ونگر: اوبامیانگ تنها هدف مان نیست

ونگر-اوبامیانگ-تنها-هدف-مان-نیست

وبسایت رسمی برنامه نود - ونگر عنوان کرده ممکن است برای جذب بازیکنان دیگری وارد عمل شود.

به گزارش وبسایت نود، در شرایطی که آرسنال بعد از جدایی سانچز، موفق به جذب مخیتاریان شد و حالا گفته می شد تمام تلاش آرسنال معطوف به جذب اوبامیانگ شده است ولی ونگر عنوان کرده اوبامیانگ، تنها هدف آن ها در ژانویه 2018 نیست. گفته می شود آرسنال قصد خرید یک مدافع میانی جدید را دارد و جانی ایوانز و عبدو دیایو گزینه های ونگر محسوب می شوند. سرمربی فرانسوی آرسنال در این باره چنین گفته است:

نمی توان گفت چقدر به جذب اوبامیانگ نزدیک هستیم، این از آن دست مسائلی هست که گفتنش به صراحت ممکن نیست. ولی او هم یکی از گزینه های مدنظر ما است. گزینه های متفاوتی را مدنظر داریم و این شامل، دیگر پست ها هم می شود. از خرید استقبال می کنیم، خودمان را اسیر یک گزینه یا یک بازیکن نکرده ایم. اگر هر فرصت مناسبی برای تقویت تیم فراهم شود، از آن استقبال می کنیم.

همچنین ونگر بار دیگر تایید کرد که احتمال دارد در ازای انتقال اوبامیانگ به آرسنال، ژیرو لندن را ترک کند و راهی دورتموند شود.

1878

اختصاصی

نظرات ۲

  • Pouya

    مهم ترین نقل و انتقالات رفتن ونگر و اومدن انجلوتیه وگرنه مسیو رونالدوم بیاری ارسنالو چهارم میکنه الانم ک زده تو کار ششم ب بعد

  • آرسنال

    آرسنال با نگه داشتن اوزیل و ژیرو و اومدن اوبا میانگ و بازیکنی مثل ولبک و لاکازت خط حمله اش چیزی از بقیه تیم ها کم نداره ، یه هافبک خلاق میخواد، دفاعمون اگه مصدوم نباشن خوبن موستفی ، کوشیلنی و کولاسیناچ خوبن ولی متأسفانه مصدوم زیاد میشن یه مدافع میانی با توجه به احنمال مصدومیت ها هست

برچسب ها