توضیح تاج به نمایندگان مجلس در مورد دلیل برگزاری بازی بانوان در اهواز

توضیح-تاج-به-نمایندگان-مجلس-در-مورد-دلیل-برگزاری-بازی-بانوان-در-اهواز

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال در مورد برگزاری یک مسابقه از لیگ فوتبال بانوان و لغو یک بازی از لیگ برتر آقایان در اهواز به نمایندگان مجلس شورای اسلامی توضیح‌های خود را ارایه کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، مهدی تاج اظهار داشت: امروز به همراه وزیر ورزش و برخی مسئولان ورزشی به مجلس شورای اسلامی رفتیم که در این جلسه نمایندگان مسایل و سوال‌های خود را مطرح کردند. نمایندگان مجلس از وزیر ورزش در مورد طرح‌های عمرانی نیمه کاره در ورزش سوال پرسیدند و وزیر هم توضیحات خود را بیان کرد. تنها سوال تخصصی که در این جلسه از من به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال پرسیده شد در مورد شفافیت مالی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال بود و اینکه نمایندگان محترم مجلس نواقصی را در مورد این دو باشگاه مشاهد کرده بودند که من هم توضیح‌های لازم را در این ارتباط به آنها ارایه کردم.

وی افزود: یکی دیگر از مسایلی که نمایندگان مجلس شورای اسلامی در موردش سوال کردند علت تبعیضی بود که بین برگزاری مسابقه فوتبال بانوان در شهر اهواز و لغو بازی آقایان در همان شهر و در همان روز بود که بنده هم گفتم ساعت این دو بازی کاملا متفاوت بوده. بازی تیم بانوان صبح بود که هوای برای برگزاری مسابقه مناسب بوده اما بازی تیم آقایان عصر برگزار شد که شدت گرد و غبار زیاد بوده و مسابقه آقایان به همین دلیل لغو شد.

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: به نظر می‌رسد که توضیح‌هایی که به نمایندگان مجلس شورای اسلامی داده شد آنها را قانع کرده است.

 

1004

فارس

نظرات ۴

 • ساکن شهرزیبا

  درود بر تاج بزرگ بهترین رییس فدراسیون ایران

  • آبی رنگ عشقه

   اولین طرفدار تاج و ساکت.اگه طرفداری نمیکردی از بی طرفداری دق میکردن دوتایی

 • عباس

  باید بازی بانوان برگزار بشه. وقتی همچین مدیران بی لیاقت وبی مسئولیتی تو راس فدراسیون باشن. متاسفم برا فوتبال مملکت

 • Sajad

  آره دیگه مردم هم خوبن همه سلام میرسونن، ما هم قانع شدیم و احتمالا خطای دید بوده و هوا هم مناسب برگزاری بازی بوده

برچسب ها