تکلیف ادامه همکاری کریمی با سپیدرود دوشنبه مشخص می‌شود

تکلیف-ادامه-همکاری-کریمی-با-سپیدرود-دوشنبه-مشخص-میشود

وبسایت رسمی برنامه نود - تکلیف ادامه همکاری علی کریمی با تیم سپیدرود به‌عنوان سرمربی این تیم تا دوشنبه هفته پیش رو مشخص می‌شود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، علی کریمی در پایان دیدار امروز (پنجشنبه) استقلال - سپیدرود که به شکست 3 بر صفر تیمش انجامید، احتمال استعفای خود را رد نکرد.

علی کریمی در جمع خبرنگاران اعلام کرد تصمیمی می‌گیرد که سپیدرود متضرر نشود و همه چیز تا دوشنبه مشخص می‌شود.

سرمربی تیم سپیدرود در پاسخ به این سؤال که «آیا احتمال استعفایش وجود دارد یا خیر؟»، گفت: فعلاً چیزی مشخص نیست. تا دوشنبه همه‌چیز مشخص می‌شود.

 

1004

تسنیم

نظرات ۵

 • مستاجر خدا

  ارزون ترین تیم لیگ و خصوصی
  با گرون ترین تاریخ خوب بازی کرد و فقط رو اشتباهات مسخره باخت

 • استقلال نه قهرمان قاره اسیا شده نه ای اف سی قانون ستاره داره

  تیم مریض و بی اسم بزرگ گرفتند هم برای اقای علی کریمی به عنوان یک مربی بزرگ ریسک و نشان از شهامت ایشون بود!!! اقای شفر که یک فرد شناخته شده هستند نوع قرار دادش موقتی و بازی به بازی بود علارقم این همه بودجه نجومی استقلال و حمایت هایی که از این تیم میشه

 • سارا اس اسی

  به نظرم باید بمونه و بجنگه. شانس موندن دارن

 • آیهان

  با تمام احترام به آقای کریمی اما حقیقتش برای سرمربیگریش زود بود.اصلا تجربه و جسارت لازم برای این کار را نداره‌ یعنی باید بازیکن از مربیش حساب ببره مربی علاوه بر تجربه و دانش باید جذبه هم داشته باشه.هر چند آقای کریمی برای پیشرفت و علم روز مربیگری جا داره.هر چند نیت آقای كریمی فقط پیشرفت و کمک به تیم‌بود.من تراکتوری هستم اما امیدوارم سپیدرود لیگ بموونه.لیگ بدون تیم های شمالی جذبه نداره.موفق باشی آقای کریمی.

 • vm

  باید از آقای کریمی کماکان حمایت شود تا فکر استعفا به سرش نزند چون تاوان سنگین تغییر مربی در این بازه را باید سپیدرود پرداخت کند

برچسب ها