عضو هیات مدیره پرسپولیس: طارمی باید ادعایش را ثابت کند

عضو-هیات-مدیره-پرسپولیس-طارمی-باید-ادعایش-را-ثابت-کند

وبسایت رسمی برنامه نود - عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به اظهارات طارمی عنوان کرد: همه خواهان ماندن او بودند و خودش باید ادعایش را ثابت کند.

 

به گزارش وب سایت نود، ابوالفضل گلپایگانی درباره اظهارات مهدی طارمی در برنامه ۹۰ که عنوان کرده بود عده‌ای در باشگاه پرسپولیس خواهان جدایی او از این باشگاه بوده‌اند اظهار کرد: درباره مهدی طارمی به عنوان سرمایه ملی و فوتبالیست خیلی خوب در کشور، آقای برانکو و همین طور تمام اعضای هیات مدیره خواهان ماندن او و تمدید قراردادش با باشگاه پرسپولیس بودند. این خبر رسمی است که من به عنوان عضو هیات مدیره مطرح می‌کنم. حال این که در پشت پرده چه اتفاقاتی رخ داده است من از آن بی‌خبرم و همه آن‌ها را تکذیب می‌کنم! جدایی طارمی خواسته شخصی خودش بود و حتی برای جدایی تاکید و تکرار داشت که از ایران برود. حتی در این میان پیشنهاداتی از اروپا و حتی آسیای شرقی به دستش رسید اما در نهایت به الغرافه قطر رفت.

او در پاسخ به این سوال که آیا ادعای طارمی مبنی بر این که عده‌ای در باشگاه به او گفته بودند از این تیم برود را قبول دارد؟ گفت: درباره این ادعا من نه در مقام تکذیب و نه در مقام تایید هستم اما آن چیزی که به طور رسمی از باشگاه می‌تواند وجود داشته باشد این است که همه مسئولان باشگاه پرسپولیس خواهان ماندن و به کارگیری مهدی طارمی بودند. ما طارمی را به چشم یک سرمایه ملی می‌دیدیم. ممکن است از او گلایه‌مند هم باشیم اما او را یک سرمایه‌ ملی می‌دانیم. درباره رفتنش هم یک تصمیم کاملا شخصی گرفته و اگر هم الان ادعایی دارد خودش باید ثابت کند من که نباید ادعای او را ثابت کنم. طارمی ادعای مبهمی هم مطرح کرده و گفته بعضی‌ها می‌خواستند برود.

او در ادامه درباره این که عنوان شده از جایی با وکیل طارمی تماس گرفته شده و گفته‌اند که طارمی باید در نیم فصل دوم از ایران برود گفت: از کجا و چه کسی تماس گرفته است؟ من که نمی‌دانم داستان چیست. من به عنوان عضو هیات مدیره صحبت می‌کنم. همه اعضای هیات مدیره که بزرگ ما هم آقای کاشانی هستند تاکید بر ماندن طارمی داشتند. خود کادر فنی و شخص برانکو هم تاکید بر ماندن طارمی داشت. تاکیدهای ما همه رسمی بود و در مصاحبه‌هایمان هم گفته بودیم. حالا اگر طارمی ادعایی دارد من اطلاعی از آن ندارم و این که پشت پرده خبری بوده یا نه اطلاعی از آن ندارم. طارمی ادعایی کرده و باید خودش ثابت کند.

 

2051

ایسنا

نظرات ۲۲

 • پیمان


  تیم پیروزی و حاشیه پشت حاشیه

  • pouriya

   حاشیه اونه که 16 امتیاز عقب باشی این که عصن حاشیه نیست مهدی که رفته هیعت مدیره هم داره بحث معمولیشو میکنه نمیدونم معنیه حاشیرو بدونی یا نه ولی حاشیه اینه که یه ماهه نتونستید مهاجم بگیریدد چون به هر بازیکنی پیشنهاد دادید حتی جواب هم نداده بهتون حتی با اینکه بلیت هم براش خریدید ایران نیومده ببین چیکار کرده تیمت که بازیکنا فراری شدن

  • ایلیا

   یاد بگیر پرسپولیس ، طرفدار دوچرخه سواران

 • حمید

  طارمی فقط دروغ گفت
  که خودشو تبرئه کنه
  ولی فک کرده همه مثل خودش ساده لوحن.
  بخاطر پول هدایتی برگشته
  منتشو سر هوادار میزاره.

  • هــیــــس

   کاش فیفا هم این نظرتو را قبول داشت ولی برعکس فیفا حرفهای طارمی راتأییدکرده که تیم محروم شده
   خودمون را الکی گول نزنیم

 • مستاجر خدا

  خوشی به مزاق خیلی ها سازگار نیست
  الان سروش و رامین کجا هستن؟؟این بود رویاشون؟؟

  تیم های عربی با پولهایی که دارن بازیکن هایی مثل ژاوی و اسنایدر میارن و اگه خوب نباشی راحت نیمکت و اخراج
  خیلی سخت تر هست تا لیگ خودمون

 • رسول

  خب خیلی واضحه داره دروغ میگه تواین شرایط حساس محروم بودن پرسپولیس ازجذب بازیکن هیچ کسی درباشگاه دلش نمیخواست ایشون یاحتی هیچ بازیکنی دیگه جدابشه اخه سابقه ایشون معلومه احتیاج به شک وتردیدهم نیس چندباردیگه هم میخواست بره اصلا ۹۰درصدمشکلات الان پرسپولیس به خاطر رفتن ایشون به لالیگای ترکیه بود.طارمی خائن ترینی

 • جارد بورگتی

  شما دنبال دروغگویی به فیفا باشید که معلومه طارمی راست میگه اصلو ول کردید چسبیدیت به فرع

  • 6

   دقیقا......

   الان فیفا اگر از ماجرای قرارداد جعلی بویی ببره عواقب خیلی بدی در انتظار پرسپولیسه...

 • بهنام بابایی

  به عنوان یه پرسپولیسی از رفتنش خیلی خوشحالم
  امیدوارم دیگه دور و اطراف پرسپولیس نبینمش
  دایومی مرسی که نیستی

  • فقط استقلال

   حالاخوب شد خودتون اقرارکردید با دایو پنالتی میگرفته

 • نادر

  از بس تو این فوتبال افراد غیر فوتبالی میایند و میروند که هیچ فوتبالی این افراد را نمیشناسند و در اینده هم کسی انها را بخاطر نخواهد اورد این اقا هم یکی از انها هست از قدیم هم گفتن تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها چرا یک هو صدای این فرد در امد برای من اثبات شد که این شخص دستی در اتش دارد

 • ایدا سادات 25بهمن 1380

  یک میلیار د ازش بگیرین

 • امید

  طارمی ادعاهای دروغین برای تبرئه خودش مطرح کرد. اگر هم حرفهاش راست باشه همه واقعیت نیست و اون قسمتی از واقعیت را میگه که به نفع خودشه. کسی مشکلی با جدایی طارمی و پیشرفتش مشکل نداشت. مشکل عدم صداقت طارمی و رفتارهای بچه گانه و متناقضش بود. یکی نیست بگه پارسال که بازیکن آزاد بودی و همه با رفتنت کنار اومدند چرا اومدی باشگاه قول دادی قرارداد میبندی و سه روز بعد عکست با ریزه اسپور منتشر شد!؟ هرچند که دیگه طارمی رفته و باز کردن مسائل گذشته هیچ کمکی به پرسپولیس نمیکنه. ما دیگه طارمی را فراموش کردیم. ولی به قول آقای روغنی، به عنوان یک سرمایه ملی براش آرزوی موفقیت می کنیم ولی بدونه که رسم اخلاق و معرفت را بجا نیاورد. به قول شاعر میگه: گرچه با فریبت خلق را بفریفتی، با دست انتقام طبیعت چه میکنی!!؟

 • کامی

  این پسر مشکل روحی داره... هی دروغ میگه و میاد درست کنه بدتر میشه
  خوشحالم رفتی... و بدتر دیگرون رو هم شریک میکنه
  دیروز آقای شجاعی انکار کرد... طارمی اومد ماسمال کنه گفت من انگلیسی صحبت کردم!!! آخه تو یه جمله دو کلمه ای میتونی بگی؟
  امروز آقای هاشمی نسب میگه خبر ندارم!!!

برچسب ها