سپاهان در خانه هم از پس نفت تهران برنیامد/ شاگردان ابراهیم‌زاده همچنان در خطر سقوط!

سپاهان-در-خانه-هم-از-پس-نفت-تهران-برنیامد-شاگردان-ابراهیمزاده-همچنان-در-خطر-سقوط

وبسایت رسمی برنامه نود - هفته بیست‌و‌سوم لیگ برتر فوتبال با تساوی تیم‌های سپاهان و نفت تهران به پایان رسید.
به گزارش وبسایت نود، در آخرین دیدار از هفته بیست‌وسوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور تیم‌های سپاهان اصفهان و نفت تهران از ساعت 16 امروز (جمعه) در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

قضاوت این دیدار رضا کرمانشاهی بر عهده داشت. او در این مسابقه به علی کریمی و سیاوش یزدانی از تیم سپاهان و سامان آقا زمانی و عیسی آل‌کثیر از تیم نفت تهران کارت زرد نشان داد.

تیم فوتبال سپاهان اصفهان در اولین تجربه سرمربیگری منصور ابراهیم‌زاده در ورزشگاه نقش جهان، پس از چهار شکست متوالی با تساوی مقابل نفت تهران 21 امتیازی شد. با این نتیجه این تیم همچنان در رده سیزدهم جدول باقی ماند و خطر سقوط آنها را تهدید می‌کند. شاگردان افاضلی هم که چند هفته است نتایج خوبی کسب کرده‌اند با تک امتیاز این مسابقه 24 امتیازی شدند و جایگاه خود را در رده دوازدهم جدول تثبیت کردند.

اختصاصی

نظرات ۶

 • CR 6+4 FCP

  پرسپولیس و سپاهان بهترین تیم های ایران بودند و هستند.البته از ششتقلالم نباید بگذریم که عنوان تیم چهارم پایتخت واقعا برازنده اش است.

  • Hamed

   آخه سوزش تا چه حد؟
   الان تو اخبار سپاهان اومدی در مورد سرورت نظر میدی؟
   دربی منتظر تونیم

  • سارا اس اسی

   **

 • احسان

  سیاه جامگان و سپیدرود سقوط میکنند سپاهان وپدیده از سقوط فرار میکنند

 • یلدا

  سپاهان قهرمان
  تو لیگ برتر بمان...

 • کروز

  سپاهانیم ولی سپاهان حقش بالاتر از این نیست تو جدول. همه بازی کنا ضعیفن! از پاپی خان عشق که سانتر درست نکرد، تا علی کریمی ملی پوش.جعفری را ولش کن نگم بهتر به درد بازی محلاتم نمیخوره!!! متاسفم برای مدیران سابق باشگاه که شیمبا و عقیلی و رحمان و گردان و خلعتو یه جا رد کردن رفتن.

برچسب ها