شمسایی: شرمنده‌ام که کشورم برایم کاری نکرد!

شمسایی-شرمندهام-که-کشورم-برایم-کاری-نکرد

وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان پیشین تیم‌ ‌ملی می‌گوید مسوولان در از دست نرفتن رکورد آقای گلی کاری نکردند و جوابی به پرسش‌های مردم ندارد.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، وحید شمسایی، درباره شکسته شدن رکورد آقای گلی‌اش توسط فالکائو برزیلی، بیان‌ کرد: از یک ساعت پیش که تلفن همراهم را روشن کردم، ۲۸۴ بار تماس از دست رفته روی موبایلم افتاد. فشار عجیبی روی من است که باعث نابودی‌ام می‌شود. نمی‌توانم جوابگوی مردم باشم و تنها در یک جمله می‌توانم بگویم فالکائو از وحید شمسایی رد نشد،‌ بلکه از روی ورزش ایران گذشت.

او افزود: برزیلی‌ها عزم چند ساله برای شکستن این رکورد داشتند. فالکائو سه بار از تیم‌ ‌ملی خداحافظی کرد اما او را باز گرداندند. او ۷۰ بازی ملی بیش‌تر از من دارد و شش سال بیش‌تر بازی کرده است و تمام برزیل برای شکستن این رکورد بسیج شدند.

شمسایی با بیان این که به عنوان یک سرباز وظیفه‌ام را برای کشورم انجام داده‌ام، گفت‌: مسوولان عالی رتبه کاری برای از دست نرفتن این رکورد نکردند. من از خودم گذشتم اما نمی‌توانم از کشورم بگذرم. با افتخار پرچم ایران را چند سال به اهتزاز در آوردم اما قدر ندانستند. حال باید بیایند و جوابگوی مردم باشند.

کاپیتان پیشین تیم‌ ‌ملی در پاسخ به این سوال که آیا روی صحبتش با مسوولان فدراسیون است یا کادر فنی تیم‌ ‌ملی؟ توضیح داد: از هیچ کسی اسمی نمی‌آورم. نماینده مجلس شورای اسلامی در صحن علنی از این موضوع صحبت کرد اما برخی آقایان فقط دروغ تحویل مردم دادند. تمام ایران از من درباره این موضوع سوال می‌پرسند اما جوابی ندارم. به آن‌ها فقط می‌گویم شرمنده‌ام که برزیل عزمش را جزم کرد اما کشورم برایم کاری نکرد. من تمام فرصت‌های زندگی‌ام را با افتخار به خاطر کشورم از دست دادم.

شمسایی هم‌چنین درباره این که گفته می‌شود قرار است به تیم‌ ‌ملی دعوت شده و رکورد را باز پس گیرد، گفت‌: نوش دارو بعد از مرگ سهراب به درد جرز لای دیوار می‌خورد. تمام رسانه‌ها و صفحات مجازی از صبح امروز (چهارشنبه) شکستن رکورد آقای گلی را پوشش داده‌اند. این رکورد از یک کشور گرفته شد. شما در این چند وقت اخیر به جز دروغ از آقایان چه شنیده‌اید؟

 

2051

ایسنا

نظرات ۶۱

 • شاهد آبی

  فقط متاسفم همین
  متاسفم که قدرت رو ندونستن پسر آبی دل.....

 • میلاد

  خدایا .کمک کن ورزش از دست این افراد بی لیاقت نجات پیدا کنه. کاش ملاک لیاقت بود .

 • میلاد

  وحید جان شما افتخار ایران و جهان هستید.
  آرزوی موفقیت برات دارم
  انشاالله روزی .........................!!!!

 • بوفون

  آقای شمسایی قلب تمام ایران از این موضوع به درد آمد. تا زمانی که این دو تو فوتبال وفوتسال ریاست کنن آش همان آش و کاسه همان کاسه اس .

 • محمد

  به نظرم ما هم میتونیم وحید رو برگردونیم تا با گل زدن رکورد دوباره دست ما بیفته. کاری که خود برزیل چند بار انجام داد تا رکورد به نام بازیکنشون ثبت بشه

 • مرتضی

  این هم یک نوع خیانت به نظام و ارزش های ایران بحساب میاد. هرکس بی توجهی کرده، قطعا شامل این تعریف میشه.

 • سارا اس اسی

  اصلا به نظر من رکورد زورکی فایده نداره، رکورد اونه که خودش زده بشه نهاینکه مالدیو رو پیدا کنی بازی سوری بذاری الکی گل بزنی، حالا چه شمسایی باشه چه فالکائو. مثل روماریو میخواست ب رکورد 1000 گل برسه دیگه آخرش رفته بود لیگ هند گل میزد خخخخ

  • نصیر

   قهرمانی استقلال هم زمان همان مالدیو بوده جناب!!!

 • تیم شهرستانها

  لعنت لعنت لعنت فقط همین..

 • ساسان

  از زمان حمله اسکندر به ایران خنجر زدن از پشت بهم ایرانیا سابقه داشته
  اینهم یه نمونه دیگش
  بی عرضگی تاج و کفاشیان داره نابودمون میکنه
  شرم باد بر شما بی لیاقتهایی که بفکر ایران نیستین

  • MojtAba

   این موضوع تو برگزازی بازی تیم های ایرانی و عربستانی تو کشور ثالث هم صدق میکنه،اگر یه خورده عرضه تو وجودشون بود ترس از afcرو کنار میگذاشتن و فیفا رو وارد ماجرا میکردن تا حق مردم حداقل تو فوتبالو بتونن بگیرین........

 • 6*4

  کاری با اسطوره ها میکنن ک از ایرانی بودنشون پشیمون شن
  ادمین

برچسب ها