مدیربرنامه بیل: ارزش موکلم مثل نیمار بالای 200 میلیون یورو است

مدیربرنامه-بیل-ارزش-موکلم-مثل-نیمار-بالای-200-میلیون-یورو-است

وبسایت رسمی برنامه نود - بارنت ارزش بیل را بیش از 200 میلیون یورو می داند.

به گزارش وبسایت نود، در شرایطی که در هر تابستان بحث جدایی گرت بیل از رئال مادرید به گوش می رسد، بارنت مدیربرنامه ستاره ولزی رئال مادرید در آخرین مصاحبه اش مدعی شده است موکلش ارزشی مطابق با نیمار دارد، البته او در عین حال عنوان کرده بیل از حضور در مادرید خیلی خوشحال است:

ارزش بیل مثل نیمار است، او حداقل 222 میلیون یورو می ارزد، اما بیل در رئال مادرید خوشحال و راضی است. او مادرید را دوست دارد. بیل نیازی ندارد که رونالدو برنابئو را ترک کند، او همین حالا هم یکی از ستارگان بزرگ رئال مادرید محسوب می شود. من و بیل رابطه خیلی خوبی با پرز داریم. این رابطه از بدو ورود بیل به مادرید شکل گرفت. بیل از حضور در اینجا خوشحال است ولی فوتبال است و از آینده خبر ندارید و هر چیزی می تواند خیلی سریع دچار تغییر شود.

بارنت همچنین اعتراف کرد که در زمان حضور بیل در اسپرز، یک باشگاه ایتالیایی در آستانه جذب وی قرار داشته ولی در نهایت این انتقال به سرانجام نرسیده است.

1878

اختصاصی

نظرات ۵

 • مستاجر خدا

  اس ۵۰۰ گرفتیم همش توپارکه
  سواری هم باید بده

 • بارسا

  خخخخخخ مثل نیمار 222 میلیون ؟؟!! وای خدا مردم از خنده دلم درد گرفت ....
  خدایا این رئالی ها رو از ما مگیر
  بارسا فراتر از یک باشگاه

  • مستاجر خدا

   تو رو خدا کری جوری بخونید
   دل کسی نسوزه
   خخخخخ شد کامنت؟؟
   همش توهین و اسم گذاشتن شد کری خوندن؟

 • پاس ن هتریک

  ن بابا:\

 • رسول

  وکیل بیل نمیدونه که اون مبلغو بخاطر رضایتنامه و فسخ قرارداد نیمار دادن نه به خود نیمار دوما بیل که همش مصدومه کی اینقدر پول براش میده همون موقع هم که اومد رئال زیادی براش خرج کردن

برچسب ها