علیپور: آرزو دارم افتخار شاگردی کی‌روش را در تیم ملی داشته باشم/ پرسپولیس با هدف ویژه‌ای در لیگ قهرمانان آسیا شرکت می‌کند

علیپور-آرزو-دارم-افتخار-شاگردی-کیروش-را-در-تیم-ملی-داشته-باشم-پرسپولیس-با-هدف-ویژهای-در-لیگ-قهرمانان-آسیا-شرکت-میکند

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس ، گفت: تلاش زیادی خواهم کرد تا بتوانم نظر کادر فنی تیم ملی را جلب کنم و آرزو دارم تا افتخار شاگردی کارلوس‌ کی‌روش را در تیم ملی به دست بیاورم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، علی علیپور درخصوص گل‌زنی‌هایش، شانس کسب عنوان آقای گلی،‌دیدارهای آسیایی پرسپولیس و همچنین احتمال دعوت به تیم ملی صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید: 

شرایط پرسپولیس با توجه به روند امتیازگیری‌اش حتما خوب است!

خدا را شکر شرایط خوبی داریم، کادر فنی خیلی خوبی بالای سر تیم است و بازیکنان توانمندی داریم که خواسته‌های کادر فنی را به خوبی در زمین اجرا می‌کنند. قصد داریم این روند امتیازگیری را در لیگ برتر ادامه دهیم و در لیگ قهرمانان آسیا هم شرایط خوبی داشته باشیم.

البته آبادانی‌ها معتقد بودند که به دلیل خستگی به پرسپولیس باختند.

به نظر من اینطور نیست، نفت آبادان همیشه تیم خوبی است که معمولا زیاد ما را اذیت می‌کند، قبل از بازی با همه بازیکنان تصمیم گرفتیم که همه توانمان را به کار بگیریم تا سه امتیاز را بدست بیاوریم و خوشحالم که با تلاش زیاد این اتفاق افتاد.

خیلی‌ها معتقدند که برد پرسپولیس به نوعی انتقام از نفت آبادان به دلیل حذف از جام حذفی بود.

من چنین اعتقادی ندارم، ما برای انتقام‌گیری بازی نکردیم،‌هدف ما در لیگ برتر مشخص است، ما به دنبال سه امتیاز بازی بودیم که خوشبختانه به آن رسیدیم.

 فعالیتت در فضای مجازی هم مورد تحسین قرار گرفته به طوری که در آخرین پُستی که از خود منتشر کردی یاد و خاطره اسطوره‌های پرسپولیس را زنده نگه داشتی.

به هر حال این وظیفه من است که همیشه قدردان بزرگان فوتبال و پرسپولیس باشم. پس از مشورتی که با بزرگان و خانواده‌ام داشتم این تصمیم را گرفتم و امیدوارم که بتوانم وارث خوبی برای پیراهن پرسپولیس باشم.

به نظر می‌رسد پیشکسوتان پرسپولیس هم رابطه خوبی با تو دارند و علی پروین و فرشاد پیوس به کرات از تو تعریف می‌کنند.

به هر حال علی پروین اسطوره فوتبال ما است و حتی وقتی مریض‌حال بود جویای حالش بودم، او به من لطف دارد، آقای پیوس هم مرا برای فیلم مستند زندگی‌اش دعوت کرد و به من افتخار داد تا به مراسم اکران فیلمش بروم. در آنجا رابطه ما خیلی بیشتر و گرمتر شد و آشنایی بیشتری نسبت به هم پیدا کردیم.

 

علی علیپور

 

فرشاد پیوس معتقد است که علی علیپور مثل خودش بوی گل می‌دهد این مسئله را قبول داری؟

آقای پیوس به من لطف دارد، من فقط تدابیر کادر فنی و تلاش سایر بازیکنان را به ثمر می‌رسانم. ما یک تیم هستیم و همه برای موفقیت تلاش می‌کنیم.خوشحالم که این پیشکسوت بزرگ باشگاه چنین نظری نسبت به من دارد و امیدوارم بتوانم روند خوبم را ادامه دهم.

خیلی‌ها پرسپولیس را قهرمان لیگ برتر می‌دانند نظر خودت در این باره چیست؟

هنوز چیزی مشخص نیست و کسی نمی‌تواند بگوید ما از حالا قهرمان شدیم. هنوز بازی‌هایی تا پایان لیگ باقی مانده و نمی‌توانیم خودمان را از حالا قهرمان بدانیم. همه هدف ما کسب عنوان قهرمانی و به دست آوردن نتایج خوب در لیگ قهرمانان آسیا است.

 اما به هر حال کسب دو عنوان قهرمانی در یک سال شگفت‌انگیز و فوق‌العاده خواهد بود چرا که هم در اردیبهشت ماه سال 96 قهرمان شدید و هم در آستانه قهرمانی در اسفند سال 96 قرار دارید.

باور کنید ما به این مسائل فکر نمی‌کنیم، ما فصل قبل با تلاش زیاد قهرمان شدیم و تلاش می‌کنیم تا در فصل جاری هم به این مهم برسیم. خوشبختانه انگیزه بازیکنان و تدابیر کادر فنی در این زمینه نقش بسزایی دارد و امیدوارم بتوانیم قهرمانی‌مان را امسال هم تکرار کنیم. برای ما خوشحالی هواداران از هر چیزی مهم‌تر است.

 روند امتیاز‌گیری پرسپولیس در لیگ به گونه‌ای است که فاصله امتیازی بالایی نسبت به رقبایش دارد و شاید همین مسأله باعث باشد که خیلی‌ها به این دلیل پرسپولیس را قهرمان زودهنگام لیگ برتر بدانند.

ما در لیگ حرفه‌ای فوتبال بازی می‌کنیم و بازیکنان‌مان هم حرفه‌ای هستند. ما تا لحظه آخر موظف هستیم که برای امتیازگیری بجنگیم و برای رسیدن به موفقیت تلاش کنیم. ما در هر بازی با انگیزه متفاوتی به زمین می‌رویم و برای ما رسیدن به عنوان قهرمانی برای خوشحالی هوادارانمان اهمیت زیادی دارد. ما همه تلاشمان را می‌کنیم و امیدوارم مجدد قهرمان لیگ برتر شویم.

 

علی علیپور

 

روز سه‌شنبه در گام نخست لیگ قهرمانان آسیا به مصاف نسف‌قارشی ازبکستان خواهید رفت این تیم را چقدر می‌شناسی و پیش‌بینی‌ات از بازی چیست؟

به هر حال هر تیمی که در لیگ قهرمانان آسیا بازی می‌کند بازی‌های سختی در پیش رویش خواهد بود چون بهترین تیم‌های آسیا به لیگ قهرمانان می‌آیند. هدف ما در این مسابقات مشخص است اما فصل گذشته با بدشانسی به هدفی‌ که داشتیم نرسیدیم اما امسال می‌خواهیم با تدابیر کادر فنی و تلاش بازیکنان به سوی موفقیت حرکت کنیم و بازی‌های خوبی هم انجام دهیم.

دربی 86 هم نزدیک است. پیش‌بینی‌ات از این بازی چیست؟

مطمئناً هم ما و هم استقلال بازی سختی خواهیم داشت اما به هر حال کادر فنی پرسپولیس برای هر حریف یک تدابیر خاص دارد. ما برای بردن به زمین خواهیم رفت و مصمم هستیم که پیروز از بازی بیرون بیاییم.

این بازی را پیش بینی می‌کنی؟

من نه حدس می‌زنم و نه کُری می‌خوانم. بازی کردن در دربی شرایط خاصی دارد و دربی واقعا سخت است. هیچ حدسی از بازی نمی‌زنم اما به دنبال کسب یک نتیجه خوب خواهیم بود.

به تیم ملی برسیم چرا به تیم ملی دعوت نمی‌شوید و آیا این شانس را برای خودت قائل هستی که بتوانی پیراهن تیم ملی را به تن کنی؟

من هم مثل هر بازیکن دیگری آرزو می‌کنم که بتوانم روزی پیراهن تیم ملی را به تن کنم و همه تلاشم را در این راه خواهم کرد. خیلی دوست دارم که افتخار شاگردی کارلوس کی‌روش را در تیم ملی داشته باشم. همه تلاشم را خواهم کرد تا به این مهم دست پیدا کنم.

با این همه آمادگی که داری و شرایط خوبی هم که در گلزنی پیدا کرده‌ای سخت نیست که به تیم ملی دعوت نمی‌شوی؟

موفقیت‌های من به تنهایی به دست نیامده و تدابیر مربیان و همچنین حمایت‌های سایر بازیکنان در شرایط خوب من تأثیرگذار است و مطمئناً اگر یکی از بازیکنان نباشند کار سخت خواهد شد. ما یک تیم درون زمین و یک تیم بیرون از زمین داریم که همگی برای موفقیت تلاش می‌کنیم مطمئناً اگر تلاش همبازیانم نبود به این موفقیت نمی‌رسیدم.هر بازیکنی آرزو دارد که روزی پیراهن تیم ملی را به تن کند و من هم از این قاعده مستثنی نیستم. تلاش خودم را خواهم کرد تا در سال منتهی به جام‌جهانی بتوانم نظر کادر فنی را جلب کرده و به تیم ملی دعوت شوم.مطمئناً از این به بعد تلاش‌هایم را بیشتر خواهم کرد تا به آرزویم برسم.

 

1004

فارس

نظرات ۲۲

 • AC MILAN.PERSEPOLIS

  اقای کیروش ببینش

 • mahdi

  بیشتر از،کیروش،تعریف کن شاید دعوتت کرد خخخ ! تو خوبی ولی نه اندازه آقای،گل لیگ یونان و دومین گل زن لیگ بلژیک و یاطارمی قدوس

  • Ami r

   سکووووت

  • ۶۶۶

   سردار ازمون چی؟؟چند تا گل زده این فصل؟بعدشم فقط گل زدن ملاک نیست که. کدوم مهاجم ایرانی هم چپ پاست هم راست پا؟و هم سرزن؟

  • رز سرخ

   کیروش کی باشه که کسی بخواد ازش تعریف کرد؟ تهش با سه تا باخت و دفاع اتوبوسی از جام جهانی برمیگرده و بازم یه چهل پنجاه میلیارد تومن پول میگیره و ناز میکنه و این جریان ادامه داره

  • ایدا سادات 25بهمن 1380

   هیسسسسسسس بهترین گل زن لیگ باید دعوت شه بسوز

  • 66

   مردان کلیدی کیروش نیمکت نشین تیم ملین آقای گل لیگ لیاقت ملی پوش شدن داره 125

  • Saeid

   قدوس که مهاجم نوک نیس...نفر دوم لیگ بلژیک هم توی بهترین سالش نتونست توی لیگ ایران دورقمی شه...طارمی هم نرخ تبدیل شوت به گلش با علیپور قابل قیاس نیس

 • مستاجر خدا

  دعوت نمیشی فدات شم
  اقای بی جام با ما لجه

  • احمد استقلالی

   لج نیس گلم!!!
   من دوس دارم که کاوه و علیپور با هم فیکس بازی کنن.
   چون هر دوشون سرعتی و ترکیبی بازی میکنن.
   البته کریم و وقدوسم که جای خود دارن...

  • مسعود هاشمی

   زیر پست ایشون جواب نزارید ممنون میشم ایشون فقط هدفش دیده شدنه

  • رسول

   اخه یکی این حرفتو ببینه خندش میگره به کیروش کبیر میگی بی جام ؛ یک دقیقه سرمربی گری رئال برابری با کل موجودیت فوتبال ایران، یک ثانیه دستیاری فرگوسن می ارزه به کل تاریخ لیگ ایران و قهرمانیاش؛ صعود به چهار جام جهانی در سه قاره مختلف کجا و قهرمانی تو لیگی که تیم های مثل ساه جامگان نفت، سپیدرود...
   یه ذره از عقلمون بهتر کار بکشیم تا در اون دنیا جوابگو این سره بزرگمون نباشیم

 • am ir

  آفرین پسر پرتلاش و بی حاشیه.مطمعن هستم که در صورت دعوت به تیم ملی خیلی ها رو نیمکت نشین میکتی.

 • پویا استقلالی

  واقعا آفرین
  با اخلاق ، خلاق و گلزن آینده دار،
  در حال حاضر بهترین مهاجم لیگ با اختلاف هستش،
  امیدوارم همینطور بی حاشیه فوتبالتو ادامه بدی.

 • امیدوحیدیفر

  بااینکه استقلالی هستم ازش خوشم میادبازیکن خوبیه امیدوارم موفق باشه

  • ایلیا

   کری هم آدم میخواد بخونه باید بدون تمسخر و توهین باشه. منظورم نظرات قبلی بودا... آفرین این نظر خوبه، فکر کنم اولین باره بهت مثبت میدم

 • Ahmad.N

  یعنی میشه کی روش دعوتش کنه که از دست آزمون راحت شیم
  ای خداااااا

 • ایرانی

  طارمی هم سالهای اول از پیشکسوتان پرسپولیس قدردانی می کرد
  ماشین می بخشید (به محرمی)
  و این کارها تا بتواند محبوبیت در بین پیشکسوتان و تماشاگران به دست بیارد
  و آخرس هم خود واقعیش را نشان داد.
  نمی دانم تو هم می خواهی همان مسیر را دنبال کنی؟
  البته نه تو مقصری نه طارمی، تماشاگران زود یک نفر را به اوج می رسانند و همین باعث می شود که بازیکن جایگاه واقعی خود را فراموش کند.
  بازیکن خوبی هستی اما عیار گلزنی تو مقابل تیمهای بزرگ نمایان خواهد شد.....

 • یاشار

  اگه بخواهیم فوتبالی نگاه کنیم مدل بازی امیری و علیپور و کاوه رضایی مثل همه بنظرم دعوت همزمان از این سه نفر اشتباهه البته در کناراین کسیکه اصلا بهش بازی بهش نمیرسه مثل سردار ازمون چقدر برای جام جهانی امادست و کسایی مثل انصاری فرد و قوچان نژاد که فقط فرصت طلبی خوبی دارن و باید چند تا موقعیت ایجاد کرد که یکیش گل بشه به درد تیم ما تو اون گروهیکه ما قرار گرفتیم نمی خورن. بنظر من طارمی و جهانبخش و قدوس بکار ما میان از بین علیپور و امیری و کاوه رضایی یکیشون باید فیکس باشه. نیاید رنگی نگاه کرد به قضایا ولی علیپور بنظرم باید دعوت بشه بخاطر عملکردش ولی اینکه انتظار بازی و گلزنی تو جام جهانی مثل لیگ خودمون داشتع باشیم اشتباهه. شما مسی داشته باشید بقیه ده تا بازیکن بازیکن معمولی باشن و سرمربیت فرد باهوشی مثل کیروش باشه که ابروش از هر چیز دیگه ای براش مهمتره مجبوری دفاع کنی.

 • ابدی24

  خدایش هم داخل زمین فوتبال حرفه ای هستی.هم در مصاحبه کردن نه کردی خوند نه جو گیر شد خیلی هم با ادب و با مرام هر چی ازت تعریف کنم کمه.حدا کنه امثال قاعدی که استعداد دارن امثال تو رو الگوی خودش قرار بده و استقلال هم مثل پرسپولیس به روزهایی خوب بر گرده.

برچسب ها