زیدان: رونالدو بیشتر از هر زمان دیگری انگیزه دارد

زیدان-رونالدو-بیشتر-از-هر-زمان-دیگری-انگیزه-دارد

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی رئال مادرید اذعان کرده فوق ستاره پرتغالی این تیم انگیزه زیادی برای درخشش در ادامه فصل دارد. 

به گزارش وبسایت نود، زین الدین زیدان در آستانه بازی امشب تیمش مقابل رئال سوسیداد ضمن دفاع از کریستیانو رونالدو عنوان کره این بازیکن بیشتر از هر زمان دیگری انگیزه دارد. 

زیدان درباره رونالدو که در این فصل ۲۰ بار گلزنی کرده به نقل از مارکا به خبرنگاران گفته:

شاید این به خاطر اینکه نسبت به فصل های گذشته کمتر گل زده باشد اما رونالدو بیشتر از هر زمان دیگری انگیزه دارد و می خواهد بار دیگر توانایی هایش را به دنیا نشان دهد. او همیشه خودش را ثابت کرده و در بازی های بزرگ درخشیده است. اصلا نگرانی بابت عملکرد او ندارم. کریستیانو فوتبالیست فوق العاده ای است. ما بازی مهمی مقابل رئال سوسیداد و من تنها به آن فکر می کنم. پس از این بازی به نبرد با پاریسن ژرمن فکر می کنم.

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۶

 • حمید مسی

  آره توانایی و انگیزش را با اون نقطه معروف داخل محوطه جریمه و داورا برای آفساید نگرفتن نشون میده.
  "عشق و سلطان قلبم، لیونللللللللللل مسییییییییییی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ
  رونالدو=پنالفسایدانو=پنالتیانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه و 5 متر با توپ راه بره زمین میافته=آماده خور به تمام معنا=پاس رونالدینیویی و بساط خنده=سایه زن

 • زغال در غار

  همین انگیزه های پنالدو که همه رو شگفت انگیز کرده

  آخه الهی
  پنالدو انگیزشی ورژن جدید

  • Sajjad47

   خوبه روداری که نیگی پنالدو اخه مشیتون همون پنالتیم نمیتونه گل کنه خخ

 • محمود

  ..در مورد بازی رئال و سوسیداد بگم اگه رئال این بازی رو نبره ۱۰۰درصد جلو پاریس به مشکل میخوره ولی در کل وضعیت پاریس خیلی بهتره از رئال هم از نظر انگیزه هم از نظر فوتبالی و اینکه باید اینم در نظر داشت پاریس با داشتن نیمار که در حال حاضر به نظر من بعد مسی دومین بازیکن برتر دنیاست بدون هیچ شک و تردیدی و قول میدم در اخر سال مسی و نیمار برا توپ طلا خواهند جنگید رئال جلو پاریس کارش خیلی سخت میشه چون نیمار و امپایه و کاوانی این فصل فوق العاده بودن و مطمئنم پاریس در سانتیاگو گل خواهد زد نمیگم پاریس میبره یا باخت میده ولی اینو مطمئنم پاریس گل خواهد زد میگید نه یادتون باشه اینو ۴روز قبل بازی گفتم

  • Aref

   بابا نستراداموس منم پیش بینی میکنم رئال با این بازی یه کامبک جدی میزنه یه کاری میکنه همه دهنشون باز بمونه

 • رضا))نیمار((قهرمان((

  اینو من میگم 5تامیزنه پی اس جی یادتون باشه

برچسب ها