بازگشت شمسایی به تیم ملی /4بازی دوستانه در اسفند و خردادماه

بازگشت-شمسایی-به-تیم-ملی-4بازی-دوستانه-در-اسفند-و-خردادماه

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس بازاریابی سازمان لیگ فوتبال گفت: در جلسه ای که با تاج ریاست فدراسیون فوتبال برگزار شد ضمن حمایت همه جانبه وی از وحید شمسایی اعلام کرد که تیم ملی فوتسال دو بازی در اسفندماه و 2 بازی هم قبل از خرداد با حضور شمسایی برگزار می کند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، صادق درودگر در مورد جلسه روز گذشته که با حضور تاج ریاست فدراسیون فوتبال و وحید شمسایی و اینجانب در مورد آخرین وضعیت وحید شمسایی برگزار شد، گفت: خدا را شکر جلسه خوبی داشتیم تاج ریاست فدراسیون فوتبال در این جلسه گفتند که سلطانی‌فر وزیر ورزش پیگیر این موضوع بودند که آقای گلی جهان باید توسط وحید شمسایی در ایران حفظ شود.

وی در ادامه گفت: در این جلسه تاج عنوان کرد ارزشهای وحید شمسایی به هیچکس پوشیده نیست و زحماتی را که وی برای ما،فوتسال ایران و حتی فوتسال آسیا کشیده فراموش شدنی نیست و ما برای شمسایی برنامه بلند مدت داریم و همه ما باید قدردان قهرمانان باشیم شمسایی افتخار ملی است برای ایران و حتی آسیا و مطمئن باشید هیچ وقت نمی گذاریم عنوان آقای گلی جهان را به سادگی وی از دست بدهد البته ناگفته نماند ما نباید می گذاشتیم این عنوان را حتی برای یک ساعت از دست بدهیم اما دیگر شد و مهم نیست و با تمام وجود فدارسیون فوتبال تا جایی که لازم باشد از وی حمایت می کنیم و طبق هماهنگی‌هایی که با سرمربی تیم ملی فوتسال و ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال و کمیته فنی فوتسال شده است قرار است که ۲ بازی در اسفندماه و ۲ بازی هم قبل از خرداد سال آینده برای تیم ملی داشته باشیم و شمسایی در این بازیها به عنوان کاپیتان حضور پیدا می کند.

رئیس بازاریابی سازمان لیگ فوتبال گفت: در این جلسه همچنین وحید شمسایی مطالبی را در مورد لیگ برتر فوتسال ایران و مشکلات فوتسال و همچنین حمایت‌های مردم و ورزشکاران از عنوان آقای گلی وی صحبتهای را داشتند البته من هم از تاج رئیس فدراسیون فوتبال درخواست کردم که موضوع فوتسال را باید فدراسیون فوتبال با جدیت بیشتری دنبال کند و در رابطه با انصراف تاسیسات دریایی، که امسال از لیگ برتر انصراف داده و در حال حاضر هم گیتی‌پسند خواهان انصراف از لیگ برتر فوتسال می‌باشد صحبت‌هایی شد در حال حاضر مس سونگون تنها تیم سرمایه گذار مناسب در کنار فرش آرا و حفاری است که در لیگ ما حضور دارد دبیری هم که سال گذشته رفت ، انصراف تیمهای قدیمی می تواند باعث بی انگیزه شدن سایر تیم‌ها در لیگ شود ما باید توجه بیشتری به بخش خصوصی داشته باشیم. شما ببینید فوتبال ساحلی ما جزء سه تیم برتر جهان و تیم ملی فوتسال سوم جهان است  حیف می‌باشد که ما این تیم‌ها را رها کنیم، فدراسیون فوتبال و آقای تاج باید توجه بیشتری به آنها داشته باشند و انشالله امکانات بیشتری در اختیار آنها قرار بدهند.

ریس سابق کمیته فوتسال آسیا گفت : تاج در این جلسه  همچنین عنوان کرد من روی این مسائل خیلی حساس هستم و تلاش می کنم که فوتسال با هیجان بیشتر به قدرت خودش در سطح آسیا و جهان ادامه دهد و در پایان این جلسه هر ۳ نفر ابراز امیدواری کردیم که تیم ملی فوتسال در بازی‌های آسیایی نتایج خوبی را کسب و این تیم می تواند مجدداً از عنوان قهرمانی خود دفاع کند، بنده نیز اذعان نمودم که چنانچه از این بازیکنان و کادر فنی تیم ملی فوتسال حمایت شود کارهای خیلی بزرگی نه در آسیا بلکه در سطح دنیا انجام خواهند داد و ایمان دارم که در این دوره نیز قهرمانی آسیا از آن ماست.

 

 

 

 

 

 

2081

 

فارس

نظرات ۲۲

 • امین تراختور

  نوش دارو پس از مرگ سهراب

 • صدرا پرسپولیسی

  ان شاءالله همچی به خوبی انجام میشه و حقمونو پس میگیریم

 • افشین

  مسخره بازی تا چه حد یعنی هر که رکورد علی دایی رو زد دایی رو دعوت کنن تیم ملی

  • محمدرضا

   فالکائو هم چند بار خداحافظی کرده بود ولی دوباره برگشت

  • امیر پرسپولیسی

   اون برزیل هم خداحافظی کرد و برگشت تا رکورد رو بزنه

   حالا ما دوباره پس میگیریم

 • فقط کیروش - همین و بس

  حالا یه سمینار برگزار کنیم و از روسای فدراسیون بابت این حرکت فوق العاده شون تقدیر و تشکر بشه!!!! زدن این حرکتها فقط مدیران فوتبالی ما میتونند!

 • Wien

  تو فوتبال و فوتسال ایران وقتی یه قول و قراری برای روز بعد هم میذارن احتمال لغو شدن یا اجرا نشدنش خیلی بیشتر از انجام شدنشه،چه برسه به قول و قرار برای چند ماه بعد که احتمال لغو شدنش ۹۰ درصده.این مسئله دعوت شمسایی هم اینقدر پیچ و تابش دادن تا اصلا مسئله لوث شده،اصلا مشخصه نه سرمربی و نه کمیته فوتسال هیچکدام مایل به دعوت کردن شمسایی نیستند،حالا هم با دستور از طرف وزیر مجبور شدن اینکار را بکنند.اصلا موضوع نباید به اینجاها کشیده میشد،مگه برزیلیها برای دعوت فالکائو اینهمه جلسه و راهکار پیدا کردن و دخالت وزیر و وکیل داشتن؟اینجا تا تونستن اول روحیه و اعصاب شمسایی را خورد کردن،وقتی صدای همه مردم در اومد گفتن خب حالا قراره دعوتش کنیم که آنهم شک دارم بخوبی و خوشی و دوستانه انجام بشه..

 • پرسپولیس قهرمان

  به امید موفقیت بازیکن ارزشمند فوتسال کشورمون در کسب دوباره عنوان آقای گلی جهان. مسیولینم یکم ذودتر به فکر حفظ این عناوین باشند !!!!!!!!!!!!!

  • Omid

   عزیز ایشون اقای گل نیست فیفا تایید کردایشون اقای گل نیست وتولیست ۱۰ بازیکن اقای گل نیست و فالکو اقای گل اون فقط با ۴۸ گل
   این همه شومن فایدی ندارد(:

 • رها

  حالا اومدیم تو اون ۴ بازی هم نتونست گل بزنه شمسایی اگر کیفیت بازیش خوب بوده چرا نزاشتین تیم ملی بمونه خودش که خداحافظی نکرده بود

 • امین

  این کارا چیه?فالکائو کار اشتباهی کرد!شمسایی اشتباه تر!اگه اینجوریه که بوفون هم میگه4سال دیگه صبرمیکنم جام جهانی باشم!که واقعا هم میتونه بوفون!

 • سالار

  یه عده ادم دورهم جمع شدن به قول اقای مدیری موز ومیوه شونم خوردن یه مشت تصمیم بیخودکی گرفتن بازهم نوش دارو بعداز مرگ سهراب

 • علی اصغرجباری

  مثلا دو بازی رسمی هم باشه به کیا بر میخوره.آخه چقدر حسادت،اونم به افتخار ملی

برچسب ها