کونته: در زمینه جذب بازیکن فاجعه‌ام ولی در رشد دادن بازیکنان بهترین هستم

کونته-در-زمینه-جذب-بازیکن-فاجعهام-ولی-در-رشد-دادن-بازیکنان-بهترین-هستم

وبسایت رسمی برنامه نود - کونته درباره توانایی اش در پیشرفت کردن بازیکنان تیمش صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، آنتونیو کونته سرمربی تحت فشار چلسی در مصاحبه اخیرش عنوان کرده در زمینه متقاعد کردن باشگاه برای خرید بازیکن، فاجعه است ولی در مورد کمک به بازیکنان تیم برای پیشرفت، بهترین در جهان است. او چنین گفته است:

آیا مربی دیگری می توانست نتایجی بهتر از من بگیرد؟ نمی دانم. اما با توجه به تجربه ام می گویم که با توجه به بازیکنان در دسترسم بهترین نتایج ممکن را گرفته ام. من از آن دست مربیانی هستم که اگر بازیکنی شش ساله داشته باشم او را رشد می دهم تا هشت ساله شود، اگر هشت ساله داشته باشم کمکش می کنم تا ده ساله شود. من چنین مربی ای هستم. وظیفه ام این است که به بازیکنان کمک کنم از هرنظر پیشرفت کنند. کمک به پیشرفت از نظر ذهنی، انگیزه، میل به جنگیدن و همین طور جنبه تاکتیکی. در این مورد خیلی خوب هستم.

اما تصور می کنم در متقاعد کردن باشگاه برای خرید بازیکن، تا حد زیادی فاجعه ام. در این مورد باید پیشرفت کنم. باید از دیگر مربیانی یاد بگیرم که در این زمینه توانایی بالایی دارند، باید در این مورد از آن ها چیزهای زیادی فرا گیرم. باید با آن ها صحبت کنم تا متوجه شوم چطور باشگاه هایشان را برای خرید بازیکن متقاعد می کنند.

1878

اختصاصی

نظرات ۱

  • محمود

    خوب بچه خودش ۸ساله میشه لازم نیست شما بزرگش کنی مگه مهد کودکه در ضمن میتونی خوب یک تیم خوب استعداد یاب بگیری که حتما داری در مورد متقاعد کردنم کم بازیکن نگرفتی موراتا و چند بازیکن خوب دیگه در ضمن شما بازیکنایی خوبتو مثل کاستا و ماتیچ رو از دست نده بازیکن گرفتن پیشکشت و اینکه الان مگه شما از لیورپول و تاتنهام کمتر خرج کردی چرا نمیتونی این نتایج رو بگیری

برچسب ها