یک خط خورده و دو گزینه؛ رقابت برای زوج ربیع‌خواه!

یک-خط-خورده-و-دو-گزینه؛-رقابت-برای-زوج-ربیعخواه

وبسایت رسمی برنامه نود - کمتر پستی را در پرسپولیس می‌توان پیدا کرد که با مشکل کمبود بازیکن مواجه باشد و آلترناتیوی در آن برای بازیکنان حاضر در میدان وجود نداشته باشد.

به گزارش وب‌سایت نود، پرسپولیس در آسیا هم مانند لیگ برتر قصد دارد با دو هافبک دفاعی بازی کند. پستی که حالا برانکو برخلاف ابتدای فصل نه تنها هیچ کمبودی در آن احساس نمی‌کند بلکه از میان چهار بازیکن آماده، انتخاب بسیار سختی هم دارد. تا چند ماه گذشته هافبک دفاعی یکی از پست‌های حساس پرسپولیس بود. پستی که در صورت مصدومیت یا محرومیت کمال کامیابی نیا با مشکل اساسی مواجه می‌شد و محسن ربیع‌خواه هم بازیکنی بود که نمی‌شد به تنهایی روی او حساب کرد.

حالا با گذشت چند ماه پرسپولیس در این پست دچار ترافیک شده است! البته این ترافیک به دلیل خرید بازیکن نیست. فقط احمد نورالهی نسبت به ابتدای فصل به پرسپولیس اضافه شده و بقیه گزینه‌ها در پرسپولیس حضور داشتند و تفاوت در کیفیت آنهاست. ربیع‌خواه بعد از دو بازی نسبتا قابل قبول مقابل صنعت نفت آبادان و سپاهان در هفته‌های اخیر حالا دیگر قابل اعتماد‌تر از گذشته شده است. کمال کامیابی‌نیا هم همیشه یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس بوده است. او حالا می‌داند جایش در ترکیب اصلی از پیش تضمین‌شده نیست و همین مساله می‌تواند باعث بهبود عملکرد او و پیشرفت فنی‌اش شود. نورالهی مترصد فرصتی است تا بتواند خودش را به برانکو نشان داده و جایگاهش را در ترکیب فیکس پس بگیرد. در میان این گزینه‌ها البته یک گزینه جدید هم باید اضافه کرد. حسین ماهینی که در هنگام کمبود هافبک دفاعی در این پست بازی می‌کرد حالا به یک گزینه قابل اعتماد برای میانه میدان تبدیل شده است. گزینه‌ای که به قدری در این پست جواب داده است که حالا حتی برای هافبک دفاعی‌های تخصصی تیم هم جا تنگ شده است.

این ترافیک باعث شده تا حتی احمد نورالهی که برای حضور او در پرسپولیس لحظه‌شماری می‌شد از فهرست بازی‌های آسیایی پرسپولیس خط بخورد و نیازی به او در این بازی احساس نشود. جالب اینکه برای بازی با نسف قرشی، فقط جایگاه ربیع‌خواه قطعی است. برانکو نوراللهی را خط زد و از بین کامیابی‌نیا و ماهینی، یک نفر کنار پسر تغییر ناپذیر برانکو، بازی خواهد کرد.

 

30388

اختصاصی

نظرات ۲۴

 • سمــیعـی . بوشهـــر

  هرچی برانکو بگه...

 • am ir

  هر چی برانکو بگه.خود پروفسور میدونه که بهترین ترکیب نسبت به تیمهای حریف کدوم بازیکنها هستند.

 • noname

  احمد چرا خط خورد؟؟؟؟!!!!!
  :(

 • پرسپولیسی

  همه جی محیا درخشش در اسیاست ما علیپور رو در خط حمله داریم که قدرت تمام کنندگیش بهتر از طارمیه و و مشکلات هافبک دفاعی هم نداریم و خط حمله قدرتمند هم داریم امیدوارم دوبلره به الهلال بخوریم تا تلافی فصل قبل رو بگیریم

 • ایمان۰۴

  آخه پرفسور چرا اسطوره تیم رو خط میزنی!

 • Perspolis

  ربيع خواه ك نباشه بهتره ولي چون هست بايد كمال باهاش
  بازي كنه و محرمي دفاع راست باشه ماهيني بايد ذخيره محرمي
  باسه

 • فرامرزهوشی

  توروخدا ربیع خواهو بشونید رونیمکت

 • دوچرخه سواردسته3هیرررررروهیروووووو6جک3D

  مربی به این میگن چه رقابتی راه انداخته اون وسط..هیچ بازیکنی نمیتونه بگه من نباشم تیم بازندس چون پروفسور کاری کرده که هیچ بازیکنی خودش رو بالاتر از تیم و پرسپولیس نمیدونه...
  مرسی که هستی پروفسور
  ادمین خداقوت

 • Red Emdadi

  هرچی برانکو بگه
  آسیا صدای پای ارتش سرخ و می شنوی؟

 • Ss

  همه شون رو هم یه پای امید ابراهیمی هم نمیشن

برچسب ها