مدیر برنامه های کریم بنزما: هو کردن کریم بنزما در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو عادلانه نیست

مدیر-برنامه-های-کریم-بنزما-هو-کردن-کریم-بنزما-در-ورزشگاه-سانتیاگو-برنابئو-عادلانه-نیست

وبسایت رسمی برنامه نود - ایجنت کریم بنزما مهاجم فرانسوی باشگاه رئال مادرید به انتقاد از هواداران این تیم پرداخت و معتقد است آن ها نباید موکلش را هو کنند.

به گزارش وبسایت نود، بنزما در حال سپری کردن فصلی سخت و دشوار است. او در بیست و یک بازی شش بار توپ را تیر دروازه زده است. او در دیدار یک شنبه شب تیمش مقابل دپورتیوو لاکرونیا که با نتیجه 7-1 به نفع لوس بلانکوس خاتمه یافت، نیمکت نشین بود و زمانی که وارد میدان شد با سوت های بلند هواداران روبرو شد. مدیر برنامه های کریم بنزما در این خصوص گفت: 

بنزما نه سال است که در باشگاه مورد علاقه اش توپ می زند. به نظرم این سوت های هواداران کمی ناعادلانه است. کریم همیشه تعهد خود به باشگاه را نشان داده است و لیاقت این هو شدن را ندارد. بنزما می داند که هواداران واقعی رئال مادرید او را حمایت می کنند. او می خواهد به همه ثابت کند که لیاقت این حمایت را دارد.

4416

اختصاصی

نظرات ۳

 • بارسا

  رئاله دیگه . کلا ژنتیک مادرید همین جوریه .....
  بارسا فراتر از یک باشگاه

 • مکتب زغال

  اینا هم دلشون خوشه! ایکر کاسیاس با اون همه محبوبیت هو شد رونالدو تا حدی هو شده که براش عادی شده که دیگه این فصل برخلاف سال گذشته بعد گل زدن تو برنابئو نگفت برام سوت نزنین (پارسال موقع شادی بعد گل گفت سوت نزنین). بعد بنزما توقع داره به او رحم کنن؟؟

 • رسول

  بازیکن کم کاری کنه و بد بازی کنه تو برنابئو هو میشه بزرگتر از بنزماش هو شدن

برچسب ها