تراکتوسازی صفر - الاهلی یک/ شکست تراکتور در زمین بی طرف؛ دست خالی نماینده های ایران در پایان روز اول!

تراکتوسازی-صفر-الاهلی-یک-شکست-تراکتور-در-زمین-بی-طرف؛-دست-خالی-نماینده-های-ایران-در-پایان-روز-اول

وبسایت رسمی برنامه نود - تراکتور سازی ایران با نتیجه یک بر صفر نتیجه را به حریف خود واگذار کرد. 

به گزارش وبسایت نود، تیم های تراکتور سازی ایران و الاهلی عربستان در گروه A لیگ قهرمانان آسیا 2018 از ساعت 19 امروز به وقت ایران در ورزشگاه سیب مسقط عمان به مصاف یک دیگر رفته بودند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود تیم الاهلی به پایان رسید. 

گل الاهلی عربستان توسط مهند عسیری در دقیقه 67 به ثمر رسید. 

داور این دیدار به محمد ایران‌پوریان(دقیقه48) و رضا شربتی (دقیقه 60) از تراکتورسازی و صالح الامری(دقیقه 45) از الاهلی عربستان کارت زرد نشان داد.

بلندگوی ورزشگاه تعداد تماشاگران حاضر را 1053 نفر اعلام کرد. 

ترکیب تراکتور سازی: جوردی آلمیدا، محمد ایران پوریان (از دقیقه66 - سلیمان کرپیچ)، محمد نادری، محمد رضا مهدی زاده، رضا شربتی، مهدی کیانی، مهدی مهدی پور، دانیال اسماعیلی فر ( از دقیقه 79 - فرزاد حاتمی)، احسان پهلوان، محمد ابراهیمی و ارسلان مطهری

ترکیب الاهلی عربستان: یاسر عبدالله مسلم، ولید راشد، مارک میلیگان، محمد عبدالحکیم ال فتیل( دقیقه 8 - کلادومیر دی سوزا)، حسین علی المقهوی، مهند عسیری(75 مؤمن زکریا)، صالح العمری، عقیل بلغیث الصحابی، سعید المولد، منصور الحربی و عبدالفتاح عسیری(86 الشمرانی)

دقایق حساس:

عبدالحکیم در دقیقه 8 این دیدار دچار مصدومیت شده و زمین بازی را ترک کرد که سرمربی نماینده عربستان کلودمیر را به جای وی وارد زمین مسابقه کرد.

بازیکن الاهلی عربستان در دقیقه 15 این دیدار به سمت دروازه تراکتور سازی شوت محکمی زد که توپ با واکنش جوردی آلمیدا راهی کرنر شد. در کرنر نیز شوت بازیکن الاهلی به سمت دروازه تراکتور سازی ارسال شد که محمد نادری باعث شد تا توپ از روی خط برگشت داده شود تا الاهلی در این صحنه حساس به گل نرسد.

توپ توسط  احسان پهلوان در دقیقه 27 به امیر ارسلان مطهری رسیده و در ادامه توپ با ضربه سر این بازیکن راهی اوت شد.

مهند احمد از تیم الاهلی عربستان در دقیقه 30 این دیدار صاحب موقعیت حساس شده بود که ضربه سر این بازیکن با واکنش دروازه بان تراکتور سازی همراه شد و در ادامه بازیکن الاهلی در موقعیت آفساید توپ را به بالای دروازه آلمیدا زد. 

بازیکن الاهلی در دقیقه 35 این دیدار با واکنش دروازه بان تراکتور سازی راهی کرنر شد که در این صحنه جوردی آلمیدا اعتقاد داشت که خطای هند از سوی وینگر الاهلی صورت گرفته است.

احسان پهلوان در دقیقه 43 این دیدار صاحب موقعیت حساس شده بود که شوت این بازیکن به شکل بسیار خطرناکی از کنار دروازه تیم میهمان راهی اوت شد.

احسان پهلوان بار دیگر در دقیقه 45 صاحب موقعیت حساس شده بود که شوت این بازیکن از پشت محوطه جریمه الاهلی به شکل خطرناکی از کنار تیرک عمودی سمت راست دروازه الاهلی راهی اوت شد.

مهدی کیانی در دقیقه 50 این دیدار صاحب موقعیت حساس شده بود که شوت پر قدرت ولی بی دقت این بازیکن از بالای دروازه تیم الاهلی عربستان راهی اوت شد.

احساس پهلوان در دقیقه 62 این دیدار حرکت تاکتیکی خوبی در محطوه جریمه الاهلی عربستان انجام داده و در ادامه توپ با ضربه این بازیکن در اختیار دروازه بان نماینده عربستان قرار گرفت.

دانیال اسماعیلی فر در دقیقه 63 شوت زد که توپ با ضربه این بازیکنن راهی اوت شد.

فرزاد حاتمی در دقیقه 80 صاحب موقعیت حساس شده بود که شوت از راه دور این بازیکن در اختیار دوازه بان الاهلی عربستان قرار گرفت.

مهاجم الاهلی در دقیقه 87 از طریق ارسال هم تیمی های خود صاحب توپ شد که این موقعیت با بی دقتی وی از دست رفت. در برگشت نیز بازیکنان تیم میهمان صاحب موقعیت حساس بودند که مدافعین تراکتور سازی توپ را برگشت دادند.

شوت محمد ایران پوریان در دقیقه 90 این دیدار از پشت محوطه جریمه الاهلی عربستان با قاصله کمی راهی اوت شد.

ارسلان مطهری در دقیقه 93 این دیدار صاحب موقعیت حساس شده بود که ضربه سر این بازیکن توسط مدافع تیم میهمان برگشت داده شد. 

شرح گل:

گل الاهلی عربستان: بازیکنان تیم الاهلی عربستان از ضربه ایستگاهی از سمت چپ خط دفاعی تراکتور سازی توپ را به سمت دروازه جوردی آلمیدا ارسال کرده و در ادامه ضربه ی مهند عسیری در دقیقه 67 تبدیل به گل شد. 

20441

اختصاصی

نظرات ۴۳

 • مستاجر خدا

  و باز کیف کردم

  • taj

   تو از اون ادمایی هستی ک با شکست بقیه خوشحال میشه
   نه فقط تیم بلکه حتی از شکست ادمای اطرافت
   وجودت پر از نفرت هست

  • علی بارسا

   تو کیف کن ولی مطمن باش تراکتور ازین گروه صعود خواهد کرد . کلا بازی دست تراکتور بود ولی فقط بدشانسی آوردن .
   به امید سربلندی کشورمون تو همه زمینه ها

  • امین تراختور

   متاسفم برای امثال تو که قدرت تشخیص خودی و غیر خودی رو ندارن هرچه قدر میگذره بیشتر میفهمم استقلالی ها چه قدر بهتر از شماهان
   تا حالا نشده یه کامنت منطقی بذاری

  • تاج

   فردا سلامت میکنم ببینمت
   ادمین لطفا

  • مجتبی cr7

   تا الان فکر میکردم چرا انقدر بهت دیس لایک میدن ولی الان فهمیدم
   واقعا متاسفم برات

  • mahdi

   بله دشمنان کشور ما کیف کردند شمام کیف کن ! اگه ایرانی نیستی که هیچ اگرم هستی واقعا برای طرز فکرت متاسفم ! هر چهار نماینده ایران باپرچم ایران وارد زمین میشن بعد تو از شکست تیمهای ما کیف کن ! واقعا متاسفم برات ! ادمین جان منتشرکن

  • 66

   توایرانی نیستی ایرانی هیچ وقت ازباخت تیم وطنش کیف نمیکنه ناراحت میشه متاسفم

 • دلارام تاجی

  همین اول کاری باخت دوتا از نماینده هامون.. خدا به خیر کنه بازیای بعدی رو..

  • محمد

   نتایج عجیبی نبودن هر دوره همینجوریه !!!!!

 • semirom

  متاسفم به عنوان ی پرسپولیسی
  وقتی نتونیم تو زمین خودمون بازی کنیم تو هوای شرجی مسقط بهتر از این نمیشه

 • Yek irani

  خدا لعنت کنه صعودیا رو اگه این بازی تو ایران بود مسلما برنده این بازی تراکتور بود

  • Vahid

   البته
   سعودي درسته

 • سولدوز تراختور

  من مطمئنم هوادارنمون از این بازی راضین.میتونستیم حتی برنده باشیم.قبول کنیم الاهلی هزینه زیادی رو تیمش کرده حتی با این اوضاع خوش شانس بود.مربیمونم تجربه اسیایی نداشت و چند بازیکن ماهم اولین بازی اسیایشون بود بازم با این همه مشکلات بازی باغیرت و خوبی ارائه دادند از همشون تشکر میکنیم ایشالا بازیهای بعدی جبران کنیم...

 • علی_

  به نظرم حق تراکتور باخت نبود
  فوقش مساوی
  الاهلی بهتر نبود

 • سینا میلان

  قبلا فقط از شکست استقلال خوشحال میشدم؛ الان تراکتور هم اضافه شده :)

  • Vahid

   عزيزم
   الان بحث استقلال و پرسپوليس يا تراكتور نيست
   الان بحث ملي هست
   الان بحث كشوره

  • amiiiir666666

   اقا وحید این بازی باشگاهی و فوتبال حرفه ای هست نه بازی ملی و مسلما هر کس طرفدار تیم خودشه هیچ وقت طرفدارای پرسپولیس دوست ندارن استقلال ببره و بر عکس

 • آرش

  به تنها چیزی که نمیخورد دیدار خانگی بود استادیوم دست عربها بود زمینشم طوری بود که بازیکنای تراکتور یه استپ ساده به زور انجام میدادن
  جدا از این که الاهلی تیم قویتری بود چوب بی کفایتی اعضای فدراسیون در انتخاب زمین خانگی رو هم خوردیم

 • علی

  دو تا حل شد یکی دیگه مونده فردا اسدقلال اونم فردا ببازه اولین هفته لیگ قهرمانان پرفکت میشه

  • پرسپولیسی

   واقعا شما ایرانی هستید ؟ باور نمیکنم که حاضری هم وطنت جلوی کسایی که حاضرن سر به تن ایرانی نباشه ببازه ،بفهمید این رو‌ هم پرسپولیسیا هم تراکتوریا هم استقلالیا ، خارج از ایران باید باهم متحد باشیم و بهم کمک کنیم همون کاری که عربای تمام کشورا میکنن عمانیا میان از عربستانیا حمایت میکنن بحرینیا از امارات و عربستان ، عربستانیا از اماراتیا و بلعکس ، اونوقت ما واسه یک کشوریم و پشت هم نیستیم و طرفدار دشمنانمون هستیم ؟ داخل کری بخونید خارج باهم باشید خواهش میکنم ازتون

 • علی بارسا

  چقدر تراکتور بدشانسی آورد انصافا بازی دست تراکتور بود ولی روی یه ارسال گل خورد . ماشالله به ساغلام که تراکتور متحول کرده و به نظرم تراکتور میتونه ازین گروه صعود کنه . .
  داوری هم که مثل همیشه به ضرر تراکتور بود و روی دو صحنه خیلی مشکوک میتونست به نفع تراکتور پنالتی بگیره ولی براحتی ازشون رد شد .
  امیدوارم فردا استقلال و پرسپولیس بتونن حریفاشونو شکست بدن و تیمای ایرانی رو غلطک برد بیوفتن .

برچسب ها