برخلاف گمانه‌زنی رسانه‌های آلمانی و عربی/ تاج و اینفانتینو در زوریخ دیداری با هم نداشتند

برخلاف-گمانه-زنی-رسانه-های-آلمانی-و-عربی-تاج-و-اینفانتینو-در-زوریخ-هیچ-دیداری-با-هم-نداشتند

وبسایت رسمی برنامه نود - برخلاف ادعای برخی رسانه های آلمانی و عربی، اینفانتینو و تاج در زوریخ با هم دیدار نداشتند.

به گزارش وب سایت نود،  از اخبار سايت فيفا مشخص است جلسه کمیته مسابقات فیفا بدون حضور اینفانتیتو برگزار شد. این در حالی بود که از چندی قبل اعلام شده بود ممکن است در این نشست تاج دیداری با رئیس فیفا داشته باشد ولی اینفانتینو برای حضور در سری جلساتی که اخیرا فیفا با روسا و دبیرکل‌های 20 فدراسیون فوتبال داشته است، راهی مسقط و ویتنام شده بود.

چندی قبل مهدی تاج نیز در نشست رئیس فیفا با روسای 20 فدراسیون در آمستردام هلند نشستی داشت اما محور گفتگوی آنها نه در خصوص مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و بحث رویارویی با تیمهای عربستانی، که در خصوص دعوت فدراسیون فوتبال ایران از رئیس فیفا برای سفر به تهران بود.

با همه اینها با حضور تاج در زوریخ اعلام شد که وی نشستی با رئیس فیفا خواهد داشت ولی همانطور که روی خروجی سایت فدراسیون جهانی فوتبال هم آمده، مفاد نشست زوریخ مشخص و همچنین اعلام شده است كه این جلسه بدون حضور اینفانتینو برگزار می شود چرا که در آن تاریخ، رئیس فیفا در ویتنام خواهد بود.

این در حالی است که دیروز رسانه های آلمانی و عربی گمانه زنی های در حاشیه این جلسه داشتند و از دیدار تاج و اینفانتینو برای حل مشکل دیدار با نمایندگان عربستانی خبر داده بودند.

البته دعوت فدراسیون فوتبال ایران از اینفانتینو برای حضور در تهران جدی است و در فدراسیون ستاد استقبال از رئیس فیفا هم تشکیل شده است. طبق آنچه که احتمال می رود اینفانتینو در برنامه ای یک روزه، چهارشنبه شب در تاریخ 9 اسفند ماه به تهران می آید. صبح پنجشنبه در نشست خبری که با حضور اصحاب رسانه برگزار می شود حضور می یابد و سپس عصر همان روز پس از تماشای دربی پایتخت به زوریخ برمی گردد. البته دفتر رئیس فیفا هنوز این خبر را قطعی نکرده و باید دید برنامه با همین روال دنبال می شود یا خیر.

تاج نیز که راهی زوریخ شده بود پس از جلسه کمیته مسابقات فیفا راهی تایوان شد تا فینال مسابقات فوتسال را از نزدیک نظاره گر باشد.

2051

 

اختصاصی

نظرات ۴

 • محمد ارسنالی

  اینا همش تبلیغ فدراسیون و آقای تاجه و گرنه
  مشخصه که رئیس فیفا کارای مهمتری از ملاقات با تاج داره ... 24

 • عباس

  مثلا تاج کی هست که رئیس فیفا بخواد براش وقت ملاقات بزاره همش شعار میده تاکی مدیران بی لیاقت.......

 • mohsen19x

  تاج و رایزنی ؟؟!!!!!! !!!!! !!!!!!

 • سمــیعـی . بوشهـــر

  احتمالا" رفته به رئیس فیفابگه ما2بارپشت سرهم رفتیم جام جهانی....

برچسب ها