رقابت انصاری‌فرد با میرالاس قبل از جام جهانی

رقابت-انصاریفرد-با-میرالاس-قبل-از-جام-جهانی

وبسایت رسمی برنامه نود - سایت گاتزتای یونان نوشت: کریم انصاری فرد و کوین میرالاس، مهاجم تیم ملی بلژیک در چند ماه باقی‌ مانده تا جام جهانی رقابت فشرده‌ای خواهند داشت تا به ترکیب تیم ملی کشورشان برای جام جهانی برسند.

 

به گزارش وب سایت نود و ‌به نقل از پایگاه اینترنتی گاتزتای یونان، باشگاه المپیاکوس در فصل نقل‌ و انتقالات زمستانی کوین میرالاس را از اورتون جذب کرده است. آن هم در شرایطی که کریم انصاری‌فرد در حال‌ حاضر در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و در شش مسابقه اخیر خود در لیگ هفت گل به ثمر رسانده است، کوین میرالاس نیز در اورتون نمایش خوبی داشته و حضور او در المپیاکوس رقابت خوبی در خط حمله تیم یونانی ایجاد کرده است.

هیچ کدام از دو بازیکن نمی‌خواهند فرصت حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را از دست بدهند و تلاش خواهند کرد تا در فرصت باقی‌ مانده خودشان را نشان دهند.

هم‌چنین کریم انصاری‌فرد که اکنون یازده گل در لیگ یونان به ثمر رسانده است، در صورتی که بتواند سه گل دیگر ثبت کند به رکورد ۱۴ گل میرالاس در فصل اول حضورش در المپیاکوس دست پیدا خواهد کرد.

 

2051

نظرات ۲

  • چنگیز

    امیدوارم موفقیت های بیشتری بدست بیاره

  • اهورا

    بنده خدا عجب بدشانسیه ها. آقای گله، بعد رفتن میرالس رو آوردن. حداقل یکم سطح پایین تر میاوردین. امیدوارم جاشو از دست نده تو ترکیب

برچسب ها