سائلام: بازی خوبی را مقابل الاهلی عربستان ارائه کردیم/ مستحق شکست نبودیم

سائلام-بازی-خوبی-را-مقابل-الاهلی-عربستان-ارائه-کردیم-مستحق-شکست-نبودیم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تأکید کرد که تیمش بازی خوبی را مقابل الاهلی ارائه کرده است.

به گزراش وبسایت نود، ارتوئرول سائلام در نشست خبری پس از دیدار مقابل الاهلی عربستان، اظهار داشت‌: ما بازی خوبی ارائه کردیم. بازیکنان من با تمام توان‌شان بازی کردند و همه تلاش‌شان را برای رسیدن به نتیجه به کار بردند، اما در نهایت شکست خوردیم. نیمه اول به بازی احاطه کامل داشتیم و فرصت‌های خوبی به دست آوردیم که اگر استفاده می‌کردیم می‌توانستیم کار را تمام کنیم.

سرمربی تراکتورسازی افزود: در جریان کلی این دیدار ما روی بازی احاطه داشتیم. در نیمه دوم فرصت‌هایی داشتیم که اگر استفاده می‌کردیم می‌شد برنده شویم. تیمی که می‌خواهد پیروز شود باید از تک به تک فرصت ها استفاده کند. این بازی تمام شد باید خودمان را برای مسابقه بعد آماده کنیم.

سائلام در مورد عملکرد بازیکنانش در این بازی تصریح کرد:‌ از بازیکنان راضی هستم با تمام وجود در این بازی سنگین تلاش کردند و عملکرد خوبی داشتند.

وی در مورد الاهلی گفت: آنها تیم خوب و قدرتمندی هستند که بازیکنان خوبی دارند. تلاش کردیم خوب کار کنیم. در نیمه دوم همه انرژی خود را گذاشتیم و عملکرد خوبی داشتیم. فرصت زیادی به حریف ندادیم. آنها از یک ضربه ایستگاهی استفاده کردند و برنده شدند. حریف فرصت زیادی نداشت.

20441

اختصاصی

نظرات ۱۰

 • اورمیه،آذربایجان

  یاشاسین ساغلام

  • مهدی / آذربایجـــان

   بازی خوبی رو از تراکتور شاهد بودیم گرچه بازی رو واگذار کردیم ولی هیچی تمام نشده و تازه یک بازی گذشته و هنوز پنج بازی باقی مانده. تمام آمار بازی امروز هم به نفع تراکتور بود چه از نظر مالکیت چه از لحاظ پاسکاری. تراکتور بازی مالکانه ای رو انجام داد و روی یک اشتباه گل خورد، الاهلی کار خاصی نکرد و بازی در اختیار تراکتور بود. امیدوارم یعنی ایمان دارم که ساغلام تیم رو به موفقیت خواهد رساند و تیم رو در سال بعد به آرزوی هواداران خواهد رساند.

 • سارا اس اسی

  دو نمایندمون بد باختن. استقلال حمله

  • سولدوز تراختور

   سارا خانم حداقل خلاصه بازیو ببین بعد نظر بده.حداقل باید بازی مساوی میشود یاشاسین ساغلام ما بهش ایمان داریم و میدونیم مشکلات فراوانی داره در نظر بگیرین چند بازیکن ما اولین حضور اسیایی داشتند ولی با این حال با قدرتمندترین حریف گروه خوب بازی کردن حتی خودشم اولین بازی اسیایش بود و ازش انتظار زیادی نداریم همن که تونست این بازی زیبا رو انجام بده برا ما کافیه...

 • اتحاد آبی

  آره شانس آوردی چند تا دیگه نخوردید

  • servati

   تو یا بازیو ندیدی وشانسی یه حرفی فقط میزنی یا اینکه بدجوری دشمن تراکتوری،وگرنه اگه چند دقیقه از بازی رو نگا میکردی میدید تراکتور چقد خوب بازی کرد و کمترین حقش مساوی بود

 • بهمن جادویه

  ان شاء الله فردا استقلال و پرسپولیس هردو برنده میشن تا از تلخی دو شکست امروز کم بشه. ایران وطنم خاکش کفنم

 • علی بارسا

  ساغلام متشکریم. درسته باختیم ولی یواش یواش داریم به تیمی تبدیل میشیم که یقه همه تیم ها را خواهیم گرفت . مطمن هستم ازین گروه صعود میکنیم

 • mahdi

  تراکتور خوب بود و سائلامم خوب تیم تراکتور رو آماده کرده ولی هوای شرجی دشمن بازیکنان ایرانیست اگه در ایران بود تراکتور میبرد قطعا

 • x man

  با اومدن مربیانی مثل برانکو و شفر و ساغلام و تغییر بازی تیمهای زیر نظرشون,تازه متوجه شدیم که بیشتر مربیان اسمی وطنی فقط پول حرفه ای میگیرن و تیمشون هنوز با سیستم علی اصغری بازی میکنن.متأسفانه این مربیان بصورت باندی عمل میکنن و چرخشی تو تیمهای مختلف مربیگری میکنن.به امید روزی که امثال مهاجری و گل محمدی بدون تیم نمونن و مربیان باندباز با تاکتیک بزن زیرش,از فوتبال ما محو بشن.

برچسب ها