مربی استقلال بالاتر از رولند کخ؛ شفر در یک قدمی دستیار پروفسور

مربی-استقلال-بالاتر-از-رولند-کخ؛-شفر-در-یک-قدمی-دستیار-پروفسور

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی آلمانی استقلال تهران پس از نیم فصل حضور در فوتبال ایران عملکرد نسبتاً خوبی داشت و از 15 بازی که هدایت آبی پوشان را بر عهده گرفت، 27 امتیاز کسب کرد و در جدول رده بندی مربیان تاریخ لیگ برتر جایگاه قابل قبولی دارد.

به گزارش وب سایت نود، وینفرد شفر با کسب 27 امتیاز از 15 بازی توانست هموطن خود را پشت سر بگذارد. رولند کخ سرمربی سابق استقلال در 18 بازی 26 امتیاز به دست آورده بود، و شفر هم با 3 بازی کمتر توانست از وی عبور کند. شفر علاوه بر رولند کخ، دو مربی آلمانی دیگر یعنی ورنر لورانت و پیرلیت بارسکی را هم در جدول رده بندی کلی مربیان پشت سر گذاشت.

عملکرد وینفرد شفر در مقایسه با برخی از دیگر مربیان خارجی هم بهتر بود؛ از جمله مربیانی که شفر نتایج بهتری نسبت به آنها کسب کرد، می توان به ایگور استیماچ (15 بازی و 15 امتیاز)، نناد نیکولیچ و مانوئل ژوزه (هر دو 17 بازی و 21 امتیاز)، ژوران ویرا (14 بازی و 23 امتیاز) و آگوستو ایناسیو (14 بازی و 19 امتیاز) اشاره کرد.

همچنین، شفر در صورت کسب یک امتیاز دیگر می تواند باز هم در این رده بندی بالاتر رفته و جایگاه خود را ارتقا دهد. در حال حاضر، وینفرد شفر با یک امتیاز کمتر از زلاتکو ایوانکوویچ (برادر برانکو، سرمربی سابق برق شیراز و دستیار فعلی سرمربی پرسپولیس) در رده بعد از این مربی قرار دارد. شفر در حالی با 27 امتیاز پس از زلاتکو ایوانکوویچ 28 امتیازی قرار دارد که تعداد بازی های سرمربی سابق برق شیراز دقیقاً دو برابر تعداد بازی های فعلی شفر است اما سرمربی آلمانی استقلال به واسطه نتایج خوبش در این تیم، با کسب یک امتیاز دیگر می تواند از دستیار برانکو ایوانکوویچ پیشی بگیرد.

 

2081

 

اختصاصی

نظرات ۱۶

 • شاهد آبی

  زنده باد شیر شفر کبیر

 • سارا اس اسی

  شفر عالیه. باید قرارداداش تمدید بشه. امسال جام حذفی رو میگیریم و سال دیگه تازه موقع ثمردهی شفر و تیمش هست.

 • شاه فرهاد

  چرا نمیگی خوده بزوفسور تو ۱۵ هفته اولش چند امتیاز گرفته؟

 • سمــیعـی . بوشهـــر

  سرمربی دراستقلال یعنی همطراز کمک مربی درپرسپولیس....
  اینم نکته جالبی ست..

  • علی فیروزی

   هم امتیاز ولی مربی شما تعداد بازیاش دوبرابر بوده

 • تاج نامی

  شفر از تمامی زحمات شما و کادرت سپاس گذاریم و امیدوارم همین سوبله و چوبله هارا برابر تیم پیروزی هم ادامه بدهید همه تاجی ها بلند بگید انشالله

 • تا ابد قرمز

  شفر در حد دستیار برانکو

  • بلواستار

   البته دستیار برانکوتون ۲۷ امتیاز رو توی ۳۰ بازی گرفته، در صورتی که شفر ما ۲۷ امتیاز رو توی ۱۵ بازی گرفته.
   لطفا منطقی باش.

 • Abedi

  سال بعد که بدنسازی ها هم به خواسته شفر انجام بشه هیچ تیمی رقیب استقلال نیست
  بیخود نیست که برانکو با اومدن شفر ترسیده میدونه که انگشت کوچیکه شفر هم نمیشه برانکو تیمی که سه ساله هدایتشو داره به نظم رسونده جلوی تیم استقلال شفری قرار گرفت که یکی دو هفته بود باهاش کار کرده بود وای به حال پس پس که استقلال روز به روز هماهنگ میشه

  • حسین ص بهشهر

   یادمون نمیره ،زمان منصوریان هم همین حرفها رو میزدین ،وهمون منصو ریان وقتی اسمش به گوش تون میرسه بیچاره رو لعنت میفرستین ،نوبت شفر هم میرسه ،بشین تماشا کن

  • محمدرضا

   دقیقاشما زمان منصوریانم همینو میگفتین استقلالیا میگفتن همرو سه تایی میکنیمو به پرس هم که برسیم سه تایی میشه اونموقع گفتید با دوتا تیم ضعیف سه تا زدید فکر میکنید مارو هم سه تایی میکنید!البته درست میگفتید ما فقط به تیمای ضعیف سه تا میزنیم....همون منصوریانم که اون حرفارو در موردش میزدیم شمارو سه تایی کرد.

 • قلب ابی.

  ایول ب شیرشفرخودمون.کاش زودترمیومدی ب تیم.

 • استقلال۱۹-

  اقا اونموقع اختلاف امتیاز با سزورتون چند امتیاز بود
  شفر-۱۹
  رولند کخ ؟؟؟؟

 • Wien

  البته خودتان حتما میدانید این آمار و مقایسه کردن اصلا پایه منطقی و درستی نداره،چون تیم با تیم فرق داره و اینطوری نمیشود توانایی مربی ها را سنجید،بطور مثال تیم داماش یا برق شیراز قابل مقایسه با استقلال نیستند و کسی که مربی استقلال میشه کار راحت تری از لحاظ بردن و امتیازگیری نسبت به کسی که مربی داماش گیلان یا برق شیراز شده،داره.بهرحال استقلال قویتر از داماش و برق بوده از لحاظ بازیکن قابل مقایسه نیستن.

برچسب ها