قطع همکاری میلان با آدیداس بعد از 20 سال؛ پوما طراح جدید لباس روسونری

قطع-همکاری-میلان-با-آدیداس-بعد-از-20-سال؛-پوما-طراح-جدید-لباس-روسونری

وبسایت رسمی برنامه نود - پوما با میلان به توافق رسید.

به گزارش وبسایت نود، دوران آدیداس و میلان بالاخره به پایان خود رسید، آدیداس و میلان از فصل 1998-1999 با یکدیگر همکاری داشتند ولی این آخرین فصل همکاری این دو برند معتبر است. میلان و آدیداس در سال 2013 قراردادی ده ساله به ارزش 197 میلیون یورو امضا کردند ولی حالا توافق کرده اند که 5 سال پیش از اتمام قرارداد، به این توافق پایان دهند.

حالا طبق اعلام رسمی باشگاه میلان، از فصل آینده شرکت آلمانی پوما وظیفه طراحی و تهیه لباس این باشگاه را برعهده خواهد گرفت. گالدن مدیراجرایی پوما درباره همکاری با میلان چنین می گوید:

مفتخریم که با میلان همکاری خواهیم کرد. آن ها یکی از موفق ترین باشگاه های فوتبال در تاریخ این ورزش محسوب می شوند که هوادارانی عظیم و پرشور دارند. اگر از من بپرسید، می گویم پیراهن میلان یکی از ان پیراهن های نمادین دنیای فوتبال است. مشتاقانه منتظر شروع فصل جدیدی از این باشگاه همراه با پوما هستیم.

1878

اختصاصی

نظرات ۳

 • آروین

  ای بابا . هر سال دریغ از پارسال که ! کلاً از هر نظر
  لابد چند سال بعد هم به خاطر حمایت از تولید داخلیشون جیووا می پوشه میلان !

  • RossoNeri

   داداش مگه پوما بده؟ آدیداس درسته خیلی بزرگه ولی پوما هم حرفایی واسه گفتن داره. کیتای خوبی زده. الان آرسنالو ببین چقدر لباساش قشنگه. مخصوصا لباس دومش.

 • 24

  درکل شرکت آدیداس برای همکاری از اصولی پیروی میکنه که رابطه نزدیک بانتایج تیم ها داره ساده تر اینکه سراغ تیم هایی میره که در حاله حاضرنتایج بهتری میگیرن مثله یوونتوس،به شخصه این کارونمیپسندم

برچسب ها