علت تاخیر در عقد قرارداد مهاجم جدید استقلال چیست : ایراد پزشکی یا بهانه ای برای تخفیف

علت-تاخیر-در-عقد-قرارداد-مهاجم-جدید-استقلال-چیست-ایراد-پزشکی-یا-بهانه-ای-برای-تخفیف

وبسایت رسمی برنامه نود - با طولانی شدن روند عقد قرارداد یازالده گومز مهاجم مد نظر استقلال ، گمانه زنیهای مختلفی در این خصوص صورت گرفته است.

به گزارش وب سایت نود- حالا که روند مذاکرات استقلال و یازالده گومز کمی طولانی شد و هواداران میلیونی این تیم از شکل و شیوه پیشرفت مذاکرات نا امید هستند دو احتمال بوجود می آید که می توان با توجه به آنها از حرکت بعدی تیم مدیریتی استقلال مطلع شد.
احتمال اول: با رشد عجیب و غریب قیمت ارز قیمت بازیکنان خارجی بالا رفته است و حالا در این وضیت بد مالی مدیران استقلال و در راس آنها رضا افتخاری قدرت خرید کمتری دارند و ممکن است عدم حصول نتیجه مناسب از مذاکرات را منوط به این اتفاق کنند .
احتمال دوم: مدیران استقلال می خواهند سراغ گزینه هایی بروند که هنوز تیمی ندارند و در بین تیم های لیگ های دیگر مشتری نداشته اند این دست از بازیکنان خارجی یا سن بالایی دارند و یا فاقد کیفیت لازم هستند و یا به تازگی از بندمصدومیت سخت و طولانی رها شده اند که موارد بالا کمک می کند قیمت بسیار کمتری داشته باشند.
در هر صورت فرآیند قرارداد بستن ها در باشگاه استقلال بادستور افتخاری و نظارت و اجرای پندارتوفیقی صورت می گیرد و باید دید چه تصمیمی برای تقویت خط حمله این تیم خواهند گرفت.

60610

اختصاصی

نظرات ۵

 • سرخ فام

  این خوب نیست .بهتر که نیومد

 • mehrab

  به خدا این افتخاری و آقای توفیقی اگر توانایی جذب 2 بازیکن با کیفیت خارجی که شامل 1 مهاجم شش دانگ و چارچوب شناس و صد البته پلی میکر تکنیکی و با کیفیت میشه اگر نتونن بازیکن های مد نظر شفر رو بگیرن 100% خودشون باید استعفاء بدن و در غیر این صورت هوادارایی که اینهمه ادعاشون میشه و در تهران حضور دارن باید و 100% با تجمع بزرگ جلوی وزرات بندازنشون بیرون ..

  • 3

   انقدر دست دست کردن تا زمان نقل و انقالات تمام شد و گرنه تو همین لیگ خودمان بازیکن بود برای جذب کردن..

  • یلدا

   پندار تایم که خوب بود که
   بیت سعید
   بختیار رحمانی
   آرش افشین
   این سه تا خرید روی هم یک شوت به سمت دروازه زدن تو استقلال؟؟؟
   خدایا توبه...

 • asad

  خریدهای عجولانه و گرانقیمت منصوریان بدون در نظر گرفتن نیاز باشگاه و سبک بازی تیم ضربه بزرگی به استقلال زد و باشگاه و هم تیمو وارد بحران مالی و انسانی کرد که این موضوع کمترین ربطو به مدیریت باشگاه داره به طور مثال در تیم پرسپولیس خریدها با منطق بیشتری توسط برانکو پی گیری شد که به درد تغییر ارایش از 2-4-4 لوزی می خورد و همین باعث شد تا با وجود بحران مالی بیشتر در باشگاه ، مدیریت ارامش بیشتری در انجام امور مربوط به خودش داشته باشه و درگیر مسائل تیم نشه . اونم با بحران طارمی که میتونست بالکل پرسپولیسو نابود کنه ، هم از لحاظ جنبه های مالی ایجاد شده برای باشگاه و هم مسائل فنی تیم

برچسب ها