علی کریمی: چرا سه روز قبل جریمه‌ای در کار نبود؟!/ پسرخوانده کی‌روش مربی تیم ملی شده!

علی-کریمی-چرا-سه-روز-قبل-جریمهای-در-کار-نبود؟-پسرخوانده-کیروش-مربی-تیم-ملی-شده

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: چرا سه روز قبل جریمه‌ای در کار نبود؟!

به گزارش وبسایت نود، علی کریمی سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت پس از شکست ۳ بر صفر مقابل استقلال در نشست خبری در مورد اینکه اگر صحبت کنید جریمه می‌شوید، گفت: جریمه چی؟ خودشان به عنایتی زنگ زدند که می‌تواند برود، این سئوالات را چرا از من می‌پرسید؟ چرا ۳ روز قبل این قانون نبود؟

علی کریمی پس از شکست سه بر صفر امروز پنجشنبه سپیدرود رشت در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال مقابل استقلال تهران گفت: روز خوب ما نبود و با اشتباهات فردی بازی را واگذار کردیم. اشتباهاتی داشتیم که باید تلاش کنیم برطرفش کنیم. از مردم رشت و هواداران سپیدرود عذرخواهی می کنم.

وی در مورد اتفاقات اخیر و اینکه برخی اعتقاد داشتند نباید با برنامه نود ان رفتار را می کرد گفت: بازهم اگر میکروفن برنامه نود در نشست خبری باشد آن را پرتاب خواهم کرد.

کریمی در مورد اینکه این حاشیه ها به تیم سپیدرود لطمه وارد خواهد کرد گفت: تا دوشنبه تکلیفم مشخص خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که ممکن است استعفا دهید گفت: امکان هر چیزی هست . تا دوشنبه صبر می کنیم. اگر دنبال چیزی هستید سعی کنید جلسه کمیته انضباطی را بیاید و زنده پوشش بدهید. اگر من اشتباه کردم باید تاوانش را بدهم. صد جای دیگر هم احضار کنند می روم.

کریمی در مورد اینکه برخی مسائل را واضح بیان کنید تا مردم در جریان قرار بگیرند گفت: مردم همه می دانند. مردمی که با من هستند می دانند. مردمی هم که بی احترامی شده بابت برنامه نود بروند بررسی کنند. بحث های خنده دار نکنید.

وی در مورد اینکه برخی بزرگان فوتبال از او خواسته اند خویشتندار باشد گفت: همه برای من قابل احترام هستند اما نمی توانم خویشتندار باشم. من کار خودم را می کنم. کسانی هستند که خیلی چیزها را می دانند اما حرف نمی زنند. من سبک کار خودم را دارم و تا انتها هم خواهم رفت.

علی کریمی در مورد انتقادش در برنامه نود و اینکه چرا به او وقت نمی دهند تا صحبت هایش را مطرح کند گفت: چطور سه جلسه برای مهدی طارمی اختصاص می دهد اما به صحبت های من رسیدگی می کند. الان بحث فوتبال ایران است. من در برنامه نود که هیچ در برنامه صد و صد و بیست هم حاضر می شوم. فردوسی پور اگر جرات دارد من را روی خط بیاورد تا صحبت هایم را انجام دهم. متاسفانه ایشان این کار را نمی کند و ثمره اش را دید. من آینده ای در این فوتبال ندارم. اگر هم الان امدم به خاطر شروع این داستان هاست.

کریمی ادامه داد: رسانه ها باید حقایق را منعکس کنند. فدراسیون فوتبال از خیلی خبرنگاران شکایت کرده است. رئیس فدراسیون اصلا حق ندارد این کار را بکند. باید بیاید جواب بدهد. اگر کسی انتقادی هم کرده باشد باید جواب بدهد نه اینکه برود شکایت کند. یکسری از خبرنگاران را هم با تهدید شکایت شان را پس گرفتند.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود در پاسخ به این پرسش که آیا در این چند روز با بزرگان فوتبال تماسی داشته است گفت: با برخی بزرگان در این مورد صحبت کردم. راهی را شروع کرده ام و تا انتها هم خواهم رفت. از رئیس فدراسیون بپرسید که چرا شکایت شخصی خودش را روی سایت فدراسیون بگذارد؟

کریمی به انتقاد از فدراسیون فوتبال ادامه داد و خطاب به خبرنگاران گفت: بروید بپرسید چرا لباس های تیم ملی جوانان را در فرودگاه از تن شان در آوردند و برای مسابقات بعدی نگه داشتند؟ من به اعتقادم دارم کارم را درست انجام می دهم. هیچکس نمی تواند به منافع من لطمه بزند بجز خودم.

وی در مورد دلایل بیرون آمدنش از کادر فنی تیم ملی گفت: بروید از رئیس فدراسیون بپرسید چرا من از تیم ملی بیرون آمدم. کارلوس کی روش آن چیزی نبود که من فکرش را می کردم. من احترام خودم را حفظ کردم که قطع همکاری کردم. بروید از رئیس فدراسیون بپرسید که چطور پسرخوانده سرمربی تیم ملی شده مربی تیم ملی. ایشان مدرک مربیگری ندارد و ظاهرا رفته کلاس های یک هفته ای و .... بپرسید چطور مربیان ایرانی از تیم ملی خارج شدند؟ همیشه گفته ام دوست داشتم رابطه من با کی روش بازیکن و مربی می ماند.

 

1004

اختصاصی

نظرات ۶۱

 • mahyar

  به استقلالیهای عزیز تبریک میگم. من بازی رو درست ندیدم ولی میخواستم از تماشاچیای استقلال که کریمی رو تشویق و ازش حمایت کردن تشکر کنم.
  یادمون باشه حداقل تو این موضوع قضیه رنگی نیست.

  • Nima

   من یه پرسپولیسی دوآتیشه ام ،جدا امروز از رفتار هوادارای استقلال کیف کردم واقعا دم همشون گرم
   بی حرمتی علی کریمی به میکروفون نود رو اصلا قبول ندارم و معتقدم باید بابت این توهینش از نود عذر خواهی کنه ،ولی با باقیمونده صحبتاش کاملا موافقم ،حرفاش به دل میشینه آدم حس میکنه حرفش حقه

 • آبی اناری

  کریمی حرف حق رو میزنه ولی بلد نیست چجوری بیان کنه این چه وضع حرف زدنه بزرگ هستی آقای کریمی همیشه بزرگی کن اگه به لگوی برنامه نود بی احترامی کردی بگو ببخشید چیزی ازت کم نمیشه همین برنامه نود چند هفته برای تو وقت گذاشت وقتی که تو نفت بودی پشتت هم در اومد اون هفته هم گفت ما آمادگی داریم بیای تو برنامه زنده صحبت کنی باز چیکار برات بکنن نکنه انتظار داری برات گوسفند قربونی کنن

  • Morteza

   درود به شما

  • تیـــــم مــــلی 99

   صحبت کزدن بی فایده است اثری نداره یک سری هواادار داره که هرچی این بگه اونا هم هی میگن داش علی ایول و...همینها زدن این ادم را به اینجا رسوندن نمیذارن انتقاد به گوشش برسه خودش رو تغییر بدهد مربی گری یک طر فه نقش منتقد شجاع را داشتن یک طرف
   این صحبتهای شجاعانه هم وقتی مطرح میشه که معمولا میبازه استرسش رو خالی میکنه

  • زانيار

   تیم ملی 99 علی کریمی خیلی وقته پیش از فدراسیون داره انتقاد میکنه

 • پاس ن هتریک

  علی کریمی هیچ موقه دروغ نمیگخ،درمورد کارلوس کیروشم شک ندارم راس میگه...چون اهل باج دادن نیس خوشحالم همچین کسیو داریم ک تااین حد واس فوتبال دلسوزی میکنه کاش قدرشو بیشتربدونیم.

 • shahrad

  برکنار از آزردگیِ بخشِ بزرگی از هوادارانِ باشگاهِ تاج، مردمِ ایران می دانند که کارلوس کیروش با پشتیبانیِ مردم، برنامه نود و رئیسِ فدراسیون دارند علیهِ مافیایِ غیرورزشی می کوشند و با همه یِ ناملایمات از لباسِ تیمِ ملی گرفته تا جادوگری و قراردادِ جعلی و حقِ فروشِ بلیت و حضورِ بانوان در ورزشگاه و ... وضع را از گذشته بهتر می کنند، آن وخت این مردِ همیشه حاشیه همه را ول کرده افتاده به جانِ این ها. این که شهامت نمی خواهد.

  • pouriya

   آن وخت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :))))))))) خدایا شکرت

 • vm

  باید از آقای کریمی کماکان حمایت شود تا فکر استعفا به سرش نزند چون تاوان سنگین تغییر مربی در این بازه را باید سپیدرود پرداخت کند

 • میلاد

  یه مرد بود..یه مرد...

 • محمدحسین برخورداری

  دمت گرم علی اقا یه دونه ای....

 • بوفون

  واقعا جرات زیادی میخواد این طرز صحبت که تو داری.ما پشتت هستیم جادوگر.

 • زینب موسوی

  مدیر عامل تیم سپیدرود شما اصلا لیاقت نداشتی با امید روانخواه همکاری داشته باشی خود مردم فهیم رشت میدونن که به تیمشون صدمه زدید وکسی که حتی مدرک مربیگری نداره برداشتید آوردید به عنوان سرمربی تیم پرطرفدار سپیدرود، روانخواه انسان وبه قول آقای خداد عزیزی تو این فوتبال هرکی انسان باشه پس زده میشه ادمین لطفا درج کنید

  • سپیدرودزلزله

   جنابعالی اولین باره ک میبینم تو کانال نود مدعیه حمایت از سپیدرود هستی،،کریمی هم سه برد داشته وباختها ومساویهاشم مشخصه از چند بازی بوده میانگین امتیازیش هم از کادر قبلی پایینتر نیست اون وقتی ک تیم برا اوردن بازیکنایی چون صادقیان پول نداشت کجابودی،،دقت کن ک این مسئله فرا باشگاهیه،،البته اگه ازدارودسته ی مخصوصی نیستی ک بااسم فیک میخوای تحت عنوان نگرانی برا سپیدرودحرفتو بزنی

  • سعید تاابدپرسپولیسی

   خیلی نتایج درخشانی گرفته بود روانخواه

  • یلدا

   یجوری می گه امید روانخواه
   انگار پروفسوره
   مثلا فرق روانخواه و کریمی از لحاظ دانش سرمربیگری فوتبال چیه؟ می شه بگی؟

 • هادی

  خیلی دوست دارم مرسی که هستی

برچسب ها