدی فصل بعد هم کنار گرت بیل و دوستاره دیگه اقای گلی انگلیس رو با شیاطین سرخ تجربه میکنی

 • peek

  خوش اومدی! تو هم مثل RVP محبوب میشی و قهرمان لیگ برتر!

برچسب ها