اسامی نفرات مشخص شده در قرعه کشی بلیت بازی‌های ایران در جام جهانی اعلام شد

اسامی-نفرات-مشخص-شده-در-قرعه-کشی-بلیت-بازیهای-ایران-در-جام-جهانی-اعلام-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - فدراسیون فوتبال اسامی نفراتی که بلیت بازی‌های ایران در رقابتهای جام جهانی 2018 روسیه را درخواست کرده بودند، اعلام کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مراسم قرعه کشی بلیت بازیهای ایران در رقابت های جام جهانی 2018 روسیه روز گذشته با حضور رئیس و دبیرکل فدراسیون و اصحاب رسانه در سالن اجتماعات روابط عمومی فدراسیون برگزار و طی آن اسامی نفراتی که بلیت این بازیها را ثبت نام کرده بودند مشخص شدند که سایت فدراسیون فوتبال نام این اسامی را منتشر کرده است.

لازم به توضیح است، هوادارانی که بلیت CAT1 و یا CAT2 را ثبت نام کرده بودند و در قرعه کشی ،بلیت های جایگاه پایین تر به آنها اختصاص یافته است. همچنین هوادارنی که هیچ گونه بلیتی به آنها تعلق نگرفته است، مبالغ پرداختی خود را دریافت خواهند کرد. طبق اعلام قبلی، مبلغ پرداخت شده از سوی آنها به حسابشان واریز می شود.

 

2051

سایت فدراسیون فوتبال

نظرات ۲

  • محمدپارسا

    خوش بگذره

  • فوتبال بدون عدالت

    تو هر بازی برخلاف کشورهای دیگه فقط نصف بلیط هایی که فیفا برای تماشاگران ایرانی اختصاص داده بود رو در قرعه کشی گذاشتن و اون نصف دیگه رو برای خودشون و فک و فامیل و آشناهاشون..! هیچ کشوری مثل ما در جام جهانی و المپیک افراد متفرقه و غیر ورزشی رو مفت نمیفرسته اونجا...
    ( ادمین این حرف دل خیلی هاست لطفا چاپ کن )

برچسب ها