خروج بازی دوستانه با لهستان از دستور کار فدراسیون فوتبال/ آلبانی حریف شاگردان کی‌روش؟

خروج-بازی-دوستانه-با-لهستان-از-دستور-کار-فدراسیون-فوتبال-آلبانی-حریف-شاگردان-کیروش؟

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم ملی فوتبال کشورمان به دنبال برگزاری دیدار دوستانه‌ای با لهستان بود که برگزاری این دیدار از دستور کار خارج شد.

به گزارش وب سایت نود، بر اساس برنامه اعلام شده از سوی فدراسیون فوتبال، تیم ملی کشورمان برای تاریخ 12 خردادماه 97 برگزاری دیدار دوستانه با دو تیم آلبانی و لهستان را در نظر داشت که حالا لهستان از دستور کار خارج شده است.

کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی که از مرخصی بازگشته روز گذشته و امروز جلسات خود را با مهدی تاج برگزار کرد تا برنامه‌های تیم ملی مورد بررسی قرار بگیرد. یکی از خروجی جلسات خارج شدن لهستان از دستور کار بود و فدراسیون دیگر تلاشی برای برگزاری این بازی نخواهد کرد.

به این ترتیب می‌توان گفت که آلبانی یکی از حریفان ایران برای انجام بازی دوستانه است، چراکه طبق اعلام تاج، شاگردان کی‌روش روز 12 خرداد با یکی از دو تیم آلبانی و لهستان روبه‌رو می‌شوند که بازی با لهستان منتفی شد. باید دید بازی با آلبانی نهایی خواهد شد یا خیر؟

 

2051

تسنیم

نظرات ۱۴

 • رستمی

  اقا جان با تیم های برزیل فرانسه هلند آلمان آرژانتین بازی دوستانه بزارید ،این تیم هایی که شما انتخاب کردید خداوکیلی از تو لپ لپ پیدا کردین

 • ناصر

  جزایر فارو و جبل الطارق هم تیمای خوبینا
  ولی هیچکدوم فلسطین و لبنان نمیشه
  با اینا بازی کنین

 • محسن گاوزن

  هه البانى خیلی قويه برين با زیمباوه بازی کنین

 • شاهین

  واقعا خسته نباشید آخه آبانی؟؟؟؟
  شما آلبانی و لهستان رو در یه حد میدونید؟

 • vm

  از اول هم مشخص بود حریفان ما آلبانی ازبکستان لیبی و ......
  پیشنهاد بنده این است که با جیبوتی و مالدیو که اسمشان جا افتاده نیز بازی برگزار گردد

 • ابراهیم

  امروز : بین برزیل و جزایر سلیمان با یک تیم بازی خواهیم کرد
  چند روز بعد : بازی با جزایر سلیمان قطعی شد
  امروز : بین ایتالیا و سن مارینو با یک تیم بازی خواهیم کرد ...
  به نظرتون چند روز بعد کدوم بازی قطعی میشه ؟

 • Mr.Saeid

  واقعا تبریک، دیگه شورشو دراورده فدراسیون ما که دیگه خسته شدیم ، از همون اولم مشخص بود هیچ بازی دوستانه بزرگی در کار نیست به این فدراسیون امیدی نیست ...

 • علی :)

  جووووووووونوم آلبانی. عربستان هر طور شده بازیکناشو فرستاد لالیگا. ماهم با قدرت های اروپا بازی میکنیم، این یعنی رقابت با عربستان :))

 • اصغر

  کی روش مربیه خیلی خوبیه ولی ترسی رو که از بازی با تیم های بزرگ داره رو نمیشه کتمان کرد سندش همین خبر. که قبلا این داستان در رابطه با بازی با کرواسی هم تکرار شده بود که به جای بازی با کرواسی بازی با مقدونیه رو در دستور کار قرار دادند.

 • حسام

  خسته نباشید!! با همون سوریه و لبنان مسابقه بدن بهتر است.حداقل خربین و سوما و...را دارند محک جدی تری خواهد بود. این رویه این تیم و این مجموعه هیچی نمیشه.نه در جام جهانی و نه جام ملتها.باشگاهی هم که ... ولش کناصلا.تعطیل کنید این فوتبال و خیلی بهتره

برچسب ها