آمارهای دست نیافتنی در تسخیر مهاجم گلزن؛ چند گام تا فتح قله های دور دست

آمارهای-دست-نیافتنی-در-تسخیر-مهاجم-گلزن؛-چند-گام-تا-فتح-قله-های-دور-دست

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم پرسپولیس با به ثمر رساندن 2 گل برابر صنعت نفت آبادان، علاوه بر بهبود چندین رکورد شخصی، باشگاهی و کلی در تاریخ لیگ برتر، فرصت دستیابی به چندین رکورد دیگر را هم دارد که با روند فعلی عملکردش، رسیدن به این رکوردها اصلاً دور از انتظار نیست.

به گزارش وب سایت نود، علی علیپور با زدن 17 گل تا هفته 23 لیگ برتر توانست به بهترین عملکرد تاریخ لیگ برتر رسیده و با عماد رضا مهاجم عراقی سپاهان اصفهان و رضا عنایتی مهاجم استقلال تهران به طور مشترک در صدر قرار گیرد. در ادامه رکوردهای پیش روی علی علیپور مهاجم پرسپولیس را که می تواند به آنها دست یابد، مرور می کنیم.

علیپور در صورتی که تا پیش از هفته بیست و پنجم موفق به زدن یک گل دیگر شود، در آن صورت بهترین عملکرد تاریخ لیگ برتر را به نام خود ثبت کرده و می تواند زودتر از تمامی گلزنان در تمامی رقابتها به 18 گل زده برسد.

اگر فوتبال روی بد خود را به علیپور و پرسپولیس نشان ندهد، و با توجه به روند فعلی عملکرد علیپور و همچنین بررسی گلزنان ادوار گذشته رقابت های لیگ برتر، وی به احتمال زیاد عنوان آقای گلی رقابت های این فصل را از آن خود خواهد کرد و برای اولین بار در تاریخ لیگ برتر برای 3 فصل متوالی، یک باشگاه عنوان برترین گلزن رقابت های باشگاهی را به خود اختصاص خواهد داد.  

علیپور با زدن یک گل دیگر به رکورد بیشترین گل زده یک بازیکن پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر رسیده و با مهدی طارمی و محسن خلیلی مساوی شود. علیپور با زدن 2 گل دیگر رکورد بیشترین گل زده یک بازیکن پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر را به نام خود ثبت خواهد کرد.

علیپور در صورتی که پنج گل دیگر در 7 بازی آینده به ثمر برساند، رکورد بیشترین گل زده یک بازیکن پرسپولیس در تاریخ رقابت های باشگاهی ایران را به نام خود ثبت خواهد کرد. در حال حاضر، فرشاد پیوس با زدن 21 گل در یک فصل این رکورد را در اختیار دارد.

همچنین علیپور با زدن 8 گل دیگر می تواند رکورد بیشترین گل زده در یک فصل را در تاریخ رقابت های باشگاهی ایران به نام خود ثبت کند؛ رکوردی که گرچه رسیدن به آن دشوار به نظر می رسد، اما مهاجم پرسپولیس ثابت کرده که غیرممکن ها را به سادگی می تواند ممکن کند.

و علیپور در بهترین فصل فوتبالی خود بزرگترین کمک برای برانکو و بهترین اطمینان خاطر برای هواداران تیمش به حساب می آید. حالا تمام قله هایی که در ابتدای فصل پیش روی علیپور قرار داشتند، و رسیدن به بالای آنها در حد غیرممکن به نظر می رسید، دیگر ابهت و بزرگی خود را از دست داده و علیپور آنها را به تسخیر در آورده است. اکنون قله های دست نیافتنی چند ماه پیش، دره هایی هستند که علیپور از آنها گذر کرده و از آن بالا به آنها نگاه می کند.

 

2081

 

 

اختصاصی

نظرات ۲۶

 • رضاSh

  علیپور اگه چند بازی اول فصل هم فیکس بازی میکرد ،بی شک الان از 20گل رد شده بود.کیروش چشاتو باز کن و آقای گل رو ببین!

  • احسان

   کاوه ۱۲تا لیک بلژیک زده انصاری فرد تو لیگ یونان سردار تو لیگ روسیه و قوچی تو لیگ هلند موفق هستند الان به نظرت علیپور به درد میخوره

  • saman ebrahimi

   اره نمیدونم چرا کسی به این موضوع اشاره نمیکنه که چند بازی اول علیپور مهاجم اول نبود سال بعد که از اول مهاجم هدف باشه راحت رکوردای لیگای 18 تیمی هم میشکنه البته اگه امسال نشکنه

  • Dortmund fan

   کیروش تشریف بردند مشهد تبلیغ یه بانک !!! پول به جیب زدن مهمتر از دیدن بازی شش ملی پوش هست!

  • حجت

   در جواب احسان
   سردار آزمون و قوچان نژاد این فصل چنتا گل زدن؟؟؟؟؟

  • حمید

   کاوه فصل پیش تو لیگ مگه چنتا زد عیارش مشخصه
   قوچی در ۱سال گذشته ۲تا گل زده ازمون در یک سال گذشته ۱گل زده انصاریفرد باز موفقتر بوده.علیپور حداقل لیاقت انتخاب شدن در اردوها رو داره که با شناختی که از کیروش دارم نمیزاره استعدادی حروم بشه و قطعا دعوتش میکنه

 • پرسپولیسیم تا ابد

  امیدوارم همونقد که پارسال همه تلاش کردن طارمی آقای گل بشه امسال کمک کنن علیپور این رکوردا رو بشکنه و پرسپولیس و خودشو جاودانه تر از قبل بکنه. واقعا حقشه، بی حاشیه، دوپا، سرزن، چهارچوب شناس، دونده، جوون.
  متاسفم برای کیروش که این استعداد رو نمیبینه.

 • am ir

  ما شا الا. اقای گل .گل پسر پرسپولیس

 • hamed

  آفرین به علیپور عزیز که نشون داد بی دلیل این سالها تو پرسپولیس بازی نکرده❤

 • پرسپولیس زیباترین عشق جهان

  بله ما اینیم.سه فصل متوالی آقای گل از مکتب پرسپولیس میاد.آخه کی میتونه جلوی این طوفان سرخ رو بگیره؟!اینا همش صدقه سر یه مرد تمام عیاره.برانکو ایوانکوویچ...

  • پرسپولیس کبیر

   داداش این حرفو نزن

   هیچ باشگاهی درحد باشگاه دسته سومی نیست به خدا .. اونا باعث افتخار ما هستن
   اخه ستاره هاشون از تیم ملی اسپانیا هم بیشتره
   از تمام باشگاه های لیگ انگلیس بیشتر ستاره دارن ما رومون نمیشه براشون حتی کری بخونیم
   اونا سرور کل دنیا هستن

 • امیر

  خودمونیم خداییش منشا کلا چرا تو پرسپولیسه ؟؟؟ فقط تو زمین دور میخوره خبری هم از گل نیست . همه تو پرسپولیس گل میزنن بجز اونی نه برای گلزنی خریداری شده ؟

  • قهرمانان سرخ پوش

   منشا درسته کم گل میزنه ولی یکی از خوبهای پرسپولیسه که بجز آمار گل زنی ،تو سایر موارد عالیه.مثل پرسینگ و دوندگی و قدرت بدنی و گلهای حساس.
   البته کم گل زده که با توجه به سایر خصوصیات خوب ،؛برانکو ازش راضیه و همین کافیه.

  • حسن666666

   عزیزم بهتره نمک نشناس نباشیم، باز ی منشا خیلی خیلی تاثیر داشته تو گل هامون و بردهامون
   حفظ توپ و قدرت بدنی و دوندگی و تخریب مدافعان حریف و ....
   دقیقا کاری که علیپور فصل های گذشته برای طارمی انجام میداد رو الان منشا داره انجام میده

  • محمد

   منشا درسته گل نمی زنه ولی اگه دقت کنید خیلی پر تلاشه و غالبا دوندگی زیادی داره ، بعدشم بسیاری از اوقات بودن اون باعث آزادی بیشتر مهاجم دیگر که علیپور باشه خواهد شد.پرسپولیس اگه از گروهی بالا بره و بره یک هشتم می تونه با باز شدن پنجره انتقال یکی دو بازیکن خلاق و حرفه ای بگیره برای آسیا تا ایشالله بره فینال

  • hamed perspolis

   منشا کارش رو خوب انجام میده فضا سازی میکنه که دیگران گل بزنند خود خواه نیست پاس هم زیاد میده
   همین حرفو پارسال به علیپور میگفتن نیم فصل گل نزده اگه برانکو به این حرفا گوش میداد فصل قبل باید کنارش میذاشت و الان آقای گلی نداشتیم ولی مستر برانکو یه چیزایی تو علیپور دیده بود و ازش دفاع میکرد ولی ما نمی‌فهمیدیم
   کار و بسپار به کاردان و فقط تماشا کن و حمایت وظیفه ما هوادار همینه
   هر چی برانکو بگه

  • محیا

   منشا چندنفرو مشغول خودش میکنه و کار برای علیپور راحت تر میشه.. درسته یکم توو ضربه های آخرش مشکل هست ولی بازیکن خیلی خوبه و کارشو داره انجام میده

 • Red ❤

  این قرمز منه...!❤❤❤❤❤❤✌

 • ارش

  علیپور،،مسی ایران

 • hassan666666

  ماشالا علیپور

 • صفا

  رفتن به روسیه حق این مرد دوست داشتنی هستش.

برچسب ها