دی ماریا: تابستان در آستانه انتقال به بارسلونا قرار داشتم

دی-ماریا-تابستان-در-آستانه-انتقال-به-بارسلونا-قرار-داشتم

وبسایت رسمی برنامه نود - دی ماریا اعتراف کرده در تابستان فاصله زیادی با پیوستن به بارسلونا نداشته است.

به گزارش وبسایت نود، آنخل دی ماریا ستاره سابق رئال مادرید اعتراف کرده که در تابستان 2017 بعد از جدایی نیمار از بارسلونا، چند قدم با پیوستن به این تیم فاصله داشته ولی در نهایت این انتقال محقق نشده است. دی ماریا این چنین می گوید:

خیلی نزدیک به پیوستن به بارسلونا بودم. اما متاسفانه چیزهایی در فوتبال وجود دارند که رقم خوردن بعضی چیزها را غیرممکن می سازند.

دی ماریا همچنین در مورد مقایسه بین رونالدو و مسی چنین گفت:

کریستیانو بازیکن فوق العاده ای است ولی حضور در دوران مسی، کار را برای او سخت تر کرده است. کلمه خاصی برای توصیف مسی وجود ندارد، او همیشه شما را شگفت زده می کند. هر سال بهترین است و به همین دلیل است که سمپائولی می خواهد من نزدیک به او شوم.

1878

اختصاصی

نظرات ۶

 • حسین یوونتوس

  به نظرم بری بارسا بهتره

 • محمدپارسا

  مستاجر اینم جزو قراردادش بوده؟اینکه بازیکن خودتون بود خخخخخ

 • CR 6+4 FCP

  خیانت کار

 • ارمین

  بهتر که نیومدی هنوز یادمون نرفته پارسال بازیتون با بارسا باانگشتت به هوادارا هیس نشون دادی البته کسی هم ازت توقع نداره تنت به تن ذغالیا خورده

 • حمید مسی

  خدا را شکر نیومدی چون یه لرد دیگه به تیم اضافه میشد.با اون کاری هم که در بازی برگشت فصل قبل لیگ قهرمانان کردی.در عجبم چطور مدیران بارسا اون هیسی که به هوادارا نشون داد را یادشون رفت و اینکه بازیکن سابق رئال بوده!
  "عشق و سلطان قلبم، لیونللللللللللل مسییییییییییی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ
  رونالدو=پنالفسایدانو=پنالتیانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه و 5 متر با توپ راه بره زمین میافته=آماده خور به تمام معنا=پاس رونالدینیویی و بساط خنده=سایه زن

 • حامد مسی

  واقعا حیف شد که نشد بیای بارسا، هم تو ضرر کردی و هم بارسا

برچسب ها